reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Jeszcze pracuje i nikt nie wie ale w poniedziałek po pracy mam pierwszą wizytę to i pewnie L4 dostanę ;)
 
reklama
Amica, czyli dopiero 20 lutego masz termin okresu? Za 4 dni? I już masz dwie krechy na teście to super :)
 
Amica, szczerze zazdroszczę, moja @ też przewidziana na 20.02. test zrobiłam dzisiaj z ciekawości i nic... Jedna kreska, ale poczekam cierpliwie i może niedługo do was dołączę :)
 
Tak 20 lutego :) ja nie mogę w to uwierzyć :szok:
Wero.Nia, ja jestem w szoku :D
Gaga jak ja mam to powiedzieć w pracy hahah.
Moja wizyta to conajmnie za 2,5 tygodnia
No właśnie ja się zastanawiam czy w poniedziałek im powiedzieć że mogę już więcej nie przyjść
 
A ja juz na zwolnieniu od grudnia czyli od 1 ciazy. Teraz ciagne od psychiatry po poronieniu i zaraz dalej wjade na to od gina.
 
A czy robicie dziewczyny test NIPT?czy jakis genetyczny na Zespol Downa itp?ja mam 35 lat i myslalam ze w uk sie robi w ramach nfz ale nie.musze sama go zorganizowac.robia skan i inne podsatwowe badania ale tego nie.nie wiem co mam zrobic i czy robic czy nie
 
reklama
A czy robicie dziewczyny test NIPT?czy jakis genetyczny na Zespol Downa itp?ja mam 35 lat i myslalam ze w uk sie robi w ramach nfz ale nie.musze sama go zorganizowac.robia skan i inne podsatwowe badania ale tego nie.nie wiem co mam zrobic i czy robic czy nie
Jezeli ma to dla Ciebie znaczenie to zrob.
Dziecko niepelnosprawne mozna usunac?
 
Do góry