reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja miałam robiony Pappa w 2 ciąży bo usg było złe, kark i nos w 12 tyg, kolejne też złe i w 15 tyg miałam punkcje i okazała sie że zdrowy syn ;) tak mnie nastraszyli :(
o jaaaa no wyobrazam sobie co musialas przechodzc :( :( masakra

mi jak syn sie urodzil to nas wyslali na badanie do genetyka bo lekarzom nie podobaly sie jego occzy lekko skosne i jezyczek wystajacy z buzi ... jak poszlam do wielkiej slawy na pomorzu najlepszego gentyka w akademii medycznej , pokazalam swoje zdjecia z dziecinstwa (tez lekko skosne oczy ;0) to babka powiedziala prosze zabrac dziecko do domu i cieszyc sie zdrowym dzieckiem hahaha najszybsze badanie genetyczne ever :p
 
Babydust, no widzisz jak potrafią nastraszyć! A to po prostu jaka mama taki syn ;) szczęśliwy finał.

Ja właśnie wypiłam piwko radlerka bezalkoholowego. Dziś pierwsza sobota gdzie siedze w chałupie, ale to dobrze bo mi sie nawet nie chce wychodzić. Jutro kręgle z przyjaciołmi, jedni wiedzą a drudzy nie..a podejrzewają. Trochę się boje bo jestem słaba fizycznie, kregle to dla mnie wysiłek, biore zawsze najlżejszą kule. Mam nadzieje że podołam jutro a jak nie to odpuszcze.
 
Nie pamietam czy wzielam dzis zestaw witamin a w nich jest kwas foliowy,myslicie ze moge wziasc osobno kwas foliowy?nic mi nie bedzie jak wezme 800 zamist 400.nie pamietam kurde czy bralam ehh
 
Dziewczyny zrobiłam następny test dwie kreski jak byk :DZobacz załącznik 943429
gratuluje[emoji8]
Ja miałam robiony Pappa w 2 ciąży bo usg było złe, kark i nos w 12 tyg, kolejne też złe i w 15 tyg miałam punkcje i okazała sie że zdrowy syn ;) tak mnie nastraszyli :(
Mi sie wydaje ze duzo lekarzy teraz straszy a pewni na 100% nie są. Wiec raczej powinnysmy brac to pod uwage ale robic to co myslimy bo jak widac w twoim przypadku sie mylił i to jest dosyc często spotykane..bez potrzebnie cie tak stresowali ;)
 
Nie pamietam czy wzielam dzis zestaw witamin a w nich jest kwas foliowy,myslicie ze moge wziasc osobno kwas foliowy?nic mi nie bedzie jak wezme 800 zamist 400.nie pamietam kurde czy bralam ehh
Lepiej odpuścić dawkę niż wziąć za dużą.
Ja jestem taka senna że śpię na stojąco :)
Juto ani znowu test, a teraz mowie Wam dobranoc:-) :)
Edit: kochani podziękuję Wam jak będzie już na 100% pewne :*
 
A czy robicie dziewczyny test NIPT?czy jakis genetyczny na Zespol Downa itp?ja mam 35 lat i myslalam ze w uk sie robi w ramach nfz ale nie.musze sama go zorganizowac.robia skan i inne podsatwowe badania ale tego nie.nie wiem co mam zrobic i czy robic czy nie

Ja robię za każdym razem. U mnie ubezpieczenie pokrywa takie badania. Muszę wiedzieć. Inaczej nie potrafię.
 
Jak Wam mija weekend? Ja spędzam z teściową i jest ok, chociaż moje chłopaki dają popalić... nie wiem co w nich wstąpiło i non stop się kłócą [emoji30] tęsknię okropnie za mym chłopem. Przyjeżdża jutro wieczorem. A ja mam wtedy maraton Zumba i zobaczymy się późno :(
 
reklama
Dziś mąż ma wolne. Rano pojechał na aukcję aut, ale nie było nic, czym był u zainteresowany. Ma na oku pewne auto i tylko takie wchodzi w grę. Byłam na zakupach z resztą ferajny w polski sklepie. Jak moja mama zobaczyła ile dularów mam zapłacić to się wystraszyła. Hahahha [emoji23] a to moje normalne wydatki cotygodniowe [emoji23] na obiad rybka, kuskus i surówka z kapusty kiszonej. Młody wyskoczył z kumplem na dwór. Potem w domu pokazałam mu moje stare gry strategiczne jakie mam i po kolei instaluję i testujemy. Teraz instaluje się SimCity4. Boli mnie brzuch. Mąż panikuje. Moja mama jeszcze bardziej.
 
Do góry