reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A czy robicie dziewczyny test NIPT?czy jakis genetyczny na Zespol Downa itp?ja mam 35 lat i myslalam ze w uk sie robi w ramach nfz ale nie.musze sama go zorganizowac.robia skan i inne podsatwowe badania ale tego nie.nie wiem co mam zrobic i czy robic czy nie
Dla mnie za drogi, ponad 2 tys. to jednak nie na moją kieszeń. Ograniczę się do Pappa-a i usg genetycznego. Oprócz wieku, to nie mam innych czynników ryzyka w wywiadzie.
 
reklama
Loli ja jeszcze nie wiem czy zrobie, Pappa na pewno nie bo zracji wieku juz bedzie bardzo zly ale moze nifty albo panorama . wszystko zalezy od dtego co bedzie na usg :)
 
Loli ja jeszcze nie wiem czy zrobie, Pappa na pewno nie bo zracji wieku juz bedzie bardzo zly ale moze nifty albo panorama . wszystko zalezy od dtego co bedzie na usg :)
A harmony?ja to nie wiem jaka roznica jest miedzy nimi,ale chyba harmony jest najblizej gdzie mieszkam
 
Jak mam 30 lat to też się łapie na te testy? Mi tam na nich nie zależy, także dodatkowo na pewno nic nie będę robić. Z Downem też zamierzam urodzić, więc nie widzę potrzeby.
 
testy pappa sa darmowe tylko dla kobiet powyzej 35 roku zycia no chyba ze zachodzi podejrzenie ze cos nie tak a wszystkie inne sa platne

Loli o Harmony nie czytalam jeszcze
na razie chce zobaczyc dzidziolka na usg to wtedy bede bardziej w ten temat sie zaglebiac :)
 
Ja miałam robiony Pappa w 2 ciąży bo usg było złe, kark i nos w 12 tyg, kolejne też złe i w 15 tyg miałam punkcje i okazała sie że zdrowy syn ;) tak mnie nastraszyli :(
 
reklama
Do góry