reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@Czoperka mam coś podobnego. Nie wiem co to Sharan. U nas mówię się van. Czyli takie większe auto. Trzy rzędy siedzeń? Ja mam. Honda Odyssey touring. Mega wygodne. DVD player mi kilka razy jazdę umilił. Nie musiałam wycia słuchać [emoji12]
 
reklama
ja zawsze mowie ze mega zazdroszcze tym kobietom co ciaze przechodza bez najmniejszych problemow
moja niezmacona radosc i wiara zostala przerwana w pierwszej ciazy w 7tc wiec stad ta panika
ja wogole w ciazcach mam ciagle cos (cukrzyca ciezarnych, nadcisnienie, malowodzie. odklejanie kosmowki, tachykardia, skurcze od 20tc itd moge wymieniac i wymieniac :) ale najwazniejsze ze dzieci rodza sie calkowiecie zdrowe i to jest dla mnie najwazniejsze. po rzadnym nie widac ze ciaza byla z obciazeniami :)
 
7+4
Dziewczyny zrobiłam następny test dwie kreski jak byk :DZobacz załącznik 943429
No, tu widzę delikatną kreskę - gratulacje [emoji16]
Nie przejmuj się betą, szczerze Ci radzę. Ja tydzień po terminie @ miałam ją w wysokości 38, więc też niedużo.
W ogóle bojkotuję tą całą betę. Ostatnia, którą mi robiono wynosiła 1550 i to był 5+1 tc. Od tamtej pory nie robiłam i robić nie będę, aż dopiero przy teście Pappa-a. Koniec z tą wredną i stresującą betą! [emoji34]
 
Nanya hehe o to właśnie ja - dwa testy i póki co tyle ;) ale już pojutrze wizyta :)

25_pixels, Sharan to taki bardzo znany model Volkswagena. A typ to właśnie van. Dla rodzin z dziećmi idealny :)

Amica, no na tym drugim faktycznie coś widać :) a kiedy miałaś mieć @?
 
nanya wlewasz mi miod na moje serce :)
mi dzisiaj wyszla beta 91 - 3 dni temu byla 37 a 5 dni temu 7 a ja dalej na 1-2 dni przed terminem @ ja jestem teraz 3t5d
czyli przyrost jest w miare zgodny z normami ale dalej poziom bardzo niski
 
reklama
Dzień dobry
Amica na tym drugim widać :* a skąd jesteś?
Ja dziś nie wytrzymałam i pojechałam na betę bo zero objawów nawet cycki nie powiększone. Tydzień temu w sobotę było 378 a dziś 7281 :) więc musi być dobrze :) teraz spokojnie czekam na wizytę :)
 
Do góry