reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ale żescie naprodukowaly dziewczyny! A ja nie mialam dzisiaj czasu zaglądać.. Korzystając z okazji, że mała drzemie u mnie na łóżku a ja leżę sobie razem z Nią pod kolderka to poczytam trochę :)
 
Cześć Dziewczyny. Właśnie piszę do was ze szpitala. Dostalam jakiegoś krwawienia. Na badaniu widzieli pecherzyk ale nic po za tym mowia że czasem za wczesnie i nie widać. Pobrali krew na bete i czekam. Mam jeszcze dostać antyglobuline D bo mam niezgodność serologiczną. Ale to zalezy od wyników bety. Nie wiem ale mam przeczucie ze nic z tego nie bedzie...
 
Cześć Dziewczyny. Właśnie piszę do was ze szpitala. Dostalam jakiegoś krwawienia. Na badaniu widzieli pecherzyk ale nic po za tym mowia że czasem za wczesnie i nie widać. Pobrali krew na bete i czekam. Mam jeszcze dostać antyglobuline D bo mam niezgodność serologiczną. Ale to zalezy od wyników bety. Nie wiem ale mam przeczucie ze nic z tego nie bedzie...
Mocno trzymam za Was kciuki :* będzie dobrze :*
 
Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy....Tym bardziej że nie mam z kim pogadać bo leżę sama w 3 pokojowej sali i troche to dołujące...
 
Cześć wszystkim nowym dziewczynom :)

@Nadzieja19 mocno trzymam kciuki !

Ja dzisiaj mam jakiś słabszy dzień, pełno obaw, czy dam radę, jak to będzie itp... 2 lata się starałam i jestem pewna, że tego chce ale dzisiaj jakiś taki gorszy dzień.
Dobrze, że mam taką fajną córkę, która co chwila uświadamia mi jakie dzieciaki w wieku 12 lat potrafią być dojrzałe.
Za to jej tata cały czas chyba trawi to, że znowu pieluchy czekają chociaż jak trzeba było się starać to nie miał nic przeciwko... Faceci.

Dobrze że mam was i to forum.

Aaaa apetyt szwankuje, dzisiaj dałam radę zjeść tylko rosół.
 
Cześć Dziewczyny. Właśnie piszę do was ze szpitala. Dostalam jakiegoś krwawienia. Na badaniu widzieli pecherzyk ale nic po za tym mowia że czasem za wczesnie i nie widać. Pobrali krew na bete i czekam. Mam jeszcze dostać antyglobuline D bo mam niezgodność serologiczną. Ale to zalezy od wyników bety. Nie wiem ale mam przeczucie ze nic z tego nie bedzie...
A to krwawienie to nie może być implantacyjne?
Ja trafiłam do szpitala z bólem w 4+4 i nawet pęcherzyka nie widzieli. Zaczęli mnie straszyć pozamaciczną, bo beta rosła, a pęcherzyka zero. 3 razy mi robili betę, bo podobno dopiero powyżej 1000 widać pęcherzyk. Wyglądałam jak ćpun, bo się wkłuwać nie umieli. Jeden siniak nie zszedł mi do tej pory. Na końcu się że mnie nabijali, że z tak wczesną ciążą przyszłam. Ogólnie totalna znieczulica jest w szpitalach.
 
reklama
A to krwawienie to nie może być implantacyjne?
Ja trafiłam do szpitala z bólem w 4+4 i nawet pęcherzyka nie widzieli. Zaczęli mnie straszyć pozamaciczną, bo beta rosła, a pęcherzyka zero. 3 razy mi robili betę, bo podobno dopiero powyżej 1000 widać pęcherzyk. Wyglądałam jak ćpun, bo się wkłuwać nie umieli. Jeden siniak nie zszedł mi do tej pory. Na końcu się że mnie nabijali, że z tak wczesną ciążą przyszłam. Ogólnie totalna znieczulica jest w szpitalach.
Ja robiłam w czwartek bete to wyszło ponad 6000 wg wskaźnika 5 tydzień. A na implatacyjne nie wiem czy powinna być taka żywo czerwona krew. W pierwszej owszem miałam plamienia ale raczej brazowo brunatne i wtedy byłam pół ciąży na luteinie.
 
Do góry