reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Witam się i ja :)

Loli gratulacje i nie martw się na zapas :)

Pixels o kurcze to faktycznie niespodzianka... Musisz z tą informacją się jakoś pogodzić.. Tu na forum jesteś kolejna z trzecim dziecioszkiem w drodze :)

Gaga też się biorę za pichcenie rosołu. :)
 
reklama
Hej. Też tak macie teraz w ciąży, że nie umiecie rano pospać dłużej? Ja od kilku dni nie umiem zasnąć do późnych godzin a no już pobudka o 7, gdzie normalnie zawsze mąż musi mnie w weekend z łóżka wyciągać, taki ze mnie śpioch byl.

Pixels, o kurde a co mąż na to jak sie dowie? Daj znać! Hehe ale widocznie tak miało być :)
 
Loli05 a ty dokładnie skąd? Ja z Yorkshire :) mam taką samą sytuację , córka 8 lat leczenie w fertility, poronienie rok temu a teraz fasolka. Z moich wyliczeń to początek 6 tygodnia. Zamiast bety możesz zrobić testy, te, które pokazują tydzień ciąży. Ja zrobiłam dwa i jeden pokazał 1-2 tydzień, drugi 2-3. Byłam już u GP, mam zalecone witaminy, kwas foliowy 5 mg i szczepionkę przeciwko grypie. A i mam wizytę u położnej 6 marca a na wypadek problemów typu plamienie czy cokolwiek innego numer tel do szpitala.

Nadzieja, nie trać nadziei :)

Amica20 dziewczyno, objawy masz książkowe, albo się nakręcisz ;) z doświadczenia wiem, że te objawy mogą pojawić się bardzo wcześnie, więc trzymam kciuki :)

Która to gołąbki robiła? Odkąd przeczytałam nie mogę się na niczym skupić. Jutro wysyłam mojego po kapustę ;)

Dzisiaj dziadkowie się dowiedzieli, jedną babcię zapowietrzyło, druga się popłakała, ogólnie po rodzinie rozeszło się lotem błyskawicy :)
Hej:) ja kolo Londynu,Essex.No robilam te cholerne elektroniczne i przeryczalam pol dnia.bo myslalam ze lekko mi wyjdzie 2-3 na tym etapie,a wyszlo 1-2 w piatek a w sobote 2-3.po tym juz nie bede ich ruszac.caly czas mam wracenie ze beta za malo przyrasta,robie tez testy i ciemnieja ale nie wiem czy tak szybko jak powinny.Mam 35 lat i cialo juz nie takie samo,moze byc mi ciezko,w pracy jeszcze nie powiedzialam a pracuje z roznymi klejami itp ale czekam na skan zeby zobaczyc serce bijace.dziadki tez nie wiedza,syn nie wie,bo nie chce by sie nakrecal.ehh.maz chce do ikei jechac lozeczka ogladac haha,a ja mu mowie ja moge do szwedzkiej restauracji na klopsiki tylko;)
 
Loli05, hej kochana! Rozgość sie :) ja też pełna obaw ale tu pewnie palce maczają hormony. Wszystko będzie ok, choć w UK ciężko..

Nadzieja, kochana trzymaj się! Wierze że sie to tak lepiej potoczy... szkoda, że leżysz tak sama w tym szpitalu i w tej sytuacji :(

Ja wrócilam z urodzin...masakra. to są moje zajebiste dziołchy, ale ja na trzeźwo tego nie umiałam wstrzymać. Oszukiwalam je, że pije drinka a pilam samą cole. Pomagała mi w tym moja psiapsióła która wie. Ale chyba coś podejrzewały, bo nie zachowywałam sie jak one :D i byly nie zręczne pytania, że chyba oszukuje ale nie puściłam pary z ust !

Dobranoc, reszte jutro nadrobie :)
A na jakim etapie jestes?ja bedac w uk bez mamy to powiedzialam 2 kolezankom bo musialam komus poprzezywac no i mam jeszcze to forum,tu jestem na paru watkach i tez biedne dziewczyny sie nasluchaja;)
 
J
Hej. Też tak macie teraz w ciąży, że nie umiecie rano pospać dłużej? Ja od kilku dni nie umiem zasnąć do późnych godzin a no już pobudka o 7, gdzie normalnie zawsze mąż musi mnie w weekend z łóżka wyciągać, taki ze mnie śpioch byl.

Pixels, o kurde a co mąż na to jak sie dowie? Daj znać! Hehe ale widocznie tak miało być :)
No ja sie naczytalam o tych potzrebach snu,i w sumie budze sie o 4 rano zaczynam myslec i juz nie moge spac,i pozniej spie w dzien i nie wiem czy to ciaza czy zarwana noc heh
 
Loli05, choć sama sie też negatywnie nakręcam, to Tobie życzę pozytywnego myślenia! To tylko elektroniczny test a i pokazał przecież Ci później 2-3 tydzień :)
I wszystko będzie dobrze :)

Ja też chciałam upolować ten test clearblue co pokazuje tygodnie. Ale niestety był tylko ten co pokazuje ciąża lub nie ciąża. Kupiłam i tak, zrobiłam dziś i pokazuje ciążę :)
 
Loli05, u mnie bardzoooo wczesna, wczoraj miałam termin @, przedwczoraj wieczorkiem pierwszy test pozytywny, drugi wczoraj w dniu @ z samego rana i myslałam, że skoro wieczorem miałam 2 fajne krechy, to rano to w ogóle wyjdą te kreski kosmicznie grube, ale kreska wyszła identyczna jak wieczorem. Już mnie to zestresowało (a testy o czułości 10) więc dziś zrobiłam elektroniczny clearblue i pisze że ciąża, więc sie już nie stresuje. Termin myśle na 18-19 października.
A Ty ? Który tydzień ?
 
Loli05, choć sama sie też negatywnie nakręcam, to Tobie życzę pozytywnego myślenia! To tylko elektroniczny test a i pokazał przecież Ci później 2-3 tydzień :)
I wszystko będzie dobrze :)

Ja też chciałam upolować ten test clearblue co pokazuje tygodnie. Ale niestety był tylko ten co pokazuje ciąża lub nie ciąża. Kupiłam i tak, zrobiłam dziś i pokazuje ciążę :)
Super!:) ja bym go nie dotknela kijem gdyby nie ta ze chcialam isc na skan i mi babka powiedziala zeby zrobila.Wogole co za sredniowiecze zeby nie moc sobie bety zrobic...chociaz przyznam ze syn mi wyszedl 7 dni po terminie@ i to jeszcze slaba kreska,nawet nie wiedzialam ze jest takie cos jak beta,puste jaja,brak bicia serca itp wzielam za pewnik ciaze i sie nie martwilam,a teraz!!wiedza jest niebezpieczna;)
 
Loli05, u mnie bardzoooo wczesna, wczoraj miałam termin @, przedwczoraj wieczorkiem pierwszy test pozytywny, drugi wczoraj w dniu @ z samego rana i myslałam, że skoro wieczorem miałam 2 fajne krechy, to rano to w ogóle wyjdą te kreski kosmicznie grube, ale kreska wyszła identyczna jak wieczorem. Już mnie to zestresowało (a testy o czułości 10) więc dziś zrobiłam elektroniczny clearblue i pisze że ciąża, więc sie już nie stresuje. Termin myśle na 18-19 października.
A Ty ? Który tydzień ?
No to juz nie testuj,ladnie ci czasowo sie zgralo z okresem,mi wyszlo po okresie dlatego stres z iloscia hormonow.ja mysle ze 5 tydzien,ale nie wiem bo cykl w ktorhm zaszlam byl po odstawieniu clo i myslalam ze jest bez owu bo nie wylapalam jej w srodku miesiaca,wiec zakaldam ze byla pozno.wogole cykl na straty spisany,planowane wakacje ze znajomymi i nagle boom!
 
reklama
Loli, ja ino psiapsiólce powiedziałam i kuzynce i mężowi. Ja przed innymi na razie to trzymam w tajemnicy bo już mamy 2 chłopców, a to trzecie wpadka. Boje sie reakcji innych.
 
Do góry