reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja obecnie 18+2. Połówkowe usg 21 maja i konsultacja ze specjalista. Pełen pakiet badań w 10 tygodniu. Jutro szczepienie
 
reklama
Cześć
Czy któraś z Was miała może już robione połówkowe i może coś więcej na temat tego badania napisać? U mnie się zmieniła data na 28.05.
 
Cześć
Czy któraś z Was miała może już robione połówkowe i może coś więcej na temat tego badania napisać? U mnie się zmieniła data na 28.05.
Jest takie samo jak badanie prenatalne. Bada się dziecko poprzez usg, czy nie ma wad (tych które da się zdiagnozować poprzez badania usg) , poznasz płeć dziecka, czy prawidłowo się rozwija, czy z szyjką wszystko dobrze.
 
Ja chodzę na NFZ bo nie było by mnie stać rzeby cała ciążę prowadzić prywatnie i zazdroszczę wam pewnie podejście inne i że znacie już płeć w większości ja 17+1 i dalej nie znam chyba na NFZ nie chce im się szukać takich detali... Ale w sumie dla mnie to bez różnicy najważniejsze dla mnie rzeby lekarz pomogl mi jak coś się dzieje nie tak i rzeby dzieciątko zdrowe było a czy chłopak czy dziewczynka i tak będę się bardzo cieszyć. Z badań miałam ok 10td morfologia,mocz, toxo, i HIV wczoraj zawozilam wyniki morfologię,mocz gr krwi i hcv... wszystko w normie ;-)
 
Ja chodzę na NFZ bo nie było by mnie stać rzeby cała ciążę prowadzić prywatnie i zazdroszczę wam pewnie podejście inne i że znacie już płeć w większości ja 17+1 i dalej nie znam chyba na NFZ nie chce im się szukać takich detali... Ale w sumie dla mnie to bez różnicy najważniejsze dla mnie rzeby lekarz pomogl mi jak coś się dzieje nie tak i rzeby dzieciątko zdrowe było a czy chłopak czy dziewczynka i tak będę się bardzo cieszyć. Z badań miałam ok 10td morfologia,mocz, toxo, i HIV wczoraj zawozilam wyniki morfologię,mocz gr krwi i hcv... wszystko w normie ;-)
Wiadomo zdrowie dziecka najważniejsze, a płeć to sprawa drugorzędna :)
 
Ja chodzę prywatnie z ubezpieczenia w pracy. Ale powiem wam że zmieniłam lekarza bo mam do niego o wiele bliżej. I ten np. Wszystko powie odpowie na pytanie.. Ale zdjęcie nie zawsze da itd.
A poprzednia ginekolog była oschla.. Daleko do niej miałam ale fota co wizytę [emoji23] ale mój obecny jest prywatny i na NFZ.. Na NFZ mega kolejki ale czy prywatnie czy nfz to nie ma różnicy w podejściu do pacjenta.
Wiadomo zdrowie dziecka najważniejsze, a płeć to sprawa drugorzędna :)
 
Ja mam fotkę co wizytę i dodatkowo dostaje nagraną na płytkę cała wizytę , więc po każdej wizycie pierwsze co wpadam do domu to odpalam laptopa i oglądam sobie tego szkraba jeszcze raz, bo wiadomo na wizycie to wszystko tak szybko się dzieje hehe
 
Zazdro [emoji7][emoji7] mi nagrał tylko prenatalne ale niewyraźnie :(
Ja mam fotkę co wizytę i dodatkowo dostaje nagraną na płytkę cała wizytę , więc po każdej wizycie pierwsze co wpadam do domu to odpalam laptopa i oglądam sobie tego szkraba jeszcze raz, bo wiadomo na wizycie to wszystko tak szybko się dzieje hehe
 
reklama
Do góry