reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Mieszkam koło Wroblowice jeśli kojarzysz w te stronę drogę :)
O kurde to w Środzie Śląskiej na ciasto możemy się umawiać hahaha :D bo ja kaw nie pijam :) drogę kojarzę bo jeżdżę tamtędy często i do rodziców pod Warszawę tamtędy nas ranem bo w ciągu dnia Wrocław i ul. Kosmonautów zapchana i wtedy a4 jeździmy :)
 
Haha noo pewnie. Jaki ten świat mały :D szkoda że nie ma porodowki w Środzie bo była dobra.. To byśmy się może tam spotkały [emoji23]
O kurde to w Środzie Śląskiej na ciasto możemy się umawiać hahaha :D bo ja kaw nie pijam :) drogę kojarzę bo jeżdżę tamtędy często i do rodziców pod Warszawę tamtędy nas ranem bo w ciągu dnia Wrocław i ul. Kosmonautów zapchana i wtedy a4 jeździmy :)
 
Ja coraz częściej zastanawiam się nad strzelinem. Jest kawałek. Ale nie ma tam dużo ludzi. Jest dużo sal, mało rodzacych więc przeważnie ma się sale dla siebie a personel podobno mega miły. Tak czytałam. I dużo dziewczyn sobie chwali..:)
Ooo dokładnie, ja się i tak nad wrockiem zastanawiam... Ale pogadam z moją ginka jak you nas w Legnicy jest w porodem w wodzie i zobaczymy....
 
Co do podejścia na nfz a prywatnie to wiadomo dużo zalezy od człowieka najpierw chodziłam na nfz i dal skierowanie tylko na najbardziej podstawowe wyniki. jedyny plus dla tego dr ze niezbagatelizowal wyniku glukozy, jednak nieprawidłowy wynik nie upoważnia do traktowania pacjentki jak trdędowatej dlatego szybko zmieniłam dr na prywatnego. dał wytyczne jakie badania powinnam robić w danym czasie i ma całkiem inne podejście. Wiadomo każde badanie krwi, moczu itp kosztuje ale przynajmniej wiem ze lekarz ma na mnie oko i widzi po wynikach czy nic się nie dzieję. Ja tez średnio co miesiąc jestem w laboratorium,co ok 4 tyg tsh i mocz a jutro jeszcze morfologie musze zrobic. Nie wiem jak w Waszych laboratoriach ale u mnie mimo ze jest wyraźna informacja ze ciężarne wchodzą bez kolejki to panuje ogolna znieczulica, ciężarna mdlałaby to mimo to nie przepuszcza, oczywiście są wyjątki i to pociesza że ktoś jeszcze ma ludzkie podejście do nas
 
Ja coraz częściej zastanawiam się nad strzelinem. Jest kawałek. Ale nie ma tam dużo ludzi. Jest dużo sal, mało rodzacych więc przeważnie ma się sale dla siebie a personel podobno mega miły. Tak czytałam. I dużo dziewczyn sobie chwali..:)
No odemnie za daleko... Rodziłam dwa razy właśnie w mniejszej miejscowości i raz w Warszawie, i powiem Ci ze jednak wolę duże miasto..... Termin mamy na październik a największy boom jest wiosna zazwyczaj, no zobaczymy
 
reklama
Byle by przeżyć poród! :D [emoji23][emoji23][emoji23][emoji43] bo aż się boję [emoji83] połogu i tego wszystkiego :p
No odemnie za daleko... Rodziłam dwa razy właśnie w mniejszej miejscowości i raz w Warszawie, i powiem Ci ze jednak wolę duże miasto..... Termin mamy na październik a największy boom jest wiosna zazwyczaj, no zobaczymy
 
Do góry