reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja wczoraj widziałam tylko taka.. Szalona kulkę. Tak szalał że nawet ciężko było złapać serduszko :D a ostatnio znowu spał i doktor budził żeby zrobić prenatalne na spokojnie :D coś czuję że będzie jak tatuś... :D
zgadza się wyglądają jak mali kosmici hehe :) , ale zawsze biorę wszystko co mi dają ;) ,będzie pamiątka
 
Ja wczoraj widziałam tylko taka.. Szalona kulkę. Tak szalał że nawet ciężko było złapać serduszko :D a ostatnio znowu spał i doktor budził żeby zrobić prenatalne na spokojnie :D coś czuję że będzie jak tatuś... :D
hehe , no u Nas też raz szaleje, raz ziewa a we wtorek na wizycie się uśmiechała :D
 
Ja chodzę na NFZ bo nie było by mnie stać rzeby cała ciążę prowadzić prywatnie i zazdroszczę wam pewnie podejście inne i że znacie już płeć w większości ja 17+1 i dalej nie znam chyba na NFZ nie chce im się szukać takich detali... Ale w sumie dla mnie to bez różnicy najważniejsze dla mnie rzeby lekarz pomogl mi jak coś się dzieje nie tak i rzeby dzieciątko zdrowe było a czy chłopak czy dziewczynka i tak będę się bardzo cieszyć. Z badań miałam ok 10td morfologia,mocz, toxo, i HIV wczoraj zawozilam wyniki morfologię,mocz gr krwi i hcv... wszystko w normie ;-)
Podejście zależy od lekarza, niektórzy na NFZ też ok, ale mają sprzęty gorszej jakości i dlatego też ciężko im płeć określić.....
 
reklama
Do góry