reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Witajcie dziewczyny ale napisalyscie, próbuję nadrobić :)
Witam nowe dziewczyny :*
Nadzieja przykro mi bardzo :( trzymaj się kochana. Mam nadzieję że jednak facolka rośnie i będzie dobrze. :*

U mnie dobrze i dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi po bokach (sutki już wcześniej) mam nadzieję że będzie fasolka :)

Dziewczyny a powiedzcie mi czy wy też jesteście zakręcone podczas ciąży bo mnie to co chwilę na tym łapią że ja nic nie rozumiem jestem taka zacofana.

A no i dzisiaj jak wstałam to poszłam do łazienki i mój śluz byl leki różowy w jednym miejscu, czy to może być implementacja? Zaraz nadrobię resztę :)
Aaa ja jestem z Mazur Giżycko :D
 
Amica, moźliwe że implantacja nastąpiła. Zyczę fasolki :) kiedy najszybciej możesz zrobić test? Jesli to plamienie implantacyjne, i dzidziuś sie tam wszczepi to zacznie sie hormon produkować hcg ;)

A mnie cyce bolą na całego, najbardziej od pach, i robią sie twarde.
 
Cześć wszystkim nowym mamusiom. Życzę książkowych ciąż a przede wszystkim spokoju i cierpliwości bo niestety na poczatku nie mamy wpływu na jej przebieg. Dziś po obchodzie poznałam wynik bety i wynosił coś powyżej 8000 więc już mi powiedziano ze ciąża się nie rozwija(w czwartek bylo ponad 6000)Jeszcze dla potwierdzenia bete miała jutro pobraną betę ale jest to raczej przesądzone.

Tak mi przykro :( Trzymaj się :*

Jeśli chodzi o konflikt serologiczny, to ja z mężem mam to samo. On + Ja -.

Zaczęłam myśleć teraz o moim przyroście bety, czy jest ok?
34 dzień - 5498
38 dzień - 17254
42 dzień - 34226
Przez 4 ostatnie dni wzrósł tylko 2 razy, czy to wszystko w normie?
 
Pazdziernikowelove moim zdaniem tak bo musi się podwoić a u ciebie tak jest :)

M zabrał nad na obiad do restauracji co bym nie siedziała w kuchni a ja mam brak apetytu :/
 
Pazdziernikowelove moim zdaniem tak bo musi się podwoić a u ciebie tak jest :)

M zabrał nad na obiad do restauracji co bym nie siedziała w kuchni a ja mam brak apetytu :/
Tez mam brak apetytu,wrecz schudlam z 3 kg,nigdy mi sie nie udaje schudnac a tu w ciazy chudne...
 
Październikowe_love myślę, że to odpowiedni przyrost. Ale ktoś tu ostatnio podpowiadal, że chyba na belly best friends jest jakiś kalkulator do wyliczania właściwego przyrostu bety. Można sobie sprawdzić :)

Wy dziewczyny narzekacie na brak apetytu a z kolei u mnie wzmożony niestety [emoji14]
 
Październikowe_love myślę, że to odpowiedni przyrost. Ale ktoś tu ostatnio podpowiadal, że chyba na belly best friends jest jakiś kalkulator do wyliczania właściwego przyrostu bety. Można sobie sprawdzić :)

Wy dziewczyny narzekacie na brak apetytu a z kolei u mnie wzmożony niestety [emoji14]
Ten kalkulator właśnie mi powiedział że jestem poniżej normy
 
reklama
Do góry