reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Cześć wszystkim nowym mamusiom. Życzę książkowych ciąż a przede wszystkim spokoju i cierpliwości bo niestety na poczatku nie mamy wpływu na jej przebieg. Dziś po obchodzie poznałam wynik bety i wynosił coś powyżej 8000 więc już mi powiedziano ze ciąża się nie rozwija(w czwartek bylo ponad 6000)Jeszcze dla potwierdzenia bete miała jutro pobraną betę ale jest to raczej przesądzone.
Ojej... :( bardzo mi przykro.... Ale może jest jeszcze cień nadziei?
 
reklama
Współczuję,podobne doświadczenia miałam właśnie.dali mi skierowanie bo podejrzenie pozamacicznej po czym tekst że ciąża jakaś jest ale nie wiadomo jaka bo za wcześnie.wyszlam na własne żądanie bo kazali mi tam być i czekać po prostu tydzień lub więcej,przy tym mocno nastraszyli.za dwa tyg zobaczyłam na prywatnej wizycie serduszko,ciąża prawidłowa... niestety zatrzymało się bicie serca.ale przez to teraz idę bliżej 10tc i nie robię żadnej bety.bylam co dwa dni kluta przez 2tyg...
Matko, nie mogę czytać takich rzeczy, bo teraz sobie myślę, że jak pójdę 25ego na wizytę, to serce już nie będzie biło [emoji24] Jak chodziłam w 1 i w 2 ciąży, to w ogóle nie myślałam o takich rzeczach. Byłam przekonana, że jak już widziałam bijące serce, to ono się już nie zatrzyma. Że może w ogóle nie zacząć bić, ale ze bije i się zatrzyma? [emoji24]
 
Cześć wszystkim nowym mamusiom. Życzę książkowych ciąż a przede wszystkim spokoju i cierpliwości bo niestety na poczatku nie mamy wpływu na jej przebieg. Dziś po obchodzie poznałam wynik bety i wynosił coś powyżej 8000 więc już mi powiedziano ze ciąża się nie rozwija(w czwartek bylo ponad 6000)Jeszcze dla potwierdzenia bete miała jutro pobraną betę ale jest to raczej przesądzone.
Bardzo mi przykro [emoji17]
 
Matko, nie mogę czytać takich rzeczy, bo teraz sobie myślę, że jak pójdę 25ego na wizytę, to serce już nie będzie biło [emoji24] Jak chodziłam w 1 i w 2 ciąży, to w ogóle nie myślałam o takich rzeczach. Byłam przekonana, że jak już widziałam bijące serce, to ono się już nie zatrzyma. Że może w ogóle nie zacząć bić, ale ze bije i się zatrzyma? [emoji24]
Mam tak samo:( wogole Internet powinnien byc zakazany w ciazy.
 
reklama
Cześć wszystkim nowym mamusiom. Życzę książkowych ciąż a przede wszystkim spokoju i cierpliwości bo niestety na poczatku nie mamy wpływu na jej przebieg. Dziś po obchodzie poznałam wynik bety i wynosił coś powyżej 8000 więc już mi powiedziano ze ciąża się nie rozwija(w czwartek bylo ponad 6000)Jeszcze dla potwierdzenia bete miała jutro pobraną betę ale jest to raczej przesądzone.
Przykro mi,wiem co czujesz.ja sobie tłumaczyłam,że to selekcja naturalna i że nasza natura jest bardzo mądra. Trzymaj się
 
Do góry