reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja nawet nie wrzucam w kalkulatory ciazy,bo z okresu wychodzi inaczej a pewnie bedzie mlodsza ciaza,bedzie to pazdziernik i mam tylko nadzieje ze nie 7 bo 7 pazdziernika moj syn sie urodzil:)
 
reklama
Loli, ja ino psiapsiólce powiedziałam i kuzynce i mężowi. Ja przed innymi na razie to trzymam w tajemnicy bo już mamy 2 chłopców, a to trzecie wpadka. Boje sie reakcji innych.
Rozumiem,no moji wszyscy sie pogryza z radosci,a moj maz to jest taka papla,spotkalismy znajomego w sklepie i juz widze ze meza korci zeby powiedziec ale zabilam go wzrokiem i sie uspokoil;)Maz pozniej mowi ze tak mu bylo ciezko haha.
 
Loli, to fakt, jak lekarz każe zrobić test elektroniczny zamiast bety... ale Tobie te testy dobrze wychodzą :) duzo kobiet spisuje cylke na straty i booom, niespodzianka!
Z tym sie zgadzam. Też za dużo wiem w temacie, że sam test to za mało i beta też. Ehhh... ale trzeba być dobrej myśli.
 
A to krwawienie to nie może być implantacyjne?
Ja trafiłam do szpitala z bólem w 4+4 i nawet pęcherzyka nie widzieli. Zaczęli mnie straszyć pozamaciczną, bo beta rosła, a pęcherzyka zero. 3 razy mi robili betę, bo podobno dopiero powyżej 1000 widać pęcherzyk. Wyglądałam jak ćpun, bo się wkłuwać nie umieli. Jeden siniak nie zszedł mi do tej pory. Na końcu się że mnie nabijali, że z tak wczesną ciążą przyszłam. Ogólnie totalna znieczulica jest w szpitalach.
Współczuję,podobne doświadczenia miałam właśnie.dali mi skierowanie bo podejrzenie pozamacicznej po czym tekst że ciąża jakaś jest ale nie wiadomo jaka bo za wcześnie.wyszlam na własne żądanie bo kazali mi tam być i czekać po prostu tydzień lub więcej,przy tym mocno nastraszyli.za dwa tyg zobaczyłam na prywatnej wizycie serduszko,ciąża prawidłowa... niestety zatrzymało się bicie serca.ale przez to teraz idę bliżej 10tc i nie robię żadnej bety.bylam co dwa dni kluta przez 2tyg...
 
Loli05, no mojemu mężowi też ciężko chyba, zwĺaszcza ze wczoraj miał najazd kolegów na chate gdy mnie nie było. Jak coś powiedział to jest ubity!
Dobra ide coś zjeść i rosół wstawić.
 
Cześć wszystkim nowym mamusiom. Życzę książkowych ciąż a przede wszystkim spokoju i cierpliwości bo niestety na poczatku nie mamy wpływu na jej przebieg. Dziś po obchodzie poznałam wynik bety i wynosił coś powyżej 8000 więc już mi powiedziano ze ciąża się nie rozwija(w czwartek bylo ponad 6000)Jeszcze dla potwierdzenia bete miała jutro pobraną betę ale jest to raczej przesądzone.
 
reklama
Współczuję,podobne doświadczenia miałam właśnie.dali mi skierowanie bo podejrzenie pozamacicznej po czym tekst że ciąża jakaś jest ale nie wiadomo jaka bo za wcześnie.wyszlam na własne żądanie bo kazali mi tam być i czekać po prostu tydzień lub więcej,przy tym mocno nastraszyli.za dwa tyg zobaczyłam na prywatnej wizycie serduszko,ciąża prawidłowa... niestety zatrzymało się bicie serca.ale przez to teraz idę bliżej 10tc i nie robię żadnej bety.bylam co dwa dni kluta przez 2tyg...
Radosna i smutna historia jednoczesnie.:( ale po co oni straszą te biedne świeżo zaciążone kobitki. Ja też bym wyszła na żądanie.
 
Do góry