reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@danusia1410 witaj i nie zamartwiaj się, jeden dzień są mdłości drugi dzień nie, więc nie ma się co nakręcać :*
Ja muszę przetrwać weekend do wizyty :)
Zaraz młoda do szkoły i M muszę zawieść do pracy, może w końcu coś zrobię w domu :)
 
reklama
Dla pocieszenia powiem że przy pierwszej ciąży nie miałam prawie żadnych objawów a ciąża bez problemów i syn urodził się zdrowy. Więc objawy nie są konieczne żeby było ok. :)
 
10+1
Witajcie kobietki wszystkiego najlepszego w dniu kobiet.
Ja nie długo wizyta czas się szykować i stres bierze górę. Mam nadzieję że wszytko będzie dobrze i to będzie najlepszy dla mnie dzisiaj prezent chociaż obawy siedzą z tylu głowy.
Miłego dnia.
 
9+3
Witam ;) Dla wszystkich i każdej z osobna Wszystkiego najlepszego z okazji święta naszego! :):*

@Marii9012 Witaj! Przybij piątke! Ja kończę 29 lat w kwietniu a moja córka 3 latka ;)

@Marama a która to Twoja ciąża? Bo gdzieś chyba przegapiłam jeśli pisałaś?

@Keejti-93 gratulacje z udanej wizyty ;)
Fajnie dziewczyny, że szyjecie.. ja niestety dwie lewe ręce do takich rzeczy..

@Olga_88 kciuki za badania!

@danusia1410 witaj i rozgość się, nie stresuj się, bo to na pewno w niczym nie pomoże, ja w poprzedniej ciąży miałam znikome objawy praktycznie przez całą ciąże, dopiero w połowie 3-trymestru męczyła mnie zgaga i bóle kręgosłupa, z którymi teraz borykam się niemalże od początku.

@patkapateczka kciuki za wizyte i czekamy na relacje! :)

Córcia odwieziona do przedszkola, dzisiaj z okazji Dnia kobiet mają wycieczkę do Candy Parku (park dmuchańców) oddalonego od nas ok. 30 km Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :) dzisiaj niby ładna pogoda, słonecznie, ale tak wieje, że szok.. :o
 
Kolezanki test z wczoraj. Kreska nie pojawila sie od razu, dopiero po kilku h luknela i byla. Okres spoznia sie juz 13 dni.
Co myslicie?
received_998975296966146.jpeg
 
Dzięki dziewczyny, raczej nastawiona jestem pozytywnie, czasami tylko takie myśli ale prędko je odganiam. Moja mama w ciąży bliźniaczej (mam brata bliźniaka) też nie miała mdłości, a niby w bliźniaczej dokuczają podwójnie, więc tak jak mówicie, nie ma reguły [emoji16]
 
Ja zdecydowałam, że nie będę robić pappa, nie chcę się bez sensu stresować, bo to tylko statystyka. Wolimy zapłacić więcej i zrobić Nifty, to normalne badanie, które daje 99,9% pewności, wszystko będzie czarno na białym :)
Ja akurat nie płacę za te badania dlatego z nich korzystam.:)
 
Kolezanki test z wczoraj. Kreska nie pojawila sie od razu, dopiero po kilku h luknela i byla. Okres spoznia sie juz 13 dni.
Co myslicie?Zobacz załącznik 949714
Czytałam że to zależy od rodzaju testu. W niektórych jest tak że jak kreska pojawi się po kilku h to nic nie znaczy. W innych z kolei może świadczyć o ciąży. Ciężko spekulować, najlepiej niech zrobi betę :)
 
reklama
10+1
@Kordosia oraz dziewczyny z maluchami - na pewno nie jest łatwo, gdy nie można się wyspać, wypocząć, dziecko jest absorbujące... współczuję, ale dla pocieszenia - 2 trymestr powinnien być nagrodą ;)

Ja mam usg genetyczne i PAPP-A już 22 marca. Tez myśleliśmy o Nifty ale to jednak bardzo duże koszty - zdaje się ze 2,6K? Jakoś tutaj jestem spokojna, mam przeczucie że będzie dobrze. Tylko żeby kolejne 2 tyg przeżyć w spokoju, czytam statystyki i widzę że w 11 tyg 2% kobiet w moim wieku poroni. W 13 tym już znacznie mniej...
O to blisko siebie mamy,ja mam 21 marca pappa :)
 
Do góry