reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

7+5

Cześć dziewczyny! Ja dopiero co wróciłam z pracy i po zakupach, także nawet nie miałam chwili, żeby się odezwać. U mnie raz czuje się beznadziejnie, a raz całkiem ok, np wczoraj w pracy umieram i stałam 10min nad kibelkiem w pracy czekając czy zwymiotuje, a dziś całkiem ok. ja jeszcze w pracy nie powiedziałam, sama nie wiem czy mówić już, czy czekać do kolejnej wizyty... (22.03 - wtedy będzie 10+6) - co radzicie?
 
reklama
Liza i Klaudia gratuluję udanych wizyt :)

Pazdziernikowe_love nie wiem czemu, ale nie otwiera mi się Twoje zdjęcie :(

Kordosia mój mąż ma na imię Michał :)
 
Cześć Dziewczyny,
Gratuluję wszystkim dzisiejszych udanych wizyt :)
Ja też bylam i z om 8+1, ale dzisiejsze usg pokazuje 8+6 :D
Zobaczyłam jak bije serduszko i to dla mnie najważniejsze ;)
Poza tym krwiaczek dalej jest ale się wchłania więc mam nadal się oszczędzać.
Co do pączków to zjadłam 4.
A imiona to jeśli będzie chłopiec to Adaś a dziewczynka to musimy jeszcze pomyśleć.
 
Czesc mamusie.ja dzis tez po wizycie,gratuluje wam waszych,ladne foteczki sie przewinely.
Ja dzis uslyszalam serduszko,i zobaczylam mala fasolke.z pomiarow fasol ma 0.61cm i to jakis 6tyd2dni,z okresu to ja jestem jakis 8 tydzien z hakiem.wiec duza rozbieznosc jest.fakt mysle ze owu byla pozno bo jej nie wylapalam W polowie cyklu.byl to cykl po odstawieniu clo wiec w sumie nie wiem czego bym sie miala spodziewac jakiej dlugosci cykli,przedtem mialam 28-35,dosc nie regularne.ale teraz sie martwie ze sie za wolno rozwija,juz sama nie wiem,pani od usg byla zadowolona.9 dni temu na usg byl pecherzyk i male zolteczko,dzis 61mm fasol.co myslicie?
 
Czesc mamusie.ja dzis tez po wizycie,gratuluje wam waszych,ladne foteczki sie przewinely.
Ja dzis uslyszalam serduszko,i zobaczylam mala fasolke.z pomiarow fasol ma 0.61cm i to jakis 6tyd2dni,z okresu to ja jestem jakis 8 tydzien z hakiem.wiec duza rozbieznosc jest.fakt mysle ze owu byla pozno bo jej nie wylapalam W polowie cyklu.byl to cykl po odstawieniu clo wiec w sumie nie wiem czego bym sie miala spodziewac jakiej dlugosci cykli,przedtem mialam 28-35,dosc nie regularne.ale teraz sie martwie ze sie za wolno rozwija,juz sama nie wiem,pani od usg byla zadowolona.9 dni temu na usg byl pecherzyk i male zolteczko,dzis 61mm fasol.co myslicie?
Loli trzeba być dobrej myśli. Mogła owu się przesunąć i dlatego opóźnienie skoro pani doktor zadowolona to też bądź.
 
Dziewczyny gratuluję Wam wizyt, super że Wasze fasolki już takie duże! [emoji7]

@Kordosia ja mam Jasia i uwielbiam to imię tylko teraz jest baaaardzo popularne. A jak dawaliśmy naszemu to myślałam że największy boom już przeszedł kilka lat temu. A Wanda mi się też bardzo podoba i zawsze mi się kojarzy z Wandą Rutkiewicz :)

@październikowe_love jeszcze raz gratulacje wizyty :) Mój Adaś miał być Hanią [emoji7] a potem Jaś miał być Hanią hehe :) a teraz mi się tak Gaja spodobało, ale mąż się śmieje że w naszym przypadku to raczej będzie Gajusz a nie Gaja [emoji23]
 
@Czoperka hahahha mi się również nigdy moje wyczucia nie sprawdziły. Marzyłam o dziewczynce i tylko dla dziewczynki miałam imię wybrane. Mąż w pierwszej ciąży marzył o synku. Powiedziałam mu przez telefon, jak był w pracy. Nie mógł być na usg i czekał jak na szpilkach [emoji23] jak mówię drogę chłopak! To tylko usłyszałam głośno jak się drze do kumpli: it’s a BOY!!! Hahahha a w tle wiwaty, gwizdy i brawa było słychać. Za drugim razem byłam pewna, że chłopak będzie i też imiona tylko dla chłopca były wybrane[emoji23] (choć nadal marzyłam o dziewuszce). Ale poprosiłam panią od usg by mi nie mówiła (u nas się pytają czy chcesz wiedzieć) i w recepcji dali mi kopertę. Ale ciekawość mnie zżerała i otworzyłam przed imprą na której wszyscy mieli się dowiedzieć [emoji12] teraz też poproszę o kopertę. Mam zamiar dostarczyć do piekarni z instrukcją odpowiedniego wypełnienia. Różowe jeśli dziewuszka, niebieskie jeśli chłopiec. Albo dam zaufanej sąsiadce i ona napompuje po 20 balonów w różowym i niebieskim kolorze a jeden będzie wypełniony odpowiednim kolorem proszku. Mamy zamiar urządzić sobie imprę z tego powodu [emoji23] tylko czy ja wytrzymam do tego czasu? [emoji28] oto jest pytanie
 
Czesc mamusie.ja dzis tez po wizycie,gratuluje wam waszych,ladne foteczki sie przewinely.
Ja dzis uslyszalam serduszko,i zobaczylam mala fasolke.z pomiarow fasol ma 0.61cm i to jakis 6tyd2dni,z okresu to ja jestem jakis 8 tydzien z hakiem.wiec duza rozbieznosc jest.fakt mysle ze owu byla pozno bo jej nie wylapalam W polowie cyklu.byl to cykl po odstawieniu clo wiec w sumie nie wiem czego bym sie miala spodziewac jakiej dlugosci cykli,przedtem mialam 28-35,dosc nie regularne.ale teraz sie martwie ze sie za wolno rozwija,juz sama nie wiem,pani od usg byla zadowolona.9 dni temu na usg byl pecherzyk i male zolteczko,dzis 61mm fasol.co myslicie?
A Ty nie mialas terminu ze mna na 18.10.?
 
reklama
A Ty nie mialas terminu ze mna na 18.10.?
Mialam ale sie przesunal na duzo pozniej,dzis wedlug pomiarow fasola usg dzis jest 6ty2 dzien.wedlug om pewnie bym miala cos kolo 18.10,ale ciaza jest mlodsza.sma tego nie ograniam,nie wiem czy sie cieszyc ze serce ladnie bije czy sie martwic ze takie przesuniecie,zawsze cos
 
Do góry