reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Nie wiem nie mierze,tydzien temu u lekarza bylo ok ale to dzis sie zaczelo...w ktorym jestes tygodniu?ja 5/6 chyba
 
reklama
A mnie dzisiaj jakoś pobolewa w podbrzuszu i każde siku to strach, co zobaczę na bieliźnie. Wy też tak macie?
Co do zasłabnięć to mam do tej pory, choćby dzisiaj w kolejce do rejestracji na kolejne badania. Ale nie zemdlałam, bo wcześniej sobie usiadłam.
Tez sprawdzam w wc co tam jest
 
@Nanya niestety czasem jest tak, że nic strasznego w majtkach się nie znajdzie, a ciąża i tak poroniona. A czasem odwrotnie, dziewczyny regularnie plamią, a nawet krwawią, a ciąże donoszone. Także najlepiej to przy sikaniu o tym nie myśleć ;)
 
5+3
Mnie dzis w nocy bolalo jak na @. I w sumie bylam pewna ze juz po wszystkim. Ale poki co cisza. Juz stwierdzilam ze co bedzie to bedzie...
 
5+3
Mnie dzis w nocy bolalo jak na @. I w sumie bylam pewna ze juz po wszystkim. Ale poki co cisza. Juz stwierdzilam ze co bedzie to bedzie...
Mnie tez tak bolalo pare razy okresowo w nocy,nie wiem co sie w srodku dzieje ale nie mam krwawien wiec moze to tak jest
 
a co to dzisiaj za pogrom z tymi bolami :( ja za to dzisiaj zaczelam plamic :( jestem 1dzien po terminie @ moze to nic groznego :(
biore juz duphaston , duzo leze i mam pod reka nospe wiec tez juz nic wiecej nie moge zrobic wszystko w rekach Boga :(
 
@babydust czytałam, że często zdarza się plamienie w planowanym terminie @. Nie stresuj się, obserwuj, a jeśli jesteś bardzo nerwowa, to skonsultuj się z lekarzem, choćby telefonicznie.
 
@Nanya niestety czasem jest tak, że nic strasznego w majtkach się nie znajdzie, a ciąża i tak poroniona. A czasem odwrotnie, dziewczyny regularnie plamią, a nawet krwawią, a ciąże donoszone. Także najlepiej to przy sikaniu o tym nie myśleć ;)
To mnie wcale nie uspokoiło. Teraz sobie myślę, że mam czysto w majtkach, a za tydzień na usg serce już nie będzie biło.
Dodatkowo dzisiejsze badania hormonów tarczycy wyszły mi jeszcze gorsze niż sobotnie. W czwartek mam endokrynologa. [emoji17]
 
reklama
Do góry