reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

u mnie nie jest dobrze :( beta wzrosla dzisiaj tylko minimalnie :( z 91 na 109 a juz ostatnio nie rosla jakos super + to plamienie dzisiaj
raczej nic z tego nie bedzie :( :(
Trzymajcie sie dziewczyny zycze bezproblemowych ciaz i wspanialych dzidziusiow :)
z sentymentu pewnie bede do was jeszcze zagladac i patrzec jak pieknie rosniecie :)
O nie ;(((((
 
reklama
I ja kciuki trzymam... :) Za to powiem Wam, że jestem gapa na 200% :)
Chodziłam, marudziłam, że Pani Gin nie mówiła nawet który tydzień... ple ple ple.
Wyciągam dziś foto usg z szuflady a tam wszystko napisane :oo::eek: widać jaki poziom adrenaliny miałam przy 1 wizycie, że pooglądałam zdjęcie i schowałam i nawet się nie przyjrzałam cyferkom.
tak więc dziś 7t5d a data to 2.10 więc na pograniczu ;) oby się w mamusię nie wdała fasolka, bo ja 2 miesiace za wcześnie, 1,5 żywej wagi i wzrost liliputa, który ubranka dla lalek miał za duże :D
 
u mnie nie jest dobrze :( beta wzrosla dzisiaj tylko minimalnie :( z 91 na 109 a juz ostatnio nie rosla jakos super + to plamienie dzisiaj
raczej nic z tego nie bedzie :( :(
Trzymajcie sie dziewczyny zycze bezproblemowych ciaz i wspanialych dzidziusiow :)
z sentymentu pewnie bede do was jeszcze zagladac i patrzec jak pieknie rosniecie :)
Przykro mi :(

Czoperka trzymam mocno i daj znać :)
Pixels ech.... Myśl pozytywnie i może idź tak jak radzą do lekarza!?
 
@25_pixels wyluzuj się, trzeba myśleć pozytywnie :) Dobrze, że masz lekarza, wszystko od razu sprawdzi i będziesz spokojniejsza :) A który to tydzień?

6+1
A śniegu napadało jak nie wiem co. Mąż rano odśnieżył. A teraz znowu napadało. Nawet nie odpalam maszyny. Trudno. Jak wróci to niech robi. Chyba ze mnie pług zasypie i wyjechać nie będę mogła. To wtedy sąsiada poproszę.
 
6+6

@babydust bardzo mi przykro :( ściskam serdecznie i życzę powodzenia ;)

@Czoperka no gratulacje, świetne wieści

@25_pixels powodzenia na wizycie i dawaj odrazu znać..

Matko ja mam kolejną wizytę dopiero 11 marca i tak na prawdę dopiero wtedy się potwierdzi czy wszystko cacy, bo na poprzedniej w 5t3d był tylko zarodek, nie mogę się doczekać.. Chociaż jeszcze nie poszłam zleconych badań zrobić, jakoś mi nie po drodze :D

Któraś pytała o zawroty głowy to wpisuje się i ja.. Też mnie czasami rzuca, parę razy ciśnienie mierzylam, bo Raz to aż takich oczopląsów dostałam i cisnienie mam niskie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@babydust , kochana a może nie wszystko stracone ? Tak czy siak tulam mocno :* bardzo mi przykro :(

@Czoperka czop, super wieści! Ciesze sie z Tobą! Ponad 1 cm to już kawał chłopa lub chłopinki ;)

@25_pixels jak to plamienie ? Daj znać co i jak..

A mnie dziś psy zatrzymały i musiałam 30€ mandatu za brak pasów;( zawsze zapinam a tym razem zapomniałam.
 
Do góry