reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Nie wiem o co biega z grupą zamkniętą. Ale mimo wszystko lubię tu z Wami pisać :)
Ja leżę nadal. Nie mam pomysłu na obiad zupełnie. Nudzę się. Oglądam ciuszki, pieluszki na allegro... hehe ;)
Jakie pieluchy kupiłyście, duży zapas macie?
Również się niecierpliwię. Jeszcze 10dni. Nadal u mnie brak jakiejkolwiek akcji... Więc cc coraz bliżej.
 
Nie wiem o co biega z grupą zamkniętą. Ale mimo wszystko lubię tu z Wami pisać :)
Ja leżę nadal. Nie mam pomysłu na obiad zupełnie. Nudzę się. Oglądam ciuszki, pieluszki na allegro... hehe ;)
Jakie pieluchy kupiłyście, duży zapas macie?
Również się niecierpliwię. Jeszcze 10dni. Nadal u mnie brak jakiejkolwiek akcji... Więc cc coraz bliżej.
Ja mam 10 białych tetrowych, 3 kolorowe tetrowe, 2 flanelowe, 6 muślinowych i 2 bambusowe [emoji23] [emoji1] mam ochotę na jeszcze kilka bambusów bo są super.
 
Nie wiem o co biega z grupą zamkniętą. Ale mimo wszystko lubię tu z Wami pisać :)
Ja leżę nadal. Nie mam pomysłu na obiad zupełnie. Nudzę się. Oglądam ciuszki, pieluszki na allegro... hehe ;)
Jakie pieluchy kupiłyście, duży zapas macie?
Również się niecierpliwię. Jeszcze 10dni. Nadal u mnie brak jakiejkolwiek akcji... Więc cc coraz bliżej.

Ja mam 11 tetrowych i 3 flanelowe.

A co do pieluch jednorazowych to mam ta mała paczkę z rossmanna za 1 gr 22szt rozm 1, pampers zielone rozm 1 mała paczkę i mała paczkę dady tez rozm 1. I tyle.
 
Ja mam pampki dwie te małe paczki premium, jedna do szpitala, Dady1 tez male i male huggies. A na pozniej dostałam od koleżanki zapas dwójek, jakichś zagranicznych.

No i oczywiście mam zapas kilkunastu tetrówek pod buzię itepe.
 
reklama
Chuba juz nie ma szans na obrót :( są jakieś próby obrotu zewnętrznego... ale rzadko się udaje i nie każdy lekarz sie podejmie. Poza tym to dość drastyczne.
Szanse są zawsze :) wiele historii kiedy dziecko się obracalo nawet w trakcie porodu. Dlatego pisałam o spinning babies, bo zaszkodzić nie zaszkodzi, drastyczne nie jest, a nóż widelec. Oczywiście bez ciśnienia, tylko na zasadzie spróbowania.
 
Do góry