reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry dziewczyny. Jakie plany na dziś? U mnie facio w pracy, a ja leżę. Coś mam katar :( Muszę się szybko podratować.
U mnie dalej remont... [emoji23] Ale pogoda się ładna zapowiada, więc może popołudniu weźmiemy młoda do eko parku w mieście. Mamy darmowy bilet już od jakiegoś czasu, a przekładamy to ciągle. Potem może już nie być kiedy, albo pogoda nie pozwoli. A jak się będę źle czuła, to pojadą sami, a ja do łóżka :/
 
Ja po prawie bezsennej nocy w bólach rożnego rodzaju i psem szczekającym za oknem od 12-6 rano którego zastrzelę kiedyś to chyba będę pół dnia leżakować.
 
Ja po prawie bezsennej nocy w bólach rożnego rodzaju i psem szczekającym za oknem od 12-6 rano którego zastrzelę kiedyś to chyba będę pół dnia leżakować.
Tez mam takiego psa za oknem co bym go zastrzelila choc kocham zwierzęta. Za dnia jest dzieciak co piszczy za oknem - tez bym zastrzelila [emoji23][emoji23]
 
Szkoda ze nie ma fejsa :( jak ktoś nie chce juz się udzielac to moze przekazac grupe komus innemu. Troche nieładnie. W takim razie jak dostac sie ma forum zamkniete? A może ktoś się podejmie stworzenie nowej fejsowej grupy zamknietej?
 
reklama
Do góry