reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A ja walczę od godziny i chyba wkrótce przegram...
 

Załączniki

  • IMG_20180809_121758.jpg
    IMG_20180809_121758.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 118
reklama
Dziewczyny co sadzicie o oliwce, kremie do twarzy, i zelu do mycia ciala i wlosow z marki hipp? Zostalam doszczetnie skrytykowana czemu nie kupilam bambino. Ze strach tym hipp dziecko nacierac bo to dawniej tego nie było.. mam dosc. [emoji35]
 
@monami zmierzysz mi swoja torbę ta czarna jaka jest wysoka szeroka i długa [emoji3][emoji3] bo chyba bede musiala zamowic a nie chce zeby mi jakas ogromna przyszła [emoji3][emoji23][emoji106]
 
Dziewczyny co sadzicie o oliwce, kremie do twarzy, i zelu do mycia ciala i wlosow z marki hipp? Zostalam doszczetnie skrytykowana czemu nie kupilam bambino. Ze strach tym hipp dziecko nacierac bo to dawniej tego nie było.. mam dosc. [emoji35]

Hipp płyn do kąpieli i bodajże zel do mycia dla dzieci to kosmetyki o jednym z lepszych składów, jeśli chodzi o kosmetyki dostępne w drogerii. Dobry skład maja jeszcze babydream.

Poczytaj na stronie srokao
 
Dziewczyny co sadzicie o oliwce, kremie do twarzy, i zelu do mycia ciala i wlosow z marki hipp? Zostalam doszczetnie skrytykowana czemu nie kupilam bambino. Ze strach tym hipp dziecko nacierac bo to dawniej tego nie było.. mam dosc. [emoji35]
Wiem, że Ciebie to wkurzyło, ale tak z boku, to argument "Ze strach tym hipp dziecko nacierac bo to dawniej tego nie było" jest śmieszny. Jeśli chcesz ciągnąć temat, to powiedz, że Bambino to oliwka wyprodukowana z ciężkich frakcji ropy naftowej z parabenami, a Hipp to naturalne oleje. Że skóra dziecka jest delikatna i chemia łatwo wnika do malutkiego organizmu, więc kupiłaś takie kosmetyki, które nie będą podtruwać. I zawsze są te argumenty: "a jak myslisz, skad w moim pokoleniu tyle alergii, problemow z zajsciem w ciążę? Z chemii".
 
reklama
Do góry