reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Kurde. Dziewczyny w weekend byliśmy u teściów bo była rodzinna uroczystość. Wróciliśmy wczoraj na wieczór A dziś szwagierka zadzwoniła,że jej synek ma ospe. Oczywiście też tam byli. Przechodziłam ospe. Dziecko jest bezpieczne? Ale pewnie półpaśca mogę dostać? Jak nie urok to sraczka. A tak mi coś mówiło żeby tam nie jechać...
Ja tez mialam taka sytuacje w czerwcu, meza siostrzenica miala ospe. Na szczescie ani ja ani syn nic nie zlapalismy.
 
reklama
Nie wiem czy tutaj czy na prywatnym było pisane. Tak właściwie to kulki gejszy od np „NUK, przyrząd do ćwiczenia mięśni dna miednicy” chyba niczym się nie różni? [emoji848] Ktoś mnie oświeci?
 
Nie wiem czy tutaj czy na prywatnym było pisane. Tak właściwie to kulki gejszy od np „NUK, przyrząd do ćwiczenia mięśni dna miednicy” chyba niczym się nie różni? [emoji848] Ktoś mnie oświeci?
Kiedyś oglądałam program o kulkach gejszy i kobitki mówiły, że mechanizm działania jest zawsze podobny, ale że warto zwrócić uwagę na wykończenie, żeby było gładkie, nie drapało itp. Niby oczywistość, ale ponoć wcale nie. I jeszcze rozmiar może mieć znaczenie. Te NUK wyglądają całkiem nieźle i cena wyraźnie inna niż np. PlumBlum.
 
Wlasnie robie zamówienie na gemini i zastanawiam się nad kremem na odparzenia. Jaki polecacie ?
Ja się przy córce przekonałam i zostaję przy Bepanthen Baby Maść Ochronna - przy drobnych zaczerwienieniach. Co prawda, Sroka twierdzi, że skład jest średni ( Link do: Analiza: Bepanthen dla dzieci | Sroka o.... ) Ale prawdziwe odparzenia to wolę na sucho traktować: zasypywać pudrem Nivea lub - ekologiczniej - mąką ziemniaczaną.
 
reklama
Do góry