reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Piekny. A gdzie go znalazlas?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Podpipnam się do pytania[emoji173]

Wczoraj cZytałam Was do samego końca, juz się miałam odezwać i życzyć dobrej nocy i nie wiem kiedy zasnęłam[emoji33] Dziś już nie śpię od 7. I teraz najważniejsze! Poczułam Małego! [emoji4] pierwszy raz!:) Miło zaczął mi się dzień!:) i nowy tydzień ciąży.

Wam też życzę wspaniałej i spokojnej soboty. [emoji6]

Aaa.. miałam jeszcze pytać. Podobają mi się wózki Bebetto, ale nie mogę się na model zdecydować[emoji20] Jeszcze się naczytalam, że spacerówki nie najlepsze i przy za dużym obciążeniu pęka stelaż[emoji33] nie powiem, to mnie przerazilo.

I jeszcze jedno. Stosujecie coś na zajady? Co myślę, że się zagoily to znowu. Kąciki pękają mi do krwi. Nie suplementuje nic będąc w ciąży i może to błąd właśnie.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry[emoji4]
Piękny dzień się zapowiada, mąż obudził mnie przed 7 bo mu się na amory zebrało[emoji23][emoji23][emoji23]teraz mała w brzuchu się obudzila a duża z tatą na dół zeszła na śniadanko.
Też bym cos zjadła, trzeba będzie się ruszyć.
Na obiadek mamy dziś grila, taką miałam chęć. Na uczelnię jadę dopiero jutro więc dzisiejszy dzień to relax[emoji4]

Aaa komoda mi przyszła więc pewnie ją złożymy i będę mogła rzeczy małej pakować. W tym tyg. tata przywiezie mi ubran2ua dla mnie i dla dzidzi od kuzynki. Zobaczymy czego bedzie brakowało to wtedy dokupie. Napewno przywiezie tez lezaczek, huśtawke i mate edukacyjną, trzymalam u nich bo mają duzy strych[emoji4] kurcze mam masę kocykow po Ani i ciężko będzie coś dokupic, może jeden malutki[emoji4]

Sent from my LG-H440n using Forum BabyBoom mobile app
 
Podpipnam się do pytania[emoji173]

Wczoraj cZytałam Was do samego końca, juz się miałam odezwać i życzyć dobrej nocy i nie wiem kiedy zasnęłam[emoji33] Dziś już nie śpię od 7. I teraz najważniejsze! Poczułam Małego! [emoji4] pierwszy raz!:) Miło zaczął mi się dzień!:) i nowy tydzień ciąży.

Wam też życzę wspaniałej i spokojnej soboty. [emoji6]

Aaa.. miałam jeszcze pytać. Podobają mi się wózki Bebetto, ale nie mogę się na model zdecydować[emoji20] Jeszcze się naczytalam, że spacerówki nie najlepsze i przy za dużym obciążeniu pęka stelaż[emoji33] nie powiem, to mnie przerazilo.

I jeszcze jedno. Stosujecie coś na zajady? Co myślę, że się zagoily to znowu. Kąciki pękają mi do krwi. Nie suplementuje nic będąc w ciąży i może to błąd właśnie.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Sasiadka ma bebetto i po pierwszym dziecku musieli spawac stelaż.

Sent from my LG-H440n using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzien dobry dziewczynki...
Ja to dopiero oczy otworzylam...
Stnus jeszcze tez spi..moj m poszedl na sluzbe dopiero jutro wroci wiec jestesmy caly dzien we dwojke....
A ja dzis na obiad mam zamowienie na papirusa od mlodego...on tak lubi....poza tym musze troche mieszkanie ogarnac i poprasowac....a jak tego nie znosze...
Wsraje chyba sniadanko zjesc...
A ja dzis tez kolejny tydzien ciazy zaczynam tak jak ty Paulaa u mnie 20...a ruchy czuje juz bardzo silne...wczoraj moj m reke przylozyl to nawet poczul o jaki szczesliwy byl...
Milego dzionka...
U mnie dzis piekne sloneczko...
 
Dzien dobry dziewczynki...
Ja to dopiero oczy otworzylam...
Stnus jeszcze tez spi..moj m poszedl na sluzbe dopiero jutro wroci wiec jestesmy caly dzien we dwojke....
A ja dzis na obiad mam zamowienie na papirusa od mlodego...on tak lubi....poza tym musze troche mieszkanie ogarnac i poprasowac....a jak tego nie znosze...
Wsraje chyba sniadanko zjesc...
A ja dzis tez kolejny tydzien ciazy zaczynam tak jak ty Paulaa u mnie 20...a ruchy czuje juz bardzo silne...wczoraj moj m reke przylozyl to nawet poczul o jaki szczesliwy byl...
Milego dzionka...
U mnie dzis piekne sloneczko...
Mój Mąż nie zdążył[emoji6] on taki ranny ptaszek, a jeszcze wtedy byłam w łóżku. Niemniej jednak cudowne uczucie[emoji173] w pierwszym momencie szok, a później czekanie na kolejny ruch.

U nad dziś też pierś z kurczaka z patelni, ale bez papirusu. Nigdy go nie robiłam, może się w końcu odważę. I chłodnik pomidorowy!![emoji2] taka chęć mnie naszła!:) Teraz mam czas na warzywka właśnie. Śniadanko - świeża bułka z twarożkiem, szczypiorkiem, rzodkiewka i czosnkiem!![emoji5] oby zgagi nie było[emoji23]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sniadanko juz zjadlam...buleczki z szyneczka pomidorkiem i ogorkiem...
Teraz pije kawke...
A zgage kochana to ja ciegle mam...musze sobie rennie kupic bo mi sie konczy...
Nie boj sie jeszcze bedzie mial czas zeby poczuc jak dzidzius kopie...
 
reklama
Hej dziewczynki:*

Jezu jakie ja mam zaparcia!!! W tej ciąży to mój uciążliwy problem. Już mam czasami dość. Dziś się pobeczalam, ale najadłam się kiwi i się udało.
Wogole ta ciąża całkiem inna niż moja pierwsza. Tu nie mam takiego apetytu jak z synkiem miałam. Przytyłam dopiero 1kg.

U nas dziś piękna pogoda, chyba skocze do pepco po jakieś gatki dla starszaka.

Ogólnie to nie chce mi się nic a muszę iść obiad robić chociaż niewiem co :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry