reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja nawet nie zauważyłam, kiedy zrobiło się tak późno [emoji33] Dopiero jak mój piesio zaczął chrapać, to sobie uświadomiłam, ze już ta godzina. A Maffik chrapie, bo zamiast jak mały słodki piesek zwinąć się w klebuszek, to on śpi na pleckach i hałasuje jak traktorek [emoji1] Zobacz załącznik 808172

No ale skoro już tak późno, to i ja się żegnam życząc Wam wszystkim dobrej nocy. Do jutra dziewczyny[emoji9]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ha ha ale mu wygodnie [emoji3]
Dobranoc [emoji42]

[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
 
reklama
Ja nawet nie zauważyłam, kiedy zrobiło się tak późno [emoji33] Dopiero jak mój piesio zaczął chrapać, to sobie uświadomiłam, ze już ta godzina. A Maffik chrapie, bo zamiast jak mały słodki piesek zwinąć się w klebuszek, to on śpi na pleckach i hałasuje jak traktorek [emoji1] Zobacz załącznik 808172

No ale skoro już tak późno, to i ja się żegnam życząc Wam wszystkim dobrej nocy. Do jutra dziewczyny[emoji9]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Moja Mila też chrapie :D Czas do łóżkowa. Dobranoc :)
 
Alpine, mojego pierwszego aniołka straciłam 18.04 na ten sam dzień miałam termin z drugim aniołkiem, którego straciłam 16.09 i tak przechodzą mnie myśli czy Adaś nie urodzi się właśnie 16.09. Niestety nie da się nie myśleć o tych datach. Mam nadzieję, że mimo wszystko dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie miłym.
Ja już drugi raz w tym miesiącu mam Dzień Mamy :-) dwa tyg temu obchodziłam holenderski :-)
ja89 ja mam całe plecy i co chwilę na twarzy duże pryszcze, co jeden zejdzie nowy wychodzi i noszę synka więc to nie jest pewne. :-)
U nas znowu gorąco, ale jakoś dzisiaj lepiej znoszę niż wczoraj. Nawet mąż wczoraj stwierdził, że nie wie jak przetrwam lato.
A obiad dzisiaj dla leniwych spaghetti

Mój synek Adaś urodził się 18.04.... przykro mi kochane ze musialyscie przezywać takie chwile i to jest prawda ze nikt tego tak do końca nie zrozumie kto takiej tragedii nie doświadczył
Oby teraz wszystko się już udawało i każda która chce miała gromadkę dzieci [emoji8][emoji8]
Mąż dziś miał urlop, córka ferie, pogoda upalna wiec pojechaliśmy nad jezioro na cały dzien. Było wspaniale ale jestem wykończona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski! Ja już nie śpię, w sumie to nie wiem czemu się obudziłam, bo siku mi się nie chcialo, budzik żaden nie dzwonił... :-)
Może po tym urosepcie mi przechodzi z tym sikaniem, bo dziś w nocy tylko 3 razy wstawalam. No, ale brałam to dopiero 2razy.

Przypomni mi któraś jak Wy to stosujecie? Bo zapomnialam spytać o to tego lekarza... :-/ gapa ze mnie... Ja wzięłam wczoraj rano 2 tabletki i wieczorem 1.

Jadę dziś oddać samochód do prania i sprzątania, bo mój nie ma czasu nawet w nim odkurzyć, a już jest w opłakanym stanie. Brat ma mnie odebrać i pewnie trochę z nim posiedzę. I jak bratowa nie będzie w pracy to z nia pogadam trochę, ona ma termin miesiąc po mnie :-D

Powiem Wam, ze słońce ładnie świeci , ale chyba za ciepło nie jest.

Wstaje zaraz, żeby mężowi jakiś obiad ogarnąć, bo ja to pewnie po południu dopiero wrócę...

Miłego dnia nam wszystkim życzę ;-)
 
Pierwsza! :)
Ja już włosy umyte i się ogarniem... coś mi na żołądku leży od wczoraj. Mam nadzieję że dzisiaj nas puszczą w okolicy 13 do domu i potem do teściowej. Już marzę o tej pizzy... wezmę ta co ostatnio. Z camembertem, suszonymi pomidorami i pestkami dyni. Jest przepyszna. Jakbyście miałby kiedyś okazję taka jeść to polecam. A dla dziewczyn z Bydgoszczy-taka jest dostępna w pizzerii Domigo jako Sycylia jak dobrze pamiętam. Narazie czego mogę podać numer ♡
Miłego dnia nam wszystkim życzę i oby dla większości ten dzień był lepszy niż wczorajszy!
 
Hej laski! Ja już nie śpię, w sumie to nie wiem czemu się obudziłam, bo siku mi się nie chcialo, budzik żaden nie dzwonił... :-)
Może po tym urosepcie mi przechodzi z tym sikaniem, bo dziś w nocy tylko 3 razy wstawalam. No, ale brałam to dopiero 2razy.

Przypomni mi któraś jak Wy to stosujecie? Bo zapomnialam spytać o to tego lekarza... :-/ gapa ze mnie... Ja wzięłam wczoraj rano 2 tabletki i wieczorem 1.

Jadę dziś oddać samochód do prania i sprzątania, bo mój nie ma czasu nawet w nim odkurzyć, a już jest w opłakanym stanie. Brat ma mnie odebrać i pewnie trochę z nim posiedzę. I jak bratowa nie będzie w pracy to z nia pogadam trochę, ona ma termin miesiąc po mnie :-D

Powiem Wam, ze słońce ładnie świeci , ale chyba za ciepło nie jest.

Wstaje zaraz, żeby mężowi jakiś obiad ogarnąć, bo ja to pewnie po południu dopiero wrócę...

Miłego dnia nam wszystkim życzę ;-)
No nie.. przrgoniłaś mnie [emoji14] ale ja nie śpię od 5:20! :D
 
Bardzo, bardzo, bardzo polecam bloga

mataja.pl

Prowadzi to położna i super opisuje wszelkie sprawy związane z cesarska, porodem naturalnym, objawach przyszłych Mam, pisze o swoich porodach i o wszystkim co może nam się przydać ;-)
 
Taki chciałam kochana i ten kolorek + nie wiem bo do wyboru jest albo bawełna lub tiul .
1495832993-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t3d [emoji594]
Piekny. A gdzie go znalazlas?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Nadrobiłam Was właśnie. Strasznie ciężki dzień wczoraj miałyście... Trudne, ciężkie tematy, jak nigdy....

Ja raczej będę się średnio teraz udzielać, ale czytać postaram się w miarę na bieżąco. Szkoda mi każdej chwili z obecności męża, za tydzień w niedzielę znów wyjeżdża na 1,5 m-ca

Gratuluję udanych wizyt! Faktycznie dziewczyny dają radę[emoji1]
Ja wczoraj z okazji Dnia Matki dostałam prezent od męża [emoji23][emoji23][emoji23] kupił mi auto, żebym na jeżdżenie po mieście i wokół komina [emoji3][emoji3][emoji3]

Cudne są laurki i kwiatki od maluchów. Moi synowie są teraz na etapie "a! To dzisiaj dzień mamy!!! No najlepszego mamo, przecież wiesz!" [emoji85][emoji85][emoji85] Tylko, że oni są naprawdę super na codzień, więc nie mam żalu. Swoje za uszami też mają, ale kochani są [emoji4]

Dziś piękna pogoda się szykuje, mąż na grilla do siostry nas umówił, także dziś się byczyć na ogrodzie będę [emoji14][emoji14][emoji14]

Wszystkim Nam super soboty życzę! I lepszych nastrojów niż wczoraj![emoji8][emoji8][emoji8]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry