reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Byłam wczoraj na badaniach. Kolejka ogromna. Ludzie udawali, że nie widzą brzucha.[emoji19] miałam jeszcze torbę od mamyginekolog i segregator. Najlepszy był facet, który stał z córką i powiedział, 'nie patrz się na nią, bo jeszcze się wepcha'[emoji23] czułam się w miarę więc stałam. Za to w Lidlu Pani mnie przepuścila sama w kolejce. Przemiłe to było[emoji173]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziady są najgorsze:/
 
reklama
To niesamowita kumulacja u Ciebie. Z Hashimoto nie wygrasz, ale na szczęście jesteś pod opieką już długo i dajesz radę! Inne schorzenia rzeczywiście mogą się wyciszyć po ciąży i tego z całego serca Ci życzę! Wiem, że dzielna z Ciebie kobieta i jestem pełna podziwu.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+1
Miło mi bardzo:) autoimmunologiczne choroby niestety. Mam cudowną Panią doktor reumatolog. Czasmi myślę, że bez niej nadal chodzilabym od ortopedy do ortopedy. Obecnie nie narzekam, jest calkiem ok.[emoji4]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja też miałam przeczucie a raczej marzenie ze to bedzie dziewczynka, bo wieksze prawdopobienstwo chłopaka było (i w mojej rodzinie i męża duuuż braci i ogólnie chłopaków...)
i tak sie ucieszyłam jak sie potwierdziło ze dziewczynka, za to rodzina chyba miała inne oczekiwania bo po każdej wizycie jakieś aluzje ze może siusiak sie jednak pokaże...nawet wczoraj po połówkowych teść sie pyta czy jajek przypadkiem nie ma ta dziewczynka...normalnie chyba muszę jakąś ciętą riposte miec w zanadrzu na takie docinki...:)
U nas też bardziej prawdopodobny jest chłopiec.. U męża w rodzinie sami chłopcy się rodzą. A najbardziej wkurza mnie teściowa bo oba jest PEWNA że jest chłopiec. Tak bardzo chciałabym jej nosa utrzeć [emoji14]
 
no własnie jak jeszcze nie wiedzieliśmy czy dziewczynka czy chłopiec to wszyscy sie nastawiali na chłopaka bo przezcież inaczej być nie może....a ja im mowiłam ze jeszcze zobaczą, że na przekór będzie dziewczynka:D iiii miałam racje!:)
 
no własnie jak jeszcze nie wiedzieliśmy czy dziewczynka czy chłopiec to wszyscy sie nastawiali na chłopaka bo przezcież inaczej być nie może....a ja im mowiłam ze jeszcze zobaczą, że na przekór będzie dziewczynka:D iiii miałam racje!:)
Obym ja też miała :D wszyscy mi wmawiają chłopca a ja mocno krzyżują palce i mówię do maleństwa ze jeszcze im pokażemy :D
 
Dobrze dziewczyny. Chyba wypadałoby się w końcu podnieść z łóżka :D pogoda wydaje się piękna. Umyje włosy, pomaluje rzęsy i przejdę się do sklepu. W weekend znowu mamy zjazd, do tego jutro o 8 mam egzamin z prawa :o muszę chociaż zajrzeć do zeszytu... na uczelni pisać nie mam jak za bardzo, po południu jedziemy na urodzino-dzien matki do teściowej (będzie zamawiać pizzę!) I w niedzielę znowu od rana uczelnią więc podejrzewam że na dłużej przyjadę dopiero w poniedziałek.. I znowu będę miała czytania na 3 godziny ;)
 
Ja też po cichutku liczę na dziewczynkę. Ostatnio siostra się smiala ze z naszymi genami (mam 5 siostr i brata ) to dziewucha gwarantowana [emoji23] wiadomo ze najważniejsze żeby zdrowe było ale widzę ze każdą z nas ma jakieś tam swoje ciche przekonanie co do płci [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wgl teraz tak hormony swiruja ze samej mi ze sobą ciężko wytrzymać. Czepiam się o każde źle wypowiedziane słowo przez męża. Zresztą nie tylko jego. Mam myśli ze wszystko jest za szybko. Jednak ta ciąża była dla mnie zaskoczeniem bo zupełnie miałam inne plany. Ciągle myślę ze mnie to przerasta, pewnie inaczej bym na to patrzyła gdyby nie fakt ze muszę zjechać do kraju sama. A takie myślenie ze to za szybko powoduje ze sobie myślę ze będę zła mama. I tak się kolo zamyka. E hhh

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam wczoraj na badaniach. Kolejka ogromna. Ludzie udawali, że nie widzą brzucha.[emoji19] miałam jeszcze torbę od mamyginekolog i segregator. Najlepszy był facet, który stał z córką i powiedział, 'nie patrz się na nią, bo jeszcze się wepcha'[emoji23] czułam się w miarę więc stałam. Za to w Lidlu Pani mnie przepuścila sama w kolejce. Przemiłe to było[emoji173]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
I ja wtedy jak na złość bym się "wepchała"... wrrr

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beczulinda owocnej nauki:)
pizzy zazdroszcze, któs pisał o arbuzie i tez bym zjadła ale to dopiero po pracy może sobie kupie:)
i trzymam kciuki za dziewczynki!:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry