reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Ppaula :-)
Nie wytrzymalabym czytać ponad miesiąc i się nie odezwać :-)

Dziewczyny! Siurek jest! Tak się cieszę!
Moje przeczucia się sprawdziły :-) wszystko w porządku. Synek waży 480 gram, kawał chłopa, co?? :-)
Lekarz bardzo w porządku, wszystko tłumaczył co po kolei sprawdza, czy wszystko jest dobrze itd. Zapłaciłam 280 zł. Każda wizyta będzie mnie kosztowała 230 zł z całym "przegladem". Ale powiedział, ze że wystarczy jak zobaczymy się raz w miesiąc i. Teraz wyjątkowo za 3 tygodnie mam być, bo zostawiłam mu wszystkie dotychczasowe badania i ma sobie wszystko zapisać po swojemu. Hm... jedyne co mnie nurtuje to to, ze musiałam mu zostawić swoją kartę ciąży na te 3 tygodnie...

Ale jestem szczęśliwa ;-) mam brac kwasy DHA i powoli odstawiam luteine ;-)
Gratuluję chłopczyka i udanej wizyty mi też już kazał luteine odstawiac
 
reklama
Ewka gratulacje! Ciekawe czy u mnie tez sie potwierdzą moje przeczucia na synka, ale to dopiero 9 czerwca. Macie juz imie?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ppaula :-)
Nie wytrzymalabym czytać ponad miesiąc i się nie odezwać :-)

Dziewczyny! Siurek jest! Tak się cieszę!
Moje przeczucia się sprawdziły :-) wszystko w porządku. Synek waży 480 gram, kawał chłopa, co?? :-)
Lekarz bardzo w porządku, wszystko tłumaczył co po kolei sprawdza, czy wszystko jest dobrze itd. Zapłaciłam 280 zł. Każda wizyta będzie mnie kosztowała 230 zł z całym "przegladem". Ale powiedział, ze że wystarczy jak zobaczymy się raz w miesiąc i. Teraz wyjątkowo za 3 tygodnie mam być, bo zostawiłam mu wszystkie dotychczasowe badania i ma sobie wszystko zapisać po swojemu. Hm... jedyne co mnie nurtuje to to, ze musiałam mu zostawić swoją kartę ciąży na te 3 tygodnie...

Ale jestem szczęśliwa ;-) mam brac kwasy DHA i powoli odstawiam luteine ;-)
Nooo bardzooo duży [emoji7][emoji7] a myslalam, ze bardziej mialas przczucia na dziewczynkę [emoji4]
Masz fotke?
Kuzde kartę ciąży powinnas miec zawsze pzy sobie.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
Cześć Ppaula! Jak Ty miesiąc wytrzymałaś![emoji41][emoji41][emoji41]
Ewka super! Tak się cieszę[emoji16][emoji16][emoji16] Gratuluję syna!
Xandzia też gratulacje! Ale niespodzianka!
Ja miałam kłopot z imieniem dla syna, gdzieś tam chciałam chyba dziewczynkę tym trzecim razem [emoji6] miała być Marianna. Ale skoro ma być chłopak to na razie jest tak: Ignacy (mój faworyt), Juliusz i typ młodszego syna - Arkadiusz.

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Cześć Ppaula :-)
Nie wytrzymalabym czytać ponad miesiąc i się nie odezwać :-)

Dziewczyny! Siurek jest! Tak się cieszę!
Moje przeczucia się sprawdziły :-) wszystko w porządku. Synek waży 480 gram, kawał chłopa, co?? :-)
Lekarz bardzo w porządku, wszystko tłumaczył co po kolei sprawdza, czy wszystko jest dobrze itd. Zapłaciłam 280 zł. Każda wizyta będzie mnie kosztowała 230 zł z całym "przegladem". Ale powiedział, ze że wystarczy jak zobaczymy się raz w miesiąc i. Teraz wyjątkowo za 3 tygodnie mam być, bo zostawiłam mu wszystkie dotychczasowe badania i ma sobie wszystko zapisać po swojemu. Hm... jedyne co mnie nurtuje to to, ze musiałam mu zostawić swoją kartę ciąży na te 3 tygodnie...

Ale jestem szczęśliwa ;-) mam brac kwasy DHA i powoli odstawiam luteine ;-)

Super! Gratuluje synka! :) Kawał chłopa :D
 
Witaj Paula:) Ewkap świetne wieści, gratuluję synka[emoji4] z tą kartą ciąży to rzeczywiście trochę dziwne bo jak nie daj Bóg coś by się stało to powinnaś ją mieć zawsze przy sobie.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siema Dziewczyny! Nie nadążam Was czytać ;) Wczorajsza wizyta super - młody ma juz ponad 300 gram, kawał chłopa [emoji7]Ogólnie wszystko stało sie jakieś bardziej realne - w piątek poczułam ruchy, takie bąblowanie jakby ryba brała ;) Dziś byłam zapisać sie do położnej i na szkole rodzenia. Jestem pozytywnie zaskoczona - będzie aż 9 spotkań grupowych po 1,5h, do tego spotkania indywidualne, a wszystko na NFZ

Pochwale się moim małym Ludwikiem, jego debiut w internecie [emoji23]Zdjęcie na monitorze lepiej wyglądało, ale tutaj tez coś widać.
1495717737-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Kobietki [emoji5] Ale sie dziś wyspalam. I nas dziś święto Ale mąż i tak w pracy bo sb chce dorobić godzin do urlopu. Ja chyba posprzatam mieszkanie bo co będę robić...

Co do rzeczy dla Maleństwa ja mam tylko 2 pajacyki koc ręcznik i niedrapki [emoji5] Ale już nie mogę się doczekać lipca bo bd kompletpeac w sumie wszystko. W sierpniu tylko z Gemini bd zamawiać resztę.

Widziałam wczoraj ze którejś maz zamiast tamponow kupił wkładki. Mnie mój ostatnio chciał zrobić niespodziankę i kupić mi płyn do higieny intymnej. A kupił płyn do oczyszczania twarzy na wagry [emoji23]

Trzymam kciuki za wizytujace. Ja chyba mam jako jedna z ostatnich polowkowe bo dopiero 14 06 A wizytę u gin 21.06.

U mnie dziś znów piękna pogoda. Jakbym nie była w ciąży to taki dzień bym spędziła nad wodą opalajac się A teraz to się jednak boję na słońcu siedzieć.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam wizyte u gin 21.06 a prenatalnr to pewnir ja bd ostatnia bo jeszcze bie nan terminu bo za wczesnie :(

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry