reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewka na wiekszosci ulotek jest napisane zeby nie brac albo najpierw skonsultowac z lekarzem...ale teraz w drugim trymestrze leki juz nie sa takie niebezpieczne...a jesli ma ci pomoc to trzeba sprobowac..poza tym ktoras chyba ma zalecony ten urosept przez gina...
 
reklama
Jak mnie M właśnie zagotował! Jego kolega ma dzisiaj jeździć w pracy do 17 i potem od 18 do 20:30 gdzieś robić odbiory paczek, bo teraz jego kolej. Ponieważ tu jest jutro święto, to on nakłamał w pracy, że w piątek musi mieć też wolne, bo w Polsce jego dziewczyna musi się zrzec spadku po wujku i tym sposobem ma 4 dni wolnego.
My dzisiaj oglądamy mieszkanie o 17, a kolega się już obraził, że moj M nie zrobi za niego odbiorów i ten nie będzie mógł sobie pojechać do Polski o 17.
No i mój M dzwoni do mnie, żebym napisała do właścicielki mieszkania, że my dzisiaj nie możemy, bo on ma dość słuchania jaki to jest zły, że nie zrobi tych odbiorów. Wkurzyłam się i powiedziałam, że nie będę do nikogo pisać, bo ja nie mam zamiaru kombinować, żeby tamten był zadowolony. My jesteśmy dzisiaj umówieni i nie będę tego przekładać, żeby tamten był sobie wcześniej w Polsce. Mój durny mąż już nieszczęśliwy, bo musi się postawić i mi się rozłączył.
Ja niestety trochę taka jak Twój mąż... wszystkim bym szła "na rękę"...
Ogólnie to dopiero teraz w ciąży jakoś umiem się postawić, zaczynają mnie ludzie wkurzac, bo nauczeni tym, że zawsze jestem, nawet w ciąży to wykorzystują, ale już się nie daję...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może niech się inaczej dogadają! Ja miałam kiedyś w pracy system tygodniowy, bo firma amerykańska i dostawałam wypłatę co poniedziałek. Ja to sobie bardzo chwaliłam, bo było łatwiej pieniędzmi dysponować, a tamten może będzie umiał się w końcu na czas ogarnąć i mniejsze kwoty.
Z nim sie nie da dogadać,mój wali takie nadgodziny że hej a ten mu podstawy wypłacić nie umie, ale jak trzrba to wie, że mój mąż pomoże itd...
Tak czytam Twój opis to chyba mamy podobnych mężów jeśli chodzi o sprawy zawodowe...ostatnio w złości jak żaliłam się koleżance to nazwałam go...żeńskimi narządami rozrodczymi (wiadomo o co chodzi). Jestem bardzo nerwowa w ciąży (za pierwszym razem też byłam) no ale jak człowiek ma sie opanować jak go tak wkur... Czekam na wypłate żeby kupić magnez (zalecenie gin z zeszłego wtorku- mój wie bo przecież był ze mną w gabinecie ale h z tym bo przecież tamten ma problem z płatnościami a to nie jego wina...jedynie pocieszam się, że ten dodatkowy magnez kazała brać profilaktycznie a nie z jakiejś niecierpiącej zwłoki potrzeby...no i jak tu sie opanować?)
 
Cześć październikowe mamusie i dzidziole wasze w brzuszkach niech też będą pozdrowione :)

Coś o mnie. Na imię mam Karolina, jestem z Warszawy i mam 35 lat. To jest moja pierwsza ciąża. Termin mam na 17.10 i spodziewamy się córeczki. Pokazała pełny rozkrok, podczas mierzenia szyjki, akurat była w położeniu podłużnym pupą w dół. Potwierdziło to tylko przypuszczenia z USG w 12 tygodniu, bo doktor już wtedy wypatrzył, że z tego wyrostka to raczej cipka będzie hihi
Dzidzię majstrowaliśmy wcześniej, ale długo nam nie wychodziło, teraz stało się to w nieoczekiwanym momencie, kiedy już szykowałam się na diagnostykę płodności. Długo też nie wierzyłam, że spotkało nas takie szczęście. Wypierałam to i bałam cieszyć z maleństwa w moim brzuszku. Pierwszy trymestr przeszłam słabo zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Teraz jest już fajnie, tym bardziej, że zaczęłam parę dni temu czuć wiercipiętkę. Tzn mam nadzieję, że to ona, a nie niestrawności. Bo głupio jakoś mówic do niestrawności, że będą kochane, mądre i piękne :D

Chciałabym dołaczyć do waszego grona, bo nikt nie zrozumie radości i niepokojów przyszłej mamy, jak inne przyszłe mamuśki. Teraz mam chwilę wolnego i mogę zająć się sobą, przygotować do zmian jakie mnie czekają i pobuszować w necie.
 
ewkap666 ja też miałam urosept zalecony przez ginekologa i zwykłego lekarza. Lepsze to niż później skończyć z antybiotykiem- miałam tak 2 razy w poprzedniej ciąży. Co więcej wtedy miałam tyle bakterii że tak bardzo bolał mnie pęcherz, że nawet nie wstawałam bo to takie nieprzyjemne uczucie
 
Mi akurat osobiście nie przeszkadzały odwiedziny wręcz był to bardzo przyjemny czas. Jedyne co to moja ciocia chciała mi bardzo pomóc w pierwszej kąpieli a ja nie potrzebowałam tej pomocy.
Co do imienia mojej mamie żadne się nie podobało. A jak już okazało się że chłopak i zdecydowaliśmy się na Adasia to jej argumentem było to że pozbawiamy dziecko imienin. Ręce mi opadły. Ale ja tam mam w nosie. Tym bardziej że ja z nią nie mam jakiś ehhh relacji. Oddała mnie babci na wychowanie jak miałam 4 lata bo jej nowy facet mnie nie akceptował.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieci nie obchodzą imienin, właściwie pokolenie 20-30 latków już ich nie obchodzi, więc tym się nie przejmuj.
 
A u mnie właśnie burza przechodzi i leje deszcz a miałam z psem wyjść - to teraz niech czeka aż przestanie
Ewka to chociaż w sypialni się zamykaj ;);)
Witam nową mamusię
 
Z nim sie nie da dogadać,mój wali takie nadgodziny że hej a ten mu podstawy wypłacić nie umie, ale jak trzrba to wie, że mój mąż pomoże itd...
Tak czytam Twój opis to chyba mamy podobnych mężów jeśli chodzi o sprawy zawodowe...ostatnio w złości jak żaliłam się koleżance to nazwałam go...żeńskimi narządami rozrodczymi (wiadomo o co chodzi). Jestem bardzo nerwowa w ciąży (za pierwszym razem też byłam) no ale jak człowiek ma sie opanować jak go tak wkur... Czekam na wypłate żeby kupić magnez (zalecenie gin z zeszłego wtorku- mój wie bo przecież był ze mną w gabinecie ale h z tym bo przecież tamten ma problem z płatnościami a to nie jego wina...jedynie pocieszam się, że ten dodatkowy magnez kazała brać profilaktycznie a nie z jakiejś niecierpiącej zwłoki potrzeby...no i jak tu sie opanować?)

Dlatego ja uwielbiam prawo i o wszystko bym się sądziła. W pracy zawsze wszystkich straszyłam prawem pracy, bo ludzie są niemożliwi w tym wykorzystywaniu. Niestety za granicą jest inaczej, a już Polak Polakowi to często wilkiem.
 
reklama
Wstałam z drzemki i musialam lecieć po cole , tak mi się zachciało [emoji4][emoji4] teraz obiadek trzeba szybko robić bo głód ssie [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry