reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Mamusie:)
jestem tu nowa, dopiero dzisiaj trafiłam na to forum...przed chwilą obejrzałam wszystkie Wasze brzuszki:) też będę szczęśliwą mamą październikowej Fasolki:) termin z OM na 04.10.2017:)
nie wiem kiedy nadrobię tyle stron wątku:o
Witaj:)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak czujecie ruchy dziecka?
to moja pierwsza ciąża i czuje ruchy mniej wiecej od 19tc ale rzadko...tylko rano jak sie obudzę albo wieczorem. Nie wiem czy tak powinno byc...:)
 
No pewnie że tak możesz czuć :)
Najlepiej leżąc na płasko i po posilku, chociaż ja czasami też jak się intensywnie poruszam i nagle usiądę to takie kopniaki jakby protest bąbel robił :)

Liczenie ruchów zaczyna się dopiero od 28 tygodnia więc jeszcze trochę
 
Witajcie Mamuśki i nową mamusię Fiolke witam :)

JustaKacper nie dziwię się, że się wkurzyłaś! Dzieciaki są teraz (nie wszystkie) okropne strasznie! Wziąć za łeb trzeba!

Lili a jak robisz taki farsz do naleśników żeby się nie rozlecial ,z jakimś sosem?

U mnie też pochnurno i tylko 18 stopni podobno.. :(

Ja cytologi jaszcze nie miałam ale na następnej wizycie poproszę o zrobienie bo 1 powinna być obowiązkowo..

Ewkap dużo roboty wczoraj ogarnęłaś, ja tylko 1 półkę w szafie zrobiłam, gdyż więcej mi się nie chciało.. No i pluszaki wyprałam ,bo kurz zbierały :)

Dziś leniwie..
Wymoczę sobie nóżki w wodzie , może paznokcie ogarnę, jakiś obiados i jak to sie mówi " dzień na luzaku " ..

Nie pamietam czy dziś jakieś wizyty będę? Jeśli tak to życzę udanych wizytacji :)
 
Ten przewijak wygodny? Ja wolę chyba bez tej "jednej ścianki"
Tam jeszcze to miekkie wypelnienie bedzie więc pójdzie troche do góry. Nie wiem czy bedzie wygodne :) na pewno na dobrej wysokosci dla mnie jest. Super ze ma na dole poleczki na potrzebne rzeczy. Okaze sie w październiku :)
Szukam do niego tego miekkiego wypełnienia bo to ikeowe nie do konca mi sie podoba a na allegro nie widzialam bez usztywnienia. Jak ktoraś cos widziała to bede wdzieczna za linki :)

Ja cytologie mialam przed ciaza i raz w ciązy. Pewnie to wystarczy poki co.
Do szkoły rodzenia zapisuje się w połowie czerwca :) Myślę, że warto skorzystać, szczególnie ze sa darmowe te zajecia i pozwala to poznac szpital w ktorym chce sie rodzic. Bo co szpital to inne zasady (np odnosnie rzeczy potrzebnych do porodu i po, w jednych jest wszystko a w innych trzeba miec swoje). I prócz rodzenia :) to uczą też tam jak się zajmować maleństwem, jak przewijać, kąpać itd. Jak sie płaci podatki w Warszawie to są szkoły rodzenia darmowe. Tylko trzeba mieć papier z potwierdzeniem. Nie wiem jak w innych miastach :(
miśka80 u mnie w sobotę w 19t0d kalendarzowo bylo 300g. Według usg 19t4d.
 
Hejka i ja już nie śpię z pół godzinki. Dopadł mnie strach że nie damy rady wybrać imion dla dzidziusia zanim się urodzi... Na nic nie możemy się zdecydować :( mam nadzieję że jak poznamy płeć to jakoś łatwiej będzie, ale z drugiej strony też trzeba mieć wybrane awaryjnie. Koleżanka z pracy przez całą ciążę przez różnych lekarzy miała określane na dziewczynkę. Dopiero na ostatnim usg tuż przed porodem powiedzieli że chłopiec i urodziła synka :o
Dzisiaj przyjeżdża do mnie mama z siostrą na obiadek, potem. Jakieś ciasto zjemy i miałam zamiar iść z nimi spacerkiem do sklepu ale pada więc chyba pojedziemy autem.
Idę jeść bo strasznie głodna jestem.
Miłego dnia :*

Moi rodzice mieli tak ze mną, bo dla chłopca mieli Paweł, a dla dziewczynki nic. Urodziłam się i mojemu tacie pierwsza powiedziała mojej mamy siostra, że ma córkę i dali mi imię po ciotce- Ania.
Moi rodzice zaszaleli z imieniem dla mojej siostry i mi się wcale nie podoba, ale do niej pasuje, także nie mam zamiaru dawać po niej Manuela.
Ostatnio też byliśmy na grillu u kolegi z pracy mojego M i właśnie koledzy nie mogli sobie przypomnieć jak ich kumpel ma dać dziecku na imię i okazało się, że Manuel :D
 
Cześć Mamusie:)
jestem tu nowa, dopiero dzisiaj trafiłam na to forum...przed chwilą obejrzałam wszystkie Wasze brzuszki:) też będę szczęśliwą mamą październikowej Fasolki:) termin z OM na 04.10.2017:)
nie wiem kiedy nadrobię tyle stron wątku:o

To daj znać od razu do tabelki ile masz lat, skad jestes, czy masz dzieci i ktora ciaza :) I witamy!
 
reklama
Hej to ja pytałam o te ciała ketonowe w moczu :) Ale ja się absolutnie nie głodzę ;) Ciekawe jaką teorię będzie miał mój lekarz. Powtórzę badanie moczu tak dla siebie pod koniec przyszłego tyg, bo i tak będę w labo, bo muszę zrobić wyniki do endokrynologa.

Dziewczyny a co myślicie o wyjeździe w góry? Chodzi mi konkretnie o Karpacz, czyli niezbyt wysoko. Co roku jeździmy z mężem w Tatry i ostro się wspinamy, w tym roku wiem, że wysokie góry odpadają, ale takie lekkie piesze wycieczki chyba mogą być co? Któraś też się wybiera?
Sorki, że rzadko się odzywam, ale teraz mam straszny nawał w pracy i szczerze się przyznam, że wczorajszy dzień nadrobiłam baaardzo pobieżnie...

Jak chcesz pochodzić po górach, a nie chcesz wysoko to polecam Kotlinę Kłodzką :) Można się wybrać na Błędne Skały i Śnieżnik, na pewno się nie przemęczysz, bo jest dość płasko.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry