reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja jutro tak musze zrobic na badaniach [emoji16]

Ide jutro na pobranie krwi , do poradni mam do 5min a mala z rana nie bede brała, wiec jak bedzie duzooo ludu to sie wcisne [emoji5]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
reklama
Posprzatalam mieszkanie na cacy, obiad sie robi , pranie tylko powiesic wiec dzis mam juz spokoj.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Aktualizacja płci dzieciaczkow [emoji4]
1495543941-aaaaaa.png
1495543944-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
Czesc:) u mnie można wpisac narazie dziewczynkę:) w Czwartek mam polowkowe to mam nadzieje ze sie potwierdzi
I gratuluję dziewczyny udanych wizyt:)
 
Widzę, ze dzieciaczki się już dobrze wymieszały :-D BUM dobra robota! :cool2:

Hej! Ja wkladki od samego poczatku bo luteina "wyplywa" i brudzi + zrobilo sie mokro :)
Umowilam sie dzis z OLX na odbior laktatora, pojechalam, otworzyla mi kobitka i po poszukiwaniach oswiadczyla, ze ona tego laktatora nie ma w tym mieszkaniu tylko w innym i ze bardzo przeprasza... Szlag jasny mial mnie trafic! A umawialam sie na odbior 5 dni wczesniej... Gryyy!
Za to! Jestem uzalezniona od kinder czekolady, nie jem innych slodyczy wcale, czekolady, cukierki, zelki, wszystko moze nie istniec i dzis po tej wyprawie po laktator wchodze do biedronki tylko po te kinder czekoladki aaaaa taaaam! Wyprzedaz z wielkanocy! 2 tabliczki po 3,99! A normaljie jedna po 4,19! No i troche sie zaopatrzylam :D Tyle szczescia!!!
1495544238-aaaaaa.jpeg
1495544243-aaaaaa.jpeg


+ wczoraj odebralam wozek Espiro Atlantic i jestem baaardzo zadowolona :) Powoli czas wziac sie za wyprawke ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom


A zamówiłas już kogoś do poszerzania drzwi? :-D :tak::wink:
Nieźle zapasy :-) ja codziennie jem jedna kostkę Kinder bueno. Muszę i już ;-)
Po godzinie po zjedzeniu 1 kiwi i 1 kostki bueno miałam cukier 139! :-/


Ja ostatnio w Auchan poszłam do tej kasy, ominęłam wszystkich z kolejki i mówiąc "przepraszam" zaczęłam wykładać swoje zakupy na taśmę przed jakimś facetem [emoji6] Jak ludzie są bezczelni to my też nie powinnyśmy się dawać [emoji12] Chociaż wtedy nikt słowa złego mi nie powiedział [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png

O to nieźle Cię pewnie objechali wzrokiem ;-) ale cóż. Masz do tego prawo i już; -)
Ja pewnie bym się wytłumaczyła najpierw :-D
 
Powiedzcie mi prosze jak czesto macie robiona cytologie? Bo tak piszecie o tych infekcjach i wlasnie zdalam sobie sprawe ze ja mialam robiona jedna zaraz przed zajsciem w ciążę... A chyba powinna byc robiona czesciej... Moj śluz tez gesty i ma nie przyjemny zapach ale myslalam ze to od luteiny:( swedzenia zadnego nie ma...
 
Powiedzcie mi prosze jak czesto macie robiona cytologie? Bo tak piszecie o tych infekcjach i wlasnie zdalam sobie sprawe ze ja mialam robiona jedna zaraz przed zajsciem w ciążę... A chyba powinna byc robiona czesciej... Moj śluz tez gesty i ma nie przyjemny zapach ale myslalam ze to od luteiny:( swedzenia zadnego nie ma...
Ja mialam raz w ciazy robiona i raz przed ciaza. I chyba tylko tyle co bedzie bo juz nie ma wiecej miejsca na cytologie ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko współczuję. !
Wstyd się przyznać, ale ja się tak boję dentysty- a wiem, że na bank 1 ząb jest do poważnego leczenia - że wcale na kontrolę nie poszłam w ciąży..
Chyba się zbiorę i w końcu pójdę do dentysty bo strach..
Trzymaj się tam!
A długo cię będą trzymać w szpitalu?
Nie mam pojęcia ale chcą mnie poobserwowac bo mi w ogóle crp i coś tam jeszcze nie spada wręcz od wczoraj rośnie.. ..

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum świetna tabelka i widzę że mniej więcej zrównoważona liczba chłopców i dziewczynek
Która to taki arsenał słodkości wykupiła :)

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Akilegna jak trzeba to leż, dobrze że Cię mają na oku

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie mam pojęcia ale chcą mnie poobserwowac bo mi w ogóle crp i coś tam jeszcze nie spada wręcz od wczoraj rośnie.. ..

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ide jutro badać te crp i całkowite białko bo mi tez spadlo ale malo.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry