reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hejka, ja dzisiaj od rana zabiegana, dopiero usiadłam do kompa. Przyszły mi dzisiaj te ciuszki i jestem mega zadowolona bo wyglądają jak nowe.
Wkładki też noszę bo po częstych wizytach w toalecie czuje brzydki zapach. A tak wkładkę wymienię i jest git.
Wczoraj wieczorem syn przygotował mi niespodziankę i tak kopał, pierwszy raz tak często i mocno. Szkoda, że w tym czasie ani męża ani starszego syna nie było. Już zapomniałam jakie to fajne uczucie.
Uciekam kończyć zupkę pomidorową.
Ooo u mnie też dzisiaj pomidorowa :)

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy sprawdzacie na siatkach centylowych jak duże są wasze dzieciaczki w brzuchu? Bo ja chciałam porównać a nie mogę znaleźć żadnych.

Jeszcze co do infekcji układu moczowego to ja w pierwszej ciąży miałam dwa razy bakterie i musiałam brać antybiotyk ale to wyszło dopiero z posiewu. Teraz staram się pilnować i działac profilaktycznie to mogę wam polecić dużo wody z cytryną bo to zakwasza mocz i bakterie się gorzej rozwijają a nie podnosi cukru tak jak soki z zurawiny. A zamiast tego soku właśnie to lepiej zurawit brać bo ona ma wyciąg z owoców. A po konsultacji z ginekologiem i lekarzem brałam też urosept tak z tydzień i naprawdę pomagało

pamiętajcie też może to brzmi głupio ale też ważne żeby po stosunku postarać się zrobić siku bo mocz oczyści trochę cewkę moczowa do której podczas sexu dostały się bakterie
 
U mnie na polowkowym wszystko super:) siurek potwierdzony ;) a o to Fabianek albo Oskarek ;)
 

Załączniki

  • 2017-05-23 13.49.03.jpg
    2017-05-23 13.49.03.jpg
    104,5 KB · Wyświetleń: 71
jesli chodzi o cwiczenia to zobaczcie na facebooku profil "trening dla mam" jest tam duzo odnosnikow do treningow na YT na WNM i MDM
 
Ilona krk gratuluję!! :)
A ja mam na razie tyle ciuszków dla małego :)
Wszystko po 1 dzieciątku od znajomych.
No i wszystko prawie w rozmiarze 68-90 i większość to bodziaki z krótkim rękawem.
Także muszę się zaopatrzyć w te najmniejsze ciuszki i całą resztę wyprawki..
Ale to dopiero w czerwcu po wypłacie..
Mam nadzieję, że 31.05 chłopak się potwierdzi, bo już się przyzwyczaiłam, że noszę pod sercem synka :)
Tak piszecie, że zamawiacie "higieniczne i pielęgnacyjne " produkty w apyece GEMINI. Sprawdzałam i rzeczywiście jest wybór. Ale sprawdzałam też internetową aptekę ZIKO i wybór produktów również mi odpowiada i cenowo też ok także jaszcze poszperam i popatrze na Melisse i iinne- lubię się nad wszystkim zastanowić i przemyśleć.. Chyba się starzeję po mału:laugh2:
 

Załączniki

  • 1495540053481.jpg
    1495540053481.jpg
    703,5 KB · Wyświetleń: 64
Cześć mamuśki.
U mnie wczoraj potwierdzona dziewczynka. Także do trzech razy sztuka, jak to doktor nam powiedziała. Duża kluska bo waży 474g. Buźki nie chciała zbytnio pokazać, bo wcisnęła się między łożysko. Ogolnie wszystkie parametry ok. Stopy wysokie, tak jak tata i bracia. I pewnie do taty będzie podobna.
Mąż w szoku lekkim był, bo jak mi mierzyła szyjkę przezpochwowo to zaprosiła go i pokazała co jest między nóżkami i tak nie swojo się czuł :)
Termin mi się nie zmienił niby (dzidzia dwa dni starsza niz z om)
Moja kuzynka urodziła w zeszłym tygodniu, miała CC bo chłopiec ważył 4600g i nawet nie próbowała SN. W niedzielę wyszli ze szpitala i oczywiście wszystkie ciotki tej kuzynki po południu zjechały dziecko oglądać. No rozszarpałabym na strzępy. Nawet się rozpakować nie zdążyli. Co za ludzie.
 
Cześć mamuśki.
U mnie wczoraj potwierdzona dziewczynka. Także do trzech razy sztuka, jak to doktor nam powiedziała. Duża kluska bo waży 474g. Buźki nie chciała zbytnio pokazać, bo wcisnęła się między łożysko. Ogolnie wszystkie parametry ok. Stopy wysokie, tak jak tata i bracia. I pewnie do taty będzie podobna.
Mąż w szoku lekkim był, bo jak mi mierzyła szyjkę przezpochwowo to zaprosiła go i pokazała co jest między nóżkami i tak nie swojo się czuł :)
Termin mi się nie zmienił niby (dzidzia dwa dni starsza niz z om)
Moja kuzynka urodziła w zeszłym tygodniu, miała CC bo chłopiec ważył 4600g i nawet nie próbowała SN. W niedzielę wyszli ze szpitala i oczywiście wszystkie ciotki tej kuzynki po południu zjechały dziecko oglądać. No rozszarpałabym na strzępy. Nawet się rozpakować nie zdążyli. Co za ludzie.

Super gratuluję zdrowej i sporej ;-) córci :)
Takie ciotki też bym rozszarpała.. :cool2:
 
Eglentine - masakra, ja powiedzialam ze sobie nie zycze wycieczek do szpitala, byl u nas tylko maz i raz moja mama na 3 minuty, a lezalam tydzien... w domu tak samo, pierwsi goscie po miesiacu i w nosie mialam gadanie ciotek, babc i calej reszty, teraz pewnie zrobimy tak samo :) nie zaluje ani chwili tego czasu tylko we troje...
 
reklama
Cześć dziewczyny,
powoli wracam do żywych! Od minionego piątku, mnie i córkę męczy jakiś wirus. Ale tylko katar i kaszel. Powoli się wygrzebujemy. Ale to nic w porównaniu z tym co u Was się dzieje! Jedna w szpitalu (akilegna - wracaj szybko do domu!), druga z bólami (Agatki- trzymaj rękę na pulsie! O ile na bóle dostałaś leki, to ciśnienia nie wolno lekceważyć). Połowa zmaga się z upławami i infekcjami... niewesoło, ale dla dzieciaczków wszystko da się przeżyć! Ja dziś trzeci raz zaliczałam dentystę. Jeszcze raz i potem tylko kontrola.
Pięknie Wam już dziewczyny wyprawki rosną w szafach! Aż miło patrzeć! U mnie powoli półki też się zapełniają (cyknę może jakieś fotki..). Czekam też na Pampersy z Feedo. Wózek zamawiamy zapewne od razu po połówkowych [emoji14] ciuszki też wkrótce pójdą w ruch.
Córka mnie rozczula coraz bardziej[emoji173] sama z siebie przychodzi i tuli się do brzucha mówiąc "dzidzi". A jak kupowałam jej w Pepco ciuszki, to zaszła na dział niemowlęcy i sama wybrała bodziaki dla dzidziusia, a potem kazała kupić! [emoji8] [emoji7]
Wasze córeczki i synowie to już sama słodycz! Połówowe badania w toku i jak na razie same dobre wieści! Gratulacje! To oznacza, że teraz przed nami mniej niż połowa [emoji14] u mnie dziś przypadło 20 tygodni i 0 dni!

Miłego dnia!


[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 20+0
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry