reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Sorki że tak odp późno ale zaspalam. Podają mi dozylnie antybiotyk leki przeciwbólowe i jestem po konsultacji stomatologa i ząb nadaje się do leczenia kanałowego ale sprawdzają wszystkie ewentualności i badania mam pod różnym kątem. Aaaa i moja dzidzia wczoraj ważył 488 g . Wielka dziewczyna z tym że termin mi wyznaczyli na wrzesień chyba 24 ale to jak dla mnie nie realne [emoji3]

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czkawka to zabawne uczucie na początku...potem mnie drażniło już pod koniec ciąży. Moja Lenka też miała kilknaście razy dziennie. Ale to dobrze. Maluchowi w brzuchu to nieprzeszkadza nie męczy jak nas dorosłych a dzięki temu coś tam ćwiczy (niepamiętam teraz co).
 
Witam się i ja dziewczynki - trochę chlodniej ale nadal słonecznie :happy2:
Dopiero wstałam :o
Byłam rano oddac mocz i pobrac krew i tak mnie zmulilo to poruszanie siee po mieście na czczo, że po śniadaniu uciełam sobie 2h drzemkę :-p:huh:
Do pobrań krwi była kolejka ze 30 osób, prawie na schodach się kończyła. Dziś o dziwo pół na pół staruszków i ludzi dojrzałych. Może ciut krępujące wbijać się na poczatek ale nie dała bym rady tyle czekać.. Zapytałam głośno pani w rejestracji czy ciężarna może wejść bez kolejki - potwierdziła na tyle głośno, że każdy słyszał i weszłam nikogo nie przepraszając, za to że jestem w ciąży i jestem " uprzywilejowana ".
Na co dzień może byłabym bardziej zawstydzona czy skrępowana ale, w ciąży nastawiłam się na ti, żeby " upominać się o swoje ". Niestety w tum zakichanym mieście od lat obserwuję poglebiajaca się znieczulice, brak empatii, albo nawet zwykłej życzliwości a czasem też brak mózgu - to powoduje u mnie brak skrepowania w tej kwestii..
Dziewczyny ja od pczatku chodze z wkładką cały czas ale to nie ze wzgledu na wydzielinę, bo jest jej tyle co zawsze, ale dlatego, że - wstyd się przyznać - czesto zdarza mi się popuścić:-D:oo::o
Jak kicham to gwarantowane posikanie:o:laugh2:
A tak x innej beczki-myślałam o ćwiczeniach na mięśnie dna macicy czy miednicy. . . Czy któraś z was ćwiczy, zna ew jakieś filmiki sprawdzone?
:rolleyes::)
Wykonuj ćwiczenia Kegla. "Zaciskaj" jakbyś chciała się powstrzymać przed siku, przytrzymaj 3-5 sekundy i rozluźnij. Powtarzaj tak często jak możesz. Ćwiczeń nie widać i można wykonywać je praktycznie cały czas :)
 
Sorki że tak odp późno ale zaspalam. Podają mi dozylnie antybiotyk leki przeciwbólowe i jestem po konsultacji stomatologa i ząb nadaje się do leczenia kanałowego ale sprawdzają wszystkie ewentualności i badania mam pod różnym kątem. Aaaa i moja dzidzia wczoraj ważył 488 g . Wielka dziewczyna z tym że termin mi wyznaczyli na wrzesień chyba 24 ale to jak dla mnie nie realne [emoji3]

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej współczuje. Moja przyjaciółka miała 2 zęby leczone kanałowo w ciąży. Akurat razem wtedy byłyśmy w ciąży i dobrze pamiętam jak się biedaczka nacierpiała z tymi zębami
 
I czym się ratujesz ? Jak to leczysz? U mnie od początku ciąży też ciągle infekcje... badania moczu robię co 2 tygodnie i tylko raz (!) wyszly mi dobrze... Nie wiem, czy to przez te moje nerki nieszczęsne, czy co... myje sie 3x dziennie na zmianę białym jeleniem szarym mydłem i płynem ginekologicznym LACTACYD, majtki noszę tylko bawełniane, seksu nie uprawiamy, więc mąż żadnych bakterii mi nie "sprzedaje"... ręce opadają...
A jakaś żurawina/wit.C by zmienić pH moczu? Moze to by pomoglo?
 
Akilegna trzymaj sie jakos i pisz co u Ciebie.
Dramat glupie zeby, niby tylko zab a tyle komplikacji.

Anju doskonale Cie rozumiem, niech wypocznie. My w tym roku przez moj stan w ciazy to mozemy pomarzyć o morzu :(

Agatki masz za wysokie to pierwsze. Kontroluj czasem i powiedz ginowi.

Becky fajnie to wyglada. Zobaczymy jak w praktyce sie sprawdza 30 zl mozna jeszcze poswiecic.

Brzuch mnie cmi mieliśmy do Ikei jechac :( dla mnie to dluga wyprawa bo 150 km w jedna strone, dobrze ze 2/3 autostradą

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
od 135/90 już jest w ciąży wysokie .
Ja nadgarstkowym jak mierzylam mialam dzień w dzień od 140-160 / 80-90 .
Tym naramiennym nowym mam nawet ok teraz mialam 128/81 , tylko u mnie znów puls wysoki wyskakuje teraz mialam 127 aż , musze temu ginowi powiedzieć niech mi jakies badania na to da.




[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]

A pijesz wystarczajaco dużo plynow? Bo z odwodnienia moze być wyższe tetno, ja zauważyłam większe zapotrzebowanie u siebie jeszcze przed upalami.
 
Wykonuj ćwiczenia Kegla. "Zaciskaj" jakbyś chciała się powstrzymać przed siku, przytrzymaj 3-5 sekundy i rozluźnij. Powtarzaj tak często jak możesz. Ćwiczeń nie widać i można wykonywać je praktycznie cały czas :)


O jej dzięki myślałam, że to bardziej skomplikowane.. ;)o_O
 
reklama
O jej dzięki myślałam, że to bardziej skomplikowane.. ;)o_O
Są inne ćwiczenia, ale już ich nie znam. To "zaciskanie" jest skuteczne, moją mamą po wylewie miała problemy z nietrzymaniem moczu i wyleczyła się dzięki tym ćwiczeniom. Ale wiem że czasem to jest za mało, mam na uczelni zajęcia z kobietą która zawodowo zajmuje się nietrzymaniem moczu więc pewnie jest tego sporo więcej [emoji14]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry