reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A pijesz wystarczajaco dużo plynow? Bo z odwodnienia moze być wyższe tetno, ja zauważyłam większe zapotrzebowanie u siebie jeszcze przed upalami.
Pije 1.5l wody dziennie + sok jakiś , 2 szkl rozpuszczalnej - wiec na dzień z 3l zapewne będzie...


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
reklama
Sorki że tak odp późno ale zaspalam. Podają mi dozylnie antybiotyk leki przeciwbólowe i jestem po konsultacji stomatologa i ząb nadaje się do leczenia kanałowego ale sprawdzają wszystkie ewentualności i badania mam pod różnym kątem. Aaaa i moja dzidzia wczoraj ważył 488 g . Wielka dziewczyna z tym że termin mi wyznaczyli na wrzesień chyba 24 ale to jak dla mnie nie realne [emoji3]

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom


O matko współczuję. !
Wstyd się przyznać, ale ja się tak boję dentysty- a wiem, że na bank 1 ząb jest do poważnego leczenia - że wcale na kontrolę nie poszłam w ciąży..
Chyba się zbiorę i w końcu pójdę do dentysty bo strach..
Trzymaj się tam!
A długo cię będą trzymać w szpitalu?
 
Co do wkładek to ja noszę dla komfortu bo jakoś bardzo się ze mnie nie leje. Czasem tylko coś tam troszkę [emoji5]

Niby tylko ząb a tyle szkody może narobić. Trzymaj się jakoś i dawaj znac co tam z Tobą [emoji5]

Ja próbowałam się umówić na wizyte w pl do ginekologa ale się okazało ze mają zablokowane terminy i mam dzwonić za miesiąc [emoji44] i teraz nwm czy czekać tyle czy szukać jakiegoś innego gin. Tak się też zastanawiam czy poczekac ten miesiąc i jak się nie zalapie na wizyte to czy wtedy jakiś lekarz mnie przyjmie prywatnie powiedzmy w ciągu dwóch tyg ? Orientujecie się może jak to wygląda ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do wkładek to ja noszę dla komfortu bo jakoś bardzo się ze mnie nie leje. Czasem tylko coś tam troszkę [emoji5]

Niby tylko ząb a tyle szkody może narobić. Trzymaj się jakoś i dawaj znac co tam z Tobą [emoji5]

Ja próbowałam się umówić na wizyte w pl do ginekologa ale się okazało ze mają zablokowane terminy i mam dzwonić za miesiąc [emoji44] i teraz nwm czy czekać tyle czy szukać jakiegoś innego gin. Tak się też zastanawiam czy poczekac ten miesiąc i jak się nie zalapie na wizyte to czy wtedy jakiś lekarz mnie przyjmie prywatnie powiedzmy w ciągu dwóch tyg ? Orientujecie się może jak to wygląda ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ciebie nie ma w tabelce nie chcesz dołączyć?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Aaaaa moje dziecko ma czkawke ! Po raz pierwszy [emoji23]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]


Haha :-) to musi być fajne uczucie, prawda? ;-)


A u nas chyba burza nadchodzi, a mi się tak nie chce nigdzie wychodzić, jakiegoś lenia mam


U mnie chyba też coś przyjdzie, bo duszno jak diabli. Ja też mam lenia, miałam sprzątać i od wczoraj nie mogę się zebrać...
Muszę opłukać psa, bo był z mężem na polu i wrócił caaaly ukurzony, aż sztywny ;-)
Jak to schlodze, to chyba wyjdziemy na kawałek na dwór.


Dziewczyny ja od pczatku chodze z wkładką cały czas ale to nie ze wzgledu na wydzielinę, bo jest jej tyle co zawsze, ale dlatego, że - wstyd się przyznać - czesto zdarza mi się popuścić:-D:oo::o
Jak kicham to gwarantowane posikanie:o:laugh2:
A tak x innej beczki-myślałam o ćwiczeniach na mięśnie dna macicy czy miednicy. . . Czy któraś z was ćwiczy, zna ew jakieś filmiki sprawdzone?
:rolleyes::)

Tak jak juz chyba Beczulinda napisała. To nic skomplikowanego. Zaciskaj na kilka sekund mięśnie jakbyś wstrzymywala siku. I tak kilka razy dziennie po 5-10 minut ;-)


A jakaś żurawina/wit.C by zmienić pH moczu? Moze to by pomoglo?

Przyjmuje żurawit, piłam też sok żurawinowy, ale podnosi mi cukier i zrezygnowałam z niego. Mam jeszcze prawie całą butelkę, to chyba zacznę rozcienczac woda i znów pić, chociaż za bardzo nie pomagal ;-)
 
Ja już w przychodni, czekam na moje dziecię aż podejdzie ze szkoły.
Co do nietrzymania moczu to ja tak miałam po pierwszym porodzie ale ćwiczenia mięśni Kegla pomogły, teraz też już powinnam zacząć ćwiczyć ale jakoś tak leci dzień po dniu i zapominam.
Lili do jakiegoś gina napewno prywatnie się dostaniesz, zwłaszcza jeśli mieszkasz w dużym mieście

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciebie nie ma w tabelce nie chcesz dołączyć?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
W sumie to nwm czemu o tym zapomniałam [emoji16] więc tak lili91 25 lat chyba już można wpisać Nowy Sącz [emoji5] termin 21.10 pierwsza ciąża [emoji5]dziekuje

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj kupiłam w rosmannie jakieś wkładki do biustonosza bo mi coś czasem ucieka z cycka tylko wydaje mi się za gruby jak na teraz, powiedzie gdzie można dostać jakieś cieńsze :)
 
reklama
Hejka, ja dzisiaj od rana zabiegana, dopiero usiadłam do kompa. Przyszły mi dzisiaj te ciuszki i jestem mega zadowolona bo wyglądają jak nowe.
Wkładki też noszę bo po częstych wizytach w toalecie czuje brzydki zapach. A tak wkładkę wymienię i jest git.
Wczoraj wieczorem syn przygotował mi niespodziankę i tak kopał, pierwszy raz tak często i mocno. Szkoda, że w tym czasie ani męża ani starszego syna nie było. Już zapomniałam jakie to fajne uczucie.
Uciekam kończyć zupkę pomidorową.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry