reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Poduszki w biedrze za 7 dych dobrze sprawdzi się też dodatkowa kołdra do spania żeby sobie ja zrolować i poupychac
 
reklama
Xjennyx ja na początku też nie chciałam znać płci, ale juz mnie drażni to, ze oglądam ciągle białe, szare, żółte i zielone ciuszki :-D
Nie chce wszystkiego różowego, czy niebieskiego, ale nawet pieluszki w wielopakach sa przeważnie albo z rozem, albo z niebieskim ;-)

Haha :) tak, dla logistyki może by sie przydało. Przy pierwszej córci też nie wiedzieliśmy do końca. Moja babcia np. nie chciała wierzyć, że naprawdę nie wiemy. Mój mąż mówi, ze juz nie ma w życiu żadnych niespodzianek, to możemy sobie zrobić jedną. :) a mi jest mówić szczerze obojętne. Mogłabym sie lekarki zapytać i mu nie mówić, ale jak ma być niespodzianka to dla wszystkich :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytała czy chce wiedzieć, ale nie chce [emoji4]co sie urodzi to bedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Woow ja bym nie wytrzymała, ale z drugiej strony to będzie taka piekna niespodzianka :)

Ja dzisiaj pospalam dość długo z moim maluszkiem, w międzyczasie oczywiście wyprawiłam córkę do szkoły. O 14 kończy lekcje i idziemy na szczepienie przeciwko tężcowi bo ostatnie miała jako 5 czy 6 latka wiec chyba już czas a w czerwcu jedzie na wycieczkę szkolna tygodniowa wiec wole żeby miała świeże :)
Pogoda oczywiście piękna
 
To widze ze dzis wszystkie leniuchujemy ja tez mam obiad z wczoraj...mieszkanie posprzatane...posciel sie pierze...wiec mam juz luzik...
Po poludniu czeka mnie wizyta u gina a potem 1.5 h w kosciele...dobrze ze jeszcze tylko dwa dni...
A w sobote jade z synem na wycieczke do Krakowa...w niedziele znow Komunia...a od poniedzialku wreszcie wszystko do normy wroci...
Ja niestety nie. Teraz w pracy, wrócę o 17 muszę porządek krolikom zrobić, podjechać do mamy itd. :/ a już padam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę dziewczyny, tak się zastanawiam, czy u mnie wszystko jest w porządku, bo w ogóle nie czuję jeszcze ruchów malucha :( Obecnie jestem w 19+6 i jeszcze nie zdarzyło mi się nic poczuć. Czytam Was, że Wasze dzieciaczki szaleją, kopią, wiercą się, a u mnie cisza:sad: Wiem wprawdzie, że w pierwszej ciąży ruchy wyczuwalne są później, no ale ileż można czekać?? :(
Mój pierwszy maleńki ruch w ok 19+0, potem spokój i od dwóch dni dopiero wieczorkiem tylko malenki kopniaczki, także spokojnie :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam mamusie mam pytanie odnośnie ruchów . Zaczęłam je czuć w 15 tygodniu na początku słabe później coraz mocniej i częściej od 2 dni mała kopie ale wydaje mi się ze nie tak często jak na początku ... zdażyło się ze mała rano budziła mnie kopniakami a teraz cisza . Kopie i widzę jak się rusza w brzuchu Ala chyba nie tak często . Obecnie jestem 19 tygodniu co myślicie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurczę dziewczyny, tak się zastanawiam, czy u mnie wszystko jest w porządku, bo w ogóle nie czuję jeszcze ruchów malucha :( Obecnie jestem w 19+6 i jeszcze nie zdarzyło mi się nic poczuć. Czytam Was, że Wasze dzieciaczki szaleją, kopią, wiercą się, a u mnie cisza:sad: Wiem wprawdzie, że w pierwszej ciąży ruchy wyczuwalne są później, no ale ileż można czekać?? :(
Spokojnie, ja teraz jestem w trzeciej ciąży a ruchy poczułam dużo później niż większość Dziewczyn tutaj także nic się nie martw, lada dzien poczujesz :)
Wiem ze czekanie jest dość stresujące zwłaszcza kiedy ktoś inny w tym samym czasie już czuje ale uwierz mi ze naprawdę masz jeszcze na to czas i wszystko jest w porządku :)
 
Witam mamusie mam pytanie odnośnie ruchów . Zaczęłam je czuć w 15 tygodniu na początku słabe później coraz mocniej i częściej od 2 dni mała kopie ale wydaje mi się ze nie tak często jak na początku ... zdażyło się ze mała rano budziła mnie kopniakami a teraz cisza . Kopie i widzę jak się rusza w brzuchu Ala chyba nie tak często . Obecnie jestem 19 tygodniu co myślicie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja myśle ze na tym etapie to wszystko jest w normie , mimo wszystko to dzidziuś jest jeszcze malutki i mamy prawo nie czuc regularnych ruchów
Później pewnie nasze bobaski będą miały już swoje pory :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jak zwykle o tej porze córka ucina sobie drzemkę, a ja krzątam się po domu. Dziś robię przegląd szafy i w sumie czuję się jak kluska w większości ubrań :( ale to mąż stwierdził pierwszy, że w takim razie trzeba coś kupić. Zamawiam już dziś z allegro :)
Plan na dziś- odpocząć przed popołudniowymi szaleństwami na placu zabaw ;)

madagos - gratulacje synka! To Ci uparciuch, że jeszcze słodkościami musiałaś go przekupić ;) ja już rozmawiam z maleństwem żeby się pokazało i zrobiło prezent na dzień mamy :)

Xjennyx - Tobie również gratuluję dzidziola- niespodzianki :)

Ja też już byłam w biedronce- uzupełniłam jeszcze dady (teraz mam 4 paczki dwójeczek, a to powinno na miesiąc wystarczyć). Upolowałam też legginsy (są z regulacją jak w staniku!) i bluzeczkę ;)
1495106459-aaaaaa.jpeg

1495106465-aaaaaa.jpeg


Miłego dnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+2
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry