reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Dziewczyny[emoji16] Mało się udzielam bo zanim wszystko nadrobię zapominam co jak gdzie i u kogo było[emoji4] ale wszystkim które znają już płeć bardzo gratuluję[emoji4] i trzymam kciuki za te które muszą na siebie bardziej uważaj[emoji4] będzie dobrze bo nie ma innej opcji musi być. A no i zazdroszczę przytulanek i innych uniesień z mężczyznami ja do sierpnia muszę czekać na takie przyjemności[emoji4] Gorące pozdrowienia przesyła Szczecin[emoji4]
IMG_20170517_125412.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170517_125412.jpg
    IMG_20170517_125412.jpg
    93,4 KB · Wyświetleń: 462
reklama
Cześć Dziewczyny[emoji16] Mało się udzielam bo zanim wszystko nadrobię zapominam co jak gdzie i u kogo było[emoji4] ale wszystkim które znają już płeć bardzo gratuluję[emoji4] i trzymam kciuki za te które muszą na siebie bardziej uważaj[emoji4] będzie dobrze bo nie ma innej opcji musi być. A no i zazdroszczę przytulanek i innych uniesień z mężczyznami ja do sierpnia muszę czekać na takie przyjemności[emoji4] Gorące pozdrowienia przesyła Szczecin[emoji4]Zobacz załącznik 806893

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak ja bym zjadła takiego rogala! Mniam mniam
 
Hej [emoji3]
U nas sex też teraz rzadko [emoji17] a ja mam coraz większą ochotę [emoji28] ale w każdej ciąży tak było. Mój mąż też ma blokadę a szczególnie pod koniec jak już główka nisko.
Na moją szyjkę sperma nie działa bo wszystkie ciążę przenoszone, teraz pewnie też tak będzie więc u nas sex zawsze do końca...[emoji6]
Witam nową mamę [emoji3]
Czy tylko ja jestem już po połówkowym?
Kciuki za wizyty[emoji110][emoji110]
 
Witajcie dziewczyny!

Ja rano byłam u dentysty... moje przeczucia się sprawdziły - krwawiące dziąsła spowodowały stan zapalny. Poczyścili mi dziąsła i wypiaskowali zęby. Mam płukać dziąsła płynem, ale najpierw muszę skonsultować z ginekologiem skład leku, bo zawiera coś szkodliwego.

W piątek mam połówkowe i wizytę u doktora także już nie mogę się doczekać :) Na szczęście wizytę mam z rana, bo w taki upał wycieczka do Białegostoku by mnie wykończyła.

Idę na działkę poleżeć na leżaku i czerpać witaminę D :D
 
Cześć dziewczyny!
Od rana pozytywnie, bo piękna pogoda się utrzymuje. Zakupy zrobione, obiad też (kurczak z pieca, ziemniaczki i buraczki). Przyszła paczka z Gemini!!! [emoji38] A do tego kupiliśmy jeszcze Dady z promocji (2 paczki po 74szt. za 39,98 czyli 27gr/szt.). Na Pampersy polecam zapolować na Feedo.pl bo mają teraz też promocje (można dostać oryginalne za 43gr/szt.).
1495022340-aaaaaa.jpeg

Popołudnie na pewno spędzimy na dworze [emoji4]

Witam nową mamusię- Marysię!

Ania - trzymaj się i bądź dzielna. Teraz poleżysz i odpoczniesz, a zobaczysz, że jeszcze będziesz na koniec "wyganiać" malucha z brzuszka [emoji6]

Kornelcia - gratulacje cudownego chłopczyka! No wątpliwości to tutaj żadnych [emoji23]

Agatki - czasem tak jest, że podczas czyszczenia zęba lekarz troszkę głębiej wejdzie tą końcówką i może pobolewać. Jedynie jakby nie przeszło to wracaj, bo generalnie to naturalne odczucie, gdy dentysta podłubie przy zębach [emoji6]

Kasia - u mnie znowu odwrotnie- szpinak mnie odrzuca... zrobiłam jakiś czas temu na obiad (kurczak z serem i szpinakiem) żeby się pozbyć z zamrażarki

Lili - ale się uśmiałam z tego Twojego mężczyzny [emoji23] mają chłopy pomysły! Mój przy pierwszej ciąży mam wrażenie, że im większy miałam brzuszek, tym większą miał ochotę!

Miłego popołudnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 19+1
 
Vanja musze isc po te pampersy ! [emoji33]
4dyszki za 2 paczki?

My idziemy na plac zabaw [emoji4]
To moj dziec starszy a młodszy na wątku bzuszkowym [emoji23]
1495023215-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t1d [emoji272]
 
Widzę, ze korzystacie z pięknej pogody ;-)
Ja też; -) leżę na balkonie i łapie promienie ;-) przyjmuje Wit D więc liczę, że szybko zrobię się brązowa ;-)

Moja zakupy z Gemini przyszły wczoraj.
Jak wrócę do pokoju, to Wam pokaże ;-)

Mąż twierdzi, ze że dziś skręci komode, zobaczymy...

Trzymajcie się cieplutko w ten piękny dzień :-)
 
Jak ja wam zazdroszczę! Nie mam tu gdzie wyjść, bo koło domu nic nie mam, a że to wieś, to też nie ma gdzie nawet na jakąś ławeczkę się wybrać :( Siedzę w domu przy otwartym oknie.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry