reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Super! Gratuluję!! Ja wygrałam Szczeniaczka Uczniaczka też z FP. Schowałam go w torebkę, żeby nie zbierał kurzu i czeka w szafie na dzidziusia ;-)






Cześć! Gratuluję synka i witam w gronie październikowych mam :-)





A mój nawet mi nie powie, czy mu się podobam taka większa, czy nie... Nie umie mówić komplementów... piersi przed ciąż A miałam spore, teraz są i pełniejsze i dłuższe :-D haha :p



Dziewczyny, Wy jak uprawianie seks to z wytryskiem w środku, czy stosunek przerywany ? Mam lekarz pozwolił na seks, ale żeby mąż nie kończył w środku, jednak i tak posucha. Ja się boję, żeby nie zaszkodzić dziecku dla chwili przyjemności, mąż nawet nie próbuje. Nie wiem czy nie pociągam go taka okrągła, czy się boi... I pewnie sie nie dowiem, bo on nie umie tak szczerze pogadać. Jakiś taki skrępowany jest przy takich tematach...
A czemu by nie mógł skończyć w środku?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t1d [emoji272]
 
reklama
Podobno sperma może wywoływać skurcze, tak gdzies czytałam. Dzisiaj piękna pogoda, ja dzisiaj w pracy ale nie ma ruchu wiec duzo odpoczywam :-) właśnie muszę cos dobrego na obiad wymyślić na dziś i jutro :-) kusi mnie zrobic leczo... Mniam... Mąż sie wkurzy bo sie odchudza a ja ciagle ciasta i dobrocie wymyślam :D
 
U nas sex jest 2x w msc max a moj czasem ci powie , jak mam ochotę np na drugi dzień tez, ze za często nie można [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t1d [emoji272]
[emoji23][emoji23][emoji23]ale się uśmiałam[emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czemu by nie mógł skończyć w środku?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t1d [emoji272]
Sperma może wywolywac skurcze, my w pierwszej ciazy tak od polowy gumek na koniec uzywalismy, teraz tez trzeba jakas wieksza paczke kupic[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozdrawiam dziewczyny z lotniska za 2 godz będę już w Polsce. Nie wiem czy uda się coś napisać. Postaram się napewno Was czytać. Także do usłyszenia w piątek :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny nie skurcze tylko zawarte w spermie prostaglandyny mogą zmiękczyć szyjke, ale dzieje sie tak tylko wtedy kiedy szyjka jest dojrzala... wiec jesli nie ma zakazu seksu ogolnie to nie ma co sie hamowac serio... ja nie wiem skad czasem lekarze czerpia wiedze xD
 
Super! Gratuluję!! Ja wygrałam Szczeniaczka Uczniaczka też z FP. Schowałam go w torebkę, żeby nie zbierał kurzu i czeka w szafie na dzidziusia ;-)






Cześć! Gratuluję synka i witam w gronie październikowych mam :-)





A mój nawet mi nie powie, czy mu się podobam taka większa, czy nie... Nie umie mówić komplementów... piersi przed ciąż A miałam spore, teraz są i pełniejsze i dłuższe :-D haha :p



Dziewczyny, Wy jak uprawianie seks to z wytryskiem w środku, czy stosunek przerywany ? Mam lekarz pozwolił na seks, ale żeby mąż nie kończył w środku, jednak i tak posucha. Ja się boję, żeby nie zaszkodzić dziecku dla chwili przyjemności, mąż nawet nie próbuje. Nie wiem czy nie pociągam go taka okrągła, czy się boi... I pewnie sie nie dowiem, bo on nie umie tak szczerze pogadać. Jakiś taki skrępowany jest przy takich tematach...

Mój mąż też jest pruderyjny, ale ja go ciągnę za język i w końcu powie. Z resztą już się nauczył, że mi może powiedzieć wszystko i czasami, to mnie nawet zaskoczy.
My nie mamy i nie mieliśmy zakazu, więc wszystko standardowo. Mi to nawet lepiej z wytryskiem, bo ciągle mam jakieś przeboje z tą grzybicą i sperma działa pozytywnie w tym przypadku.
 
Mmm Kasia86 uwielbiam szpinak [emoji3] ja na dziś spagetti więc zaraz się biorę za gotowanie[emoji4] potem jakies pranie wstawie, posciele chyba bo tak cieplo to mi ładnie wyschnie[emoji5] Spark śliczny ciuszek, u nas kurczę w lumpkach nic ciekawego dla bobasow a Wy takie perełki znajdujecie że szok [emoji14]Flamandka zdrówka życzę[emoji5] Witam nową Mamę[emoji5] Ewka raczej stawiam na to ze Mąż sie boi...z moim tez miałam ten problem, już nie wiedziałam czy ze mną jest coś nie tak i porozmawialismy szczerze no i powiedział ze nie chce nam zrobić krzywdy.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spark wiem, że to żaden argument ale nie mam już siły jej tłumaczyć że nie wszystkie dzieci śpią na leżakowaniu w przedszkolu

Dziewczyny macie bóle takie jak przed okresem bo mnie tak dziś boli i nie wiem czy się martwić. Co o tym myślicie?
 
reklama
Spark wiem, że to żaden argument ale nie mam już siły jej tłumaczyć że nie wszystkie dzieci śpią na leżakowaniu w przedszkolu

Dziewczyny macie bóle takie jak przed okresem bo mnie tak dziś boli i nie wiem czy się martwić. Co o tym myślicie?

Ja kilka razy coś takiego miałam. Wprawdzie nie takie bardzo mocne jak przed okresem, ale niemalże identyczne uczucie. Mijało nawet nie wiem nawet kiedy, więc nie zamartwiałam się tym zbytnio :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry