reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Anaconda przykra sprawa z tym psem, mam nadzieje, że nic się nie zmieniło i nadal dobrze sie czujesz :-)

Kornelcia noszę te biustonosze i muszę powiedzieć, że ze tez jestem z nich zadowolona. Jedyny minus jest taki, że mocno przeplacilam kupując je w sklepie stacjonarnym, ale do tych, ktore zamawiam przez Internet ciągle miałam jakieś "ale" . Tu za ciasny, tu za luźny, tu miseczka robi z cycka trójkąt jak w zbroi jakiejś i postanowiłam kupować w sklepach stacjonarnych... Pani pomogła mi dobrać odpowiedni rozmiar (w sumie to nie musiała, ale swoim okiem przytaknela, że wiem jak dobierać rozmiar biustonosza), coś za coś... przeplacilam.


My właśnie wróciliśmy z tej komunii i jestem wykończona. Najgorsze, że to cały czas się siedziało za tym stołem, bo nie było nawet gdzie na spacer wyjść, a ławki przed lokalem były ciągle zajęte przez palaczy. Wszystko na stole tak ładnie wyglądało... jeszcze lepiej smakowało... Mam nadzieje, że jutro na wizycie lekarz nie zwróci mi uwagi, że za duzo przytylam :-)
 
reklama
My cały dzień na rybach... Chyba troszkę mnie słoneczko za bardzo zlapalo na rękach i bd jojczyc w nocy [emoji54][emoji54] za to Maluch dziś jak zwariowany dawał o sobie znać [emoji16][emoji3][emoji7] po raz pierwszy tak wyraźnie...Na brzuchu pojawiły mi się 2 następne rozstępy [emoji22] A jutro mam ciężką wizytę w UP mam nadzieję ze mnie z niego nie wyrzuca i uda mi się wszystko pozalatwiac tak jak trzeba... A jak nie to trudno...

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Spałam dziś do 14, bo mała nie dawała mi spać do 2 i musialam to odespać :D juz po obiedzie, barszczyk ukrainski i na drugie kotlety z ziemniakami i surowka. Jutro bede robic szarlotke bo jakos naszla mnie ochota po ostatnich postach i zdjeciach :D wiec zasypie was zdjeciami jak juz zrobie :D

Przegapiłam Dirty Dancing, uwielbiam ten film, no i moj cudowny aktor Patrick Swayze <3

Przeglądałam wlasnie z nudow ksiazke Moje dziecko, rozwoj dziecka 0-3 lat i znalazlam kilka fajnych tabelek wiec dodam ponizej, jedna byla juz tutaj dodawana ale dodam tez te swoja, moze sie komus przyda :)

To sa najbardziej powszechne dane dotyczace wymiarow dzieci w wieku 0-3.
1494776946-aaaaaa.jpeg


Tutaj apropo ubranek i rozmiarów
1494777012-aaaaaa.jpeg


Tutaj kalendarz szczepien maluszków do 18 miesiecy
1494777040-aaaaaa.jpeg


No i tutaj troszke zabawy :D jesli ktoras z was ciekawi jakiego wzrostu MOZE byc wasze malenstwo w przyszlosci :D
Ciekawe jak zrobili takie wzory :D
1494777082-aaaaaa.jpeg



Co do kopniaczkow i aktywnosci dzieci po narodzeniu, to mam nadzieje ze u mnie to sie nie sprawdzi, bo mala nie spi w nocy prawie w ogole :(

Milego dnia wszystkim :)

12.10.2017 [emoji480]
 
My cały dzień na rybach... Chyba troszkę mnie słoneczko za bardzo zlapalo na rękach i bd jojczyc w nocy [emoji54][emoji54] za to Maluch dziś jak zwariowany dawał o sobie znać [emoji16][emoji3][emoji7] po raz pierwszy tak wyraźnie...Na brzuchu pojawiły mi się 2 następne rozstępy [emoji22] A jutro mam ciężką wizytę w UP mam nadzieję ze mnie z niego nie wyrzuca i uda mi się wszystko pozalatwiac tak jak trzeba... A jak nie to trudno...

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Dlaczego mieliby cie wyrzucic? Dalas juz jakies zaswiadczenie ze jestes w ciazy? Ja mam poczatkiem czerwca przyjsc zeby sie dowiedziec czy cos mi znalezli, ale szczerze mowiac kompletnie nie chce mi sie juz tam chodzic..

12.10.2017 [emoji480]
 
Dlaczego mieliby cie wyrzucic? Dalas juz jakies zaswiadczenie ze jestes w ciazy? Ja mam poczatkiem czerwca przyjsc zeby sie dowiedziec czy cos mi znalezli, ale szczerze mowiac kompletnie nie chce mi sie juz tam chodzic..

12.10.2017 [emoji480]
Tzn ja chodzę do UP we Francji bo tu mieszkam jeszcze na chwilę... I jak na spotkaniu pokazałam kobiecie zaświadczenie ze jestem w ciazy to mi powiedziała ze ciąża to nie choroba. I ze będzie mi szukać pracy na sprzątaniu. Niby jej powiedziałam ze nie chce sprzątania bo z jednego zrezygnowałam ale to taki babsztyl francowaty ze nic do niej nie dociera. I na jutro mam kolejne spotkanie żeby sprawdziła jak ja szukam pracy i ona mi w tym pomoże. A zależy mi na tym żeby mnie nie wyrzucili bo mam chomage i mogłabym go przenieść na chwilę do Polski. Zawsze to jakiś grosz... Już będę mieć noc z głowy z nerwów... ehhh

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tzn ja chodzę do UP we Francji bo tu mieszkam jeszcze na chwilę... I jak na spotkaniu pokazałam kobiecie zaświadczenie ze jestem w ciazy to mi powiedziała ze ciąża to nie choroba. I ze będzie mi szukać pracy na sprzątaniu. Niby jej powiedziałam ze nie chce sprzątania bo z jednego zrezygnowałam ale to taki babsztyl francowaty ze nic do niej nie dociera. I na jutro mam kolejne spotkanie żeby sprawdziła jak ja szukam pracy i ona mi w tym pomoże. A zależy mi na tym żeby mnie nie wyrzucili bo mam chomage i mogłabym go przenieść na chwilę do Polski. Zawsze to jakiś grosz... Już będę mieć noc z głowy z nerwów... ehhh

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Co za babsko. Fakt ciaza to nie choroba, ale jesli ona chce szukac ci pracy na sprzataniu, to bedzie odpowiedzialna jesli cos by sie stalo z dzieckiem.. Bo to jest jednak wysilek, mi beda szukac jakiejs na siedzaco i lekkiej. Myslalam, ze to w Polsce wszystko jest takie popieprzone...

12.10.2017 [emoji480]
 
Co za babsko. Fakt ciaza to nie choroba, ale jesli ona chce szukac ci pracy na sprzataniu, to bedzie odpowiedzialna jesli cos by sie stalo z dzieckiem.. Bo to jest jednak wysilek, mi beda szukac jakiejs na siedzaco i lekkiej. Myslalam, ze to w Polsce wszystko jest takie popieprzone...

12.10.2017 [emoji480]
Ale nie martw sie, nie mozesz sie denerwowac, moze jakos sie dogadacie, spij spokojnie, jakos to bedzie, moze nie jest az taka zla zeby faktycznie ci dac jakas ciezka prace, albo moze idz do ginekologa zeby dal ci jakies zaswiadczenie ze mozesz wykonywac tylko lekka prace...

12.10.2017 [emoji480]
 
Cześć dziewczyny!

Dziś już spacer, kościół i huśtwaki zaliczone. teraz regeneracja [emoji6]

Wczoraj to mnie teściowa rozbawiła. Chciała iść sama z córką na spacer, ja miałam siedzieć w domu. Ona nawet nie wie gdzie u nas można z dzieckiem wyjść, a Kinga ma swoje ścieżki. Raz na miesiąc ją widzi. Ostatecznie wyszłam, ale na placu zabaw siedziałam sobie na ławeczce a babcia biegała z małą [emoji12] widać było, że spodziewała się powolnego spacerku i paradowania a nie dawki biegania i piachu w butach [emoji23]

Kapinka - Witam nową mamusię! Hehe ja to się cieszę nawet, że mam jedno dzieciątko pod sercem (szanse były sporo, bo po obu stronach rodziny, w drugim pokoleniu wstecz rodziły się bliźniaki). Życzę spokojnej ciąży!

Udanych imprez komunijnych dla Was dziewczyny! Pamiętam, że Justa, Evi i Ewka mają.



Kupuję z uwagi na niepowodzenie w pierwszym karmieniu i brak szansy na utrzymanie laktacji. Chciałabym karmić i będę walczyć, a laktator ma mnie rozkręcić (bo z początku mleka nie miałam) i w razie czego stymulować. W najgorszym wypadku będę tylko odciągać, ale taka opcja to ostateczność.


Hmmm :) kojarzę te tereny. Jest pięknie choć szkoda że osiedle się tam zaczęło budować...

Anaconda- razem z Dasią musicie się obserwować, bo upadek w ciąży niesie ryzyko krwiaków. Warto powiedzieć o tym lekarzowi przy okazji wizyty. Muszę Was uczulić, bo taką historię miała moja babcia. Upadła, skutkiem tego był krwotok przy porodzie (w dzisiejszych czasach do opanowania bez problemu).

Natalia - wózek jest przepiękny! Maluszek będzie mieć luksus! Sama bym kupiła, ale niestety nie jest w moim zasięgu finansowym [emoji6] ale też szalałam w smyku (ten laktator kupiłam)



A jakiej pasty cynkowej używasz? Bo chciałabym zakupić, a słyszałam teraz tylko o tych maseczkach chyba z Garniera...

Miłej niedzieli!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+5
Zwykła pasta cynkowa, kosztuje około 3zł.
 
Cześć dziewczyny! Spałam dziś do 14, bo mała nie dawała mi spać do 2 i musialam to odespać :D juz po obiedzie, barszczyk ukrainski i na drugie kotlety z ziemniakami i surowka. Jutro bede robic szarlotke bo jakos naszla mnie ochota po ostatnich postach i zdjeciach :D wiec zasypie was zdjeciami jak juz zrobie :D

Przegapiłam Dirty Dancing, uwielbiam ten film, no i moj cudowny aktor Patrick Swayze <3

Przeglądałam wlasnie z nudow ksiazke Moje dziecko, rozwoj dziecka 0-3 lat i znalazlam kilka fajnych tabelek wiec dodam ponizej, jedna byla juz tutaj dodawana ale dodam tez te swoja, moze sie komus przyda :)

To sa najbardziej powszechne dane dotyczace wymiarow dzieci w wieku 0-3.
1494776946-aaaaaa.jpeg


Tutaj apropo ubranek i rozmiarów
1494777012-aaaaaa.jpeg


Tutaj kalendarz szczepien maluszków do 18 miesiecy
1494777040-aaaaaa.jpeg


No i tutaj troszke zabawy :D jesli ktoras z was ciekawi jakiego wzrostu MOZE byc wasze malenstwo w przyszlosci :D
Ciekawe jak zrobili takie wzory :D
1494777082-aaaaaa.jpeg



Co do kopniaczkow i aktywnosci dzieci po narodzeniu, to mam nadzieje ze u mnie to sie nie sprawdzi, bo mala nie spi w nocy prawie w ogole :(

Milego dnia wszystkim :)

12.10.2017 [emoji480]
O to moja córka urodziła się wzrostowo jako 2 miesięczniak, a siostrzeniec jako 3 miesięczne dziecko....haha...nieźle.

Widać, że dzisiaj komunijnie...tak jakoś mało do czytania.

Paulik życzę udanej wizyty w UP.

Hajmal... Daj nam szybko znać jak będziesz wiedzieć co i jak. Myślami jesteśmy z Tobą! Trzymaj się i będzie dobrze ;)

Anaconda współczuje przeżyć...dobrze, że nic wam się nie stało.

Poza Hajmal...na czyje wieści jutro czekamy?
Mnie już skręca...normalnie ile jeszcze czasu na ten wtorek musze czekać...dobrze, że mam termin na rano.
 
reklama
Paulik dzięki za tabelki, zapisałam wszystkie;) lili nie stresuj sie, miejmy nadzieję że nie znajdą Ci nic, przecież sprzatanie to ciężka praca. Ja jak się wezmę za gruntowne porządki w pt czy w sob to sapie jak mops a co dopiero na etacie:/ Ja na wizyte musze czekać jeszcze 2tyg [emoji46]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry