reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ilona gratuluję synka[emoji6]

Ja zjadlam tortille z kurczakiem i uciekam szykować sie do gina.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam mieso z wczoraj na obiad tylko jakies dodatki do tego:)

Mialam.miec dzis gosci ale odwolali i leniuchuje caly dzien:)


Spark- tkane, elastyczne nie sa takie fajne:) i nie polecam wcale pasiaka na poczatek:) jak chcesz dolacz na fb do grupy chusty polska:) ja juz nosilam starszego wiec wiem czego chce:))))
 
Dziękuje za szybkie odpowiedzi^^ hihi dzięki za gratki ^^ poczytam o tym żelu bo rzeczywiście moze cos tam nie tak. A jak nie zdecyduje sie to będe czekać może nabierze mnie ochota ^^ U mnie w Krk słońce os rana ale w cieniu zimno ^^ ;)
 
Ja ochoty tez nie mam i jakos sie nie zmuszam [emoji38] u nas max 2 razy na msc [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t2d [emoji272]
 
Ja ochoty tez nie mam i jakos sie nie zmuszam [emoji38] u nas max 2 razy na msc [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t2d [emoji272]
To u mnie rzadziej :D:D:D
 
Ja mam mieso z wczoraj na obiad tylko jakies dodatki do tego:)

Mialam.miec dzis gosci ale odwolali i leniuchuje caly dzien:)


Spark- tkane, elastyczne nie sa takie fajne:) i nie polecam wcale pasiaka na poczatek:) jak chcesz dolacz na fb do grupy chusty polska:) ja juz nosilam starszego wiec wiem czego chce:))))
Oo super, chętnie dołączę :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny jakoś dziwnie się czuję brzuch jakby mnie ciągnął po bokach że aż mi chwilami ciężko oddychać ale brzuch nie jest twardy
Macie coś takiego?
 
dziewczyny jakoś dziwnie się czuję brzuch jakby mnie ciągnął po bokach że aż mi chwilami ciężko oddychać ale brzuch nie jest twardy
Macie coś takiego?
Mi się wczoraj ciężko oddychalo, leżałam a potrzebowałam duzo siły, żeby oddech złapać, bardzo szybko oddychałam, niee wiem czemu ale kiepskie uczucie... ale ja ciągnięcia nie miałam żadnego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beczulinda wiem jak to jest, pisz po to jestesmy. Tez nie mam do kogo buzi otworzyć wiec pisze do was.

Vanja krolowej brakuje pokojowki :)
Wolno kamien w ciazy ściągać z zebow?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam we wtorek ściągany kamień i 2 plomby zakładane....
Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Beczulinda trzymam też kciuki za sprzedaż mieszkania ;) fajnie by Wam się trafiło tak szybko ;)

Illona gratuluję chłopca ;) co do seksu...hmm ja też nie mam ochoty ale nie mam też problemu z suchością, jak mój mąż się do mnie "dobierze" ;) to jest mi przyjemnie ale sama z siebie jakoś mnie nie ciągnie. w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży bo wtedy to miałam taką ochote, że mój maż nie nadążał haha.

Ide myć podłoge bo mam tak zalatany tydzień cały, że masakra. Byle do wtorku...wtedy zobaczę synusia ;) no i zobaczymy w sumie czy się te synuś potwierdzi :D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry