reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jaką u was pogoda? U mnie bardzo brzydko, pada i zimno. Ja się złe czuje i leżę w łóżku i oglądam "ojciec panny młodej 2"

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom


U mnie jeszcze nie pada, ale dość wietrznie i pochmurno, więc pewnie zaraz coś przywieje...



U mnie taka sobie. Wieje, raz pada, raz świeci słońce.
Ja sobie właśnie urządzam małe spa i leżę w wannie z pianka, nałożyłam maseczkę na Twarz i włosy i mam zamiar spędzić tu z godzinę. Wzięłam sobie książkę. Zapomniałam świeczki. Trudno. Potem odgrzeje obiad o pójdę do sklepu. I dalej będę zamulać do wieczora..


Ale zazdroszczę Ci takiego spa :-)
Ja nie mogę sobie pozwopozwolić na kąpiel w wannie, bo uwielbiam naparzanki :-) w letnio- ciepłej wodzie bym nie wylezala, więc zostają mi letnie, szybkie prysznice :-)


Właśnie wróciłam do domu. Jak odzyskam siły, to pokaże Wam co kupiłam w smyku, a trochę tego jest :-) skorzystałam też z promo w Rossmann i kupiłam sobie podkład z bourjoris, czy jak to się tam pisze. Leżę teraz z Frankiem pod kocykiem i się wygrzewamy. Na bolace gardło zjadłam 3 gałki lodów!! :-) trochę niemadrze, ale nie mogłam się oprzeć. Kiedyś czytałam gdzieś, ze jak się powoli je lody to pomagają na ból gardła, ale sama nie wiem, czy w to wierzyć. Kupiłam też wreszcie arbuza w Carrefour i trochę innych owoców, bo w domu zostały same pomarańcze :-/

Mój mąż zerknąl mi przez ramię i taki zaskoczony - "to juz tyle stron nadrukowalyscie"? :-) haha. No nieźle nam idzie . Ciekawe ile będzie w październiku ;-)

Miałam sobie kupić buty na komunię i biustonosz, ale butów nie było rozmiaru (chciałam kupić w ccc złote balerinki do tej mojej pudrowej sukienki z kokardkami), biustonosza też nie było, bo dostawa miała być po południu i ogólnie było pusto... także nachodzilam się co nie miara i kupiłam sobie tylko torebkę w ccc korzystając z rabatu 20% dla klubowiczów. I mąż kupił sobie telefon, to zadowolony wrócił.
No i kupiliśmy body dla Dzidziusia. A ze że nie znamy płci, to kupiliśmy i dla chłopca i dla dziewczynki. Nie pasujące komuś sprezentujemy ;-)
Później wstawię zdjęcia, bo narazie nie mam siły :-) przez tego loda nie zjem nic do wieczora, bo zaslodzilam się jak cholera.
 
reklama
A miał być plac zabaw i piłka z córką a tu leje i wieje...


[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+0
om 16+5
 
20170425_143624.jpg
Sama zrobilam...moga byc...jak na pierwszy raz
 

Załączniki

  • 20170425_143624.jpg
    20170425_143624.jpg
    837,8 KB · Wyświetleń: 134
Ja ostatnio kupiłam sb legginsy ciążowe z pasem ale muszę mieć w nich całkiem zakryty tyłek bo tak przeswituja ze szok. Tylko się wkurzylam w domu jak je ubralam w normalnym świetle. A jednak w spodniach z pasem jest mi o wiele wygodniej. Bo jak mi się odcina brzuch to mnie to irytuje

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do clexanu... jak mialam u siebie na oddziale pacjentow, ktorzy juz dlugo lezeli i dostawali clexan przez np. 3-4 miesiace to podawalysmy im nie tylko w brzuch ale w udo i ramie rowniez... Z brzucha sie najszybciej wchlania ale zazwyczaj byli to chorzy na cukrzyce, ktorzy mieli juz tak poklute brzuchy, ze nie bylo miejsca. Nawet na studiach pamietam, ze pod opieka nauczyciela podawalam clexane w udo, wiec nie trzeba tylko w brzucha :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteś pielęgniarką?

U mnie pogoda bardzo ładna, świeci słoneczko i jest ciepło. Tylko wieje tak, że głowę urywa.

Miałam dziś wizytę. Z Dzidziusiem wszystko dobrze :) waży już 183g. Ale nadal nie znam płci, bo Maluszek zacisnął nóżki i nic nie pokazał :-) :)
 
Justa super sobie poradziłas z tymi spodniami :-) ja poproszę mamę, żeby mi przerobila moje, ale dopiero za 2 tygodnie jak wyjdzie ze szpitala :-)

Mesmerise super. 183 g szczęścia :-)

Ja w czwartek mam wizytę i juz zaczynam wpadać w histerię. Ciągle sie boję, dziś też, czy czasem za dużo nie chodziłam po tych sklepach... poklocilam się po drodze 2 razy z mężem i tak się wydarlam, ze aż mnie zaklulo w brzuchu. Nie panuje nad swoimi newsami w ogóle. Zawsze byłam nerwusem, ale teraz to aż sama się dziwię, bo naprawdę przesadzam. Nie umiem się jednak powstrzymać. Byle gowno potrafi mnie wyprowadzić z równowagi i to ostro. Zaraz wstawię zdjęcia z moich łowów ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry