reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pisałyście o biuście - staniki mam jeszcze dobre te, które kupowałam przed ciążą - mam nadzieje, że tak będzie do końca :D , nie zniosę większych, bo już jestem z tych biuściastych. A piersi mnie swędzą ostatnio niemożliwie, ostatnio się brzydko zadrapałam, bo nie umiałam przestać się drapać :|
 
reklama
Jaką u was pogoda? U mnie bardzo brzydko, pada i zimno. Ja się złe czuje i leżę w łóżku i oglądam "ojciec panny młodej 2"

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Wracam po długiej przerwie poremontowo-świątecznej. Wreszcie odpoczęłam i ruszyłam do przodu po 3 tygodniach szaleństwa. Udało mi się cudem Was przeczytać! Postaram się wdrożyć.
5 maja mam wizytę a wcześciej badania laboratoryjne.
Czuję już ruchy od paru dni! Już nie mam wątpliwości że to maluszek "puka"[emoji7]
Brzuch mi wywaliło z dnia na dzień! Znowu też miewam bóle jak na @ i czuję się taka naciągnięta.

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+0
om 16+5
 
Hajmal pisalam kilka postow wczesniej, mgb6 x2 aspargin 2x2tabl no spa forte 3x i luteina 2x100mg

:)
 
Jaką u was pogoda? U mnie bardzo brzydko, pada i zimno. Ja się złe czuje i leżę w łóżku i oglądam "ojciec panny młodej 2"

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie taka sobie. Wieje, raz pada, raz świeci słońce.
Ja sobie właśnie urządzam małe spa i leżę w wannie z pianka, nałożyłam maseczkę na Twarz i włosy i mam zamiar spędzić tu z godzinę. Wzięłam sobie książkę. Zapomniałam świeczki. Trudno. Potem odgrzeje obiad o pójdę do sklepu. I dalej będę zamulać do wieczora..
 
Flamandka a Ty chcesz wrócić w sierpniu czy Cię z kimś mylę?

Hajmal super to, tylko właśnie czy ten kaptur bezpieczny na początek...
kaptur jest za duży tak na moje oko ale myślę ze mona by to było jakoś podszyć. Bratowa miała coś takiego ( tylko cieplejsze zimowe), w zeszłym roku dla córki, cała zimę ja woziła, wkładała dziecko do fotelika i zasuwała zamek. Rewelacja zero krzyku i dziecko bezpieczne po w środku przypięte.

Bum wyślij mi proszę na pv,

gabi trzymam kciuki

w pierwszej ciąży biust zaczął mi sie wylewać akurat jak byłam w szpitalu, mój maż wsiadł do samochodu pojechał do sklepu z drogą bielizna i przywiózł mi 5 rożnych biustonoszy każdy po ok 100 zł (2009r) do przymiarki a resztę miał odwieść i wiecie co on wziął ze sklepu te biustonosze i nawet Panie nie kazały mu zapłacić, Zostawiłam sobie dwa były super.

Z mężami to tak jest a w ciąży to jeszcze gorzej, ja w niedziele wieczorem spokojnie!! wylałam żale, mąż sie obraził i spał w salonie, a na drugi dzień zaczął robić to co mu mówiłam w niedziele. Pretensje miałam o to co w domu nie robione i o olewackie podejście do zycia.
 
Jest i ja polecam kupić lek validol, tylko trzeba sprawdzić czy można w ciąży, bo nie brałam bo parę lat. Pomaga na duszności związane z nerwami.
Co do męża, to chyba wszystkie teraz liczymy na ich wsparcie i zrozumienie, ale trzeba pamiętać, że oni w ciąży nie chodzą i inaczej sobie to wyobrażają. Nie ma co panikowac, mnie ostatnio jakoś dopadło, że wyjechałam do Niemiec, nie mam tu rodziny ani przyjaciół, nie znam niemieckiego i co ja będę tu robić. Myślę, że ciężarne mają słabe nerwy i łatwiej nas dopadaja takie emocje, ale damy radę! Przed nami były kobiety ciężarne w czasie wojny, w obozach i one dały radę a co dopiero my, którym nic nie brakuje :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bralam validol od czasu do czasu przed ciaza. Ale teraz nie biore. Zapytalam lekarza na pierwszej wizycie lekarza pierwszego kontaktu czy mozna ziolowe leki uspakajace to powiedzial, ze nie jest to wskazane. Wiadomo w sytuacjach podbramkowych ( na przyklad atak paniki etc.) moze lepiej wziac, ale tak na co dzien to raczej nie. Mnie uspakaja picie slabej melisy i rumianku, ale tez od czasu do czasu.
 
reklama
Czesc dziewczyny u mnie znowu nerwy nie panuje nad emocjami,kloce sie z mezem ze mnie nie wspiera on kaze mi jechac do Pl.jaki mily co.
Dzis ide do psychotherapy zobaczymy co zadecyduje ja przed ciaza bralam leki przeciwdepresyjne bo mialam zaburzenia lekowe szybko wpadam w panike serce wali dusznosc mowie Wam masakra.
Boje sie ze da mi jakies leki ,nie chce brac w ciazy ale zobaczymy.Wizyte u gin mam 10 maja.
Czytam Was codziennie piekne macie juz brzuszki.
Czy melisa w ciazy jest bezpieczna jak mam sie uspokoic.
Pozdrawiam

Ja pije slaba melise i rumianek na przemian od czasu do czasu. Czytalam, ze mozna pic max dwie herbatki dziennie. Mi melisa bardzo pomaga.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry