reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My już po wizycie, Wszystko w jak najlepszym porządku [emoji16] Coraz bardziej lubię tego mojego lekarza, taki serdeczny i cierpliwy [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
KaSia cieszę sie że jest wszystko w porzadku i ze jesteś zadowolona z lekarza:) Przepraszam że tak męczę z tym detektorem ale mam jeszcze pytanie:) którą masz wersje bo widziałam ze sa dwie- z wyświetlaczem i bez i jak często go używasz?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nataszs to juz nie chodzi o kase..wiadomo 2300 na ulicy nie lezy...
A sorry ze pytam mialas jakies zle wyniki usg czy pappy ze zdecydowalas sie na nifty czy tak po prostu...
 
Nataszs to juz nie chodzi o kase..wiadomo 2300 na ulicy nie lezy...
A sorry ze pytam mialas jakies zle wyniki usg czy pappy ze zdecydowalas sie na nifty czy tak po prostu...

Nie robiłam Pappy. Nifty zrobiłam przed prenatalnymi. Zdecydowałam się na nie dla spokoju - mojego i męża. Jesteśmy oboje po 30, a z wiekiem ryzyko chorób wzrasta. Straciłam dwie ciąże i nie pomyślałam, aby zbadali moje aniołki pod kątem wad genetycznych. Też lekarz mi tego nie podpowiedział.
Pappa ma duży błąd pomiaru, więc chciałam uniknąć niepotrzebnego stresu i go nie zrobiłam.
Nifty daje 99,99% pewności, a taka pewność daje mi spokój.
 
Juz przeczytałam wszystko :)
Zazdroszczę wakacji w Hiszpani :) na pewno będziecie mieli super urlopik jeszcze bez maluszka
Co do detektorów to nie wypowiadam się wcale bo nigdy nie miałam i nawet o tym nie myślałam żeby mieć :)
Justa to bardzo ważne co powiedział Ci lekarz bo on zna się najlepiej. Co do tego badania Nifty to nie wiem czy bym robiła ale myśle ze decydujące byłyby tu moje środki finansowe jakimi dysponuje bo nie oszukujmy się to bardzo drogie badanie. Jeżeli byłoby mnie na to stać bez wyrzeczeń to zrobiłabym bo spokój przez reszte ciąży jest bezcenny a wiadomo ze stres może zaszkodzić dzidzi
Ja zaraz idę się kapać i do łóżka bo całe popołudnie gdzieś chodziliśmy i jestem już zmęczona naprawdę
No i zdjęcie córeczki :)
 

Załączniki

  • IMG_1742.JPG
    IMG_1742.JPG
    691,6 KB · Wyświetleń: 126
Ja szczerze mówiąc wole normalne zdjęcia niż w 4d jeśli dzidzia jest jeszcze taka mała, z synkiem miałam robione na koniec ciąży i na pamiątkę mam jego piękna buźkę która tak tez wyglądała po urodzeniu :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry