reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny.
Stres też mnie dopadł bo na 15 mam prenatalne.
Mam nadzieję że będzie wszystko ok tak jak do tej pory :)
Właśnie jem na śniadanie pizzerinke i zaraz muszę ogarnąć trochę ten bałagan.
Pogoda nie rozpieszcza zimno ponuro i chce się spać :(
Udanych wizyt wszystkim które wizytuja dziś :*
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Jest to bardzo trudny czas. Staram się pomóc jej przejść to ale tak żeby się nie nakręcać. Ale mam momentami wyrzuty sumienia, że ja się cieszę że swojej ciąży a ona tam gdzieś płacze. Byłam po tamtej stronie więc wiem jak to wygląda. No ale jak mi ktoś powiedział życie toczy się dalej.
Brakuje mi weny na dzisiejszy obiad. A to dlatego, że na nic nie mam ochoty.
Kciuki za dzisiejsze wizyty. :-):-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Widzę ze wczoraj masakra z samopoczuciem była. Współczuje bardzo i życzę zdrowia :) u mnie nie lepiej. Wczoraj nabawiłam się zapalenia ucha i od tego mega boli mnie głowa. Powinnam buc w pracy od 7 ale leżę i zdycham.... na szczęście ludzie u których pracuje są wyrozumiali.

Malinowa ani gondola ani fotelik ani spacerówka nie giba się nam, siedzi sztywno :)
 
Wizytującym dziś życzę dużo spokoju i trzymam kciuki :)
To ja pokażę Wam jakie Nam Pani Dr zrobiła ujęcie pomiędzy nóżkami Naszego Malucha :D
 

Załączniki

  • received_1237705626297831.jpeg
    received_1237705626297831.jpeg
    206,4 KB · Wyświetleń: 98
Witajcie :)
Udanych wizyt wszystkim wizytującym dzisiaj :). Ja jutro idę do innego lekarza, mam nadzieje, że zostanie moim nowym lekarzem ;).
 
Hej dziewczyny. Trzymam kciuki za wizyty :) Zazdroszcze wam troche bo chętnie bym jeszcze raz pojechala na usg zeby popatrzec na mojego diabelka :)

Co do witamin to ja brałam Femibion1 już z 4 miesiące przed ciąża. Teraz 14 tydzień i jestem na Femibion2 ale jak skończe opakowanie to przejde na MamaDHA albo Pregna Plus (tak mi gin doradziła). Zaraz zrobi się cieplej, więc aż tyle witamin dodatkowych nie będę potrzebować bo się zrobi sezon na owoce świeże :) Nie mogę się już doczekać. Odnośnie Femibionu zostawiajcie paragony jeśli go kupujecie bo można zarejestrować 3 na stronie Femibionu i dostać od nich prezent. U mnie niestety przepadło bo paragonów nie zostawiałam :( A chciałabym tą książeczkę. Ale jest szansa dla was :)
 
Cześć dziewczyny :)
Widzę ze wczoraj masakra z samopoczuciem była. Współczuje bardzo i życzę zdrowia :) u mnie nie lepiej. Wczoraj nabawiłam się zapalenia ucha i od tego mega boli mnie głowa. Powinnam buc w pracy od 7 ale leżę i zdycham.... na szczęście ludzie u których pracuje są wyrozumiali.

Malinowa ani gondola ani fotelik ani spacerówka nie giba się nam, siedzi sztywno :)
O dziękuję, że pamiętałaś :) super. Mam nadzeje, że w naszym też sie nie bedzie gibać...jak już ostatecznie wybierzemy.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry