reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Fajne mebleki tylko jak dla mnie strasznie drogie :(

Tak ogladam te Twoje rozki i tak sobie mysle ze te co mam po jasiu sa duzo nardziej zniszczone. Zwlaszcza dol wkladu kokosowego. Chyba go obszyje bo troche mnie kuly te wlokna.

Czekam w kolejce do p. Doktor. . Nie wytrwalam do 18 - stego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się obiadem pochwalilam. Wzięłam kurczaka do ręki i zwymiotowalam bo nie dam rady go pokroić i na niego patrzeć. Mąż sb sam musi zrobic

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahha dobre :)

Wszystkie zrobilyscie smaczne obiady ale ja bym w tej chwili zjadła najchętniej kalafiorowa zupkę :)
U mnie były ziemniaczki buraczki i mięso w sosie
Ubranka super! Sama kupowałam dla synka ten komplet z h&m (body leginsy i czapeczka)
Niestety wszystkie ciuszki wydałam potrzebującym i muszę robić zakupy od nowa
Ja płaciłam za usg prenatalne 100€ a test Pappa 40€. Niestety w Niemczech nie są refundowane a koniecznie chciałam je robić. Rzeczywiście najlepiej robic obydwa tego samego dnia lub w krótkim odstępie
Ja dzis robiłam porządki w szafie praktycznie od rana do teraz :) połowa pokoju to niepotrzebne ciuchy i jakieś tam pierdolki masakra bo nie wiem co z tym zrobić teraz :)
 
Mi się spodobało w nich, że są usztywniane, i usztywnienie można wyjąć i może służyć jako kocyk, czy żeby położyć na tym maluszka.
 
Dziękuję Becky, się nadzwoniłam, ale się udało, umówiłam się na przyszły tydzień:) NataliaaJ ja nie dostałam skierowania na to badanie, bo lekarz uważa na podstawie badań krwi i moczu, że jest ok i dostaje te podstawowe badania, trochę Was podczytałam w związku z tą moją rozkminką z badaniami PAPP-A i chyba zmienię lekarza;)
Trzymam kciuki za dobre wyniki :) Powodzenia
 
Igusia śliczne :) ile Ty juz tego masz ! ;))) ja prawdopodobnie o ile bedzie synuś to dostanę ubranka po siostrzeńcu i bratanku- przynajmniej tak mi sie wydaje :D
Wanienkę napewno będę mieć od siostry bo jest niezniszczona i wyprofilowana w środku i siostra mi juz proponowała wiec chętnie skorzystam ;)
Do tych wyprawkowych rzeczy napewno moja mama sie jesCze sporo dołoży bo każdemu ze swoich wnuków kupowała ogromna wyprawkę począwszy od pieluch śpioszków czapeczkę itp. Chociaż my sami będziemy chcieli sobie skompletować te pierwsze ubranka bo to nasze pierwsze dziecko, długo wyczekiwane :) chyba powiem mamie zeby tak nie szalała albo kupiła większe ze te pierwsze chcemy sami :)

Sunday mi sie ta z szarym podoba bardziej i wydaje sie byc praktyczniejsza :)
 
1491920392-aaaaaa.jpeg

1491920402-aaaaaa.jpeg

1491920413-aaaaaa.jpeg

1491920424-aaaaaa.jpeg

A to dostałam w gratisie
1491920451-aaaaaa.jpeg

1491920461-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Super ubranka, a ja mam jak na razie tyle:
17901879_1602840306412686_1560552941_o.jpg


Dziś przyszła paczka z wielopieluszkami, mam na razie te 2 kolorowe otulacze i 3 wkłady, a gratis mi dorzucili zielone wkładki laktacyjne :) 1 bodziaczek i pajacyk są bardzo małe, nie wiem, czy nie za małe, następne będę większe kupować. Te większe bodziaki z Pepco chyba są ok. A po świętach ide się zakupowo wyszaleć w Lildu, bo będą mieli dużo ciuszków dla dzieci i ciężarnych.

Z powodu tego mojego brzucha umówiłam się na czata z położną, kazała mi wziąć No-spe, a jak do jutra mi to nie przejdzie to na wszelki wypadek umówić się do lekarza. No i pewnie, lepiej na zimne dmuchać.
 

Załączniki

  • 17901879_1602840306412686_1560552941_o.jpg
    17901879_1602840306412686_1560552941_o.jpg
    164,1 KB · Wyświetleń: 285
Hej[emoji4]
Witam nowe mamy [emoji4]

Troszkę mnie tu nie było ale starałam się na bieżąco śledzić co piszecie.
Ja w niedzielę pojechałam na porodowke odwiedzić mała Blaneczke i się zakochałam w tej kruszynce[emoji7] i już bym chciala tak tulic swoje maleństwo [emoji7]a tu trzeba jeszcze pół roku czekać [emoji28] ta mała to śpiąca Królewna ktorej nie mozna dobudzic na karmienie i przez to za dużo straciła na wadze ale już zaczęła nadrabiac[emoji4]w niedzielę tez po pół rocznej nieobecnosci wrocila z USA moja tesciowa w sama pore aby pomóc przy nowej wnuczce[emoji6] a na koniec tego dnia rozchorowala mi się córeczka, tak ją szybko złapała wysoka temeratura ze po podaniu nurofenu od razu zasnela, no i mamy szpital w domu mała już nie goraczkuje ale zaczął się katar więc noce przesypia wtulona we mnie to i ja dzisiaj posmarkuje [emoji53]
Te ubranka z gazetki Lidla super na pewno zajrzę tam w poswiateczmy wtorek [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Fajne mebleki tylko jak dla mnie strasznie drogie :(

Tak ogladam te Twoje rozki i tak sobie mysle ze te co mam po jasiu sa duzo nardziej zniszczone. Zwlaszcza dol wkladu kokosowego. Chyba go obszyje bo troche mnie kuly te wlokna.

Czekam w kolejce do p. Doktor. . Nie wytrwalam do 18 - stego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać jak po wizycie [emoji4][emoji110][emoji110][emoji110]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry