reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Niedlugo Ci przejdzie :-) jeszcze chwila i złapie Cię zwierzęcy głód :-) w którym tyg jesteś?
W 11 i niestety nawet jak złapie to i tak nie będę mogła jeść, a wtedy będzie jeszcze gorzej dla mnie... już nawet nie pamiętam jak smakuje coś innego niż woda, nie mówiąc, że nie pamiętam kiedy ostatnio najadłam się tak do pełna...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie, cukrzyca...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Biedronko, cukrzyca to nie koniec świata, wiele kobiet ma, szczególnie ciążową. Jest masa produktów,które możesz spożyć. Musisz tylko obserwować siebie i reakcje organizmu. Odzywiać się wg IG i na pewno sobie poradzisz;) Warto zacząć od orzechów, są małe, nie powinny prowokować wymiotów, mają niskie IG ze względu na zawartość tłuszczu a jednocześnie dostarczą niezbędnych składników Tobie i dziecku:)
 
Ja chyba dzis tez wstalam zla noga, nie mam humoru i mam wrazenie ze zagryze kazdego kto sie zblizy. A apetytu nie mam w ogole, ale taki dzien glodowy mi sie przyda, bo codziennie tyle wsuwam...

10.10.2017 [emoji480]
 
Witam wszystkie październikowe Mamusie :) Czytam Was od pewnego czasu, ale dopiero dzisiaj zdecydowałam się do Was dołączyć. Mam na imię Agnieszka, jest to moja pierwsza ciąża. Obecnie jestem w 15 tyg. Termin porodu mam na 5 październik :) I bardzo się cieszę, że mogę tutaj z Wami być :)
 
W tym problem, że na większość tych rzeczy robi mi się niedobrze i wymiotuje.. a cukier i tak skacze jak szalony bez znaczenia czy jem to samo po czym miałam niski cukier a na drugi przekracza normę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie październikowe Mamusie :) Czytam Was od pewnego czasu, ale dopiero dzisiaj zdecydowałam się do Was dołączyć. Mam na imię Agnieszka, jest to moja pierwsza ciąża. Obecnie jestem w 15 tyg. Termin porodu mam na 5 październik :) I bardzo się cieszę, że mogę tutaj z Wami być :)
Witaj [emoji5] jak samopoczucie ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry