reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny :) ja dzis wieczorem usg 3d, a teraz czekam w kolejce bo robie badania, mam niedoczynnosc tarczycy i musza mi pobrac krew, a potem jeszcze ide na usg tarczycy. Kolejka taka, wszyscy "mezczyzni" porozsiadani a ja przykucam obok bo nic nie moglam zjesc i jestem strasznie slaba :( Evi55 sliczny bobasek! :) widze ze przewaga chlopczykow :D milego (niestety u mnie deszczowego) dnia :)

10.10.2017 [emoji480]
Ej nie daj się i wejdź to tych pań na pobranie i powiedz, że jesteś w ciąży i trochę słabo się czujesz. Ja jak byłam na badaniach na szczęście z moim M to on się nie szczypał i pomimo, że stare dziadki do niego że kolejka to wszedł do laboratorium i powiedział o co chodzi. Kazały mu odrazu mnie przyprowadzić bo jak w ciąży to kolejka nie obowiązuje a że nie mogłam ustać to tak się wystraszyły, że zaraz na kozetke. Czasami mój kiepski wygląd pomaga [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ostrożnie z taką oceną. Może matka jest suka a może ma depresję poporodowa i nikt w otoczeniu nie chciał tego zauważyć i jej pomóc . Nie znasz szczegółów a tak łatwo przychodzi ci wyrok i tortury.

[emoji127] 28.10.2017

Trąbią o tej sytuacji w tv. Udusila to dziecko z premedytacją, takie sa fakty. A dla takiej morderczyni nie powinno być żadnej taryfy ulgowej. Całą ciążę piła, paliła i bezczelnie mówiła sąsiadom ze bachor nie będzie miał lepiej od niej. Ja bym ja ćwiartowala i sypala sola. O! Tyle w tym temacie.
 
Czesc dziewczyny :) ja dzis wieczorem usg 3d, a teraz czekam w kolejce bo robie badania, mam niedoczynnosc tarczycy i musza mi pobrac krew, a potem jeszcze ide na usg tarczycy. Kolejka taka, wszyscy "mezczyzni" porozsiadani a ja przykucam obok bo nic nie moglam zjesc i jestem strasznie slaba :( Evi55 sliczny bobasek! :) widze ze przewaga chlopczykow :D milego (niestety u mnie deszczowego) dnia :)

10.10.2017 [emoji480]

Ja bym powiedziała do pielęgniarki, że jestem w ciąży, słabo się czuje bo na czczo przyszłam i weszlabym poza kolejka ;-)
 
Ej nie daj się i wejdź to tych pań na pobranie i powiedz, że jesteś w ciąży i trochę słabo się czujesz. Ja jak byłam na badaniach na szczęście z moim M to on się nie szczypał i pomimo, że stare dziadki do niego że kolejka to wszedł do laboratorium i powiedział o co chodzi. Kazały mu odrazu mnie przyprowadzić bo jak w ciąży to kolejka nie obowiązuje a że nie mogłam ustać to tak się wystraszyły, że zaraz na kozetke. Czasami mój kiepski wygląd pomaga [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak juz nogi mi zdretwialy i naprawde slabo mi sie zrobilo to poszlam porozmawiac z babka z rejestracji i przyjela mnie od razu, ale z jaka krytyka sie spotkalam, taka mloda i poczekac nie moze, wszyscy byli przede mna ale ja wchodze bez czekania, ale stwierdzilam ze denerwowac mi sie nie wolno, wiec najzwyczajniej w swiecie to olalam i juz ide na usg tarczycy :)

10.10.2017 [emoji480]
 
Jak juz nogi mi zdretwialy i naprawde slabo mi sie zrobilo to poszlam porozmawiac z babka z rejestracji i przyjela mnie od razu, ale z jaka krytyka sie spotkalam, taka mloda i poczekac nie moze, wszyscy byli przede mna ale ja wchodze bez czekania, ale stwierdzilam ze denerwowac mi sie nie wolno, wiec najzwyczajniej w swiecie to olalam i juz ide na usg tarczycy :)

10.10.2017 [emoji480]
I bardzo dobrze zrobiłaś, bycie matką nie jest łatwe i należą się drobne przywileje;)
 
Jak juz nogi mi zdretwialy i naprawde slabo mi sie zrobilo to poszlam porozmawiac z babka z rejestracji i przyjela mnie od razu, ale z jaka krytyka sie spotkalam, taka mloda i poczekac nie moze, wszyscy byli przede mna ale ja wchodze bez czekania, ale stwierdzilam ze denerwowac mi sie nie wolno, wiec najzwyczajniej w swiecie to olalam i juz ide na usg tarczycy :)

10.10.2017 [emoji480]
I bardzo dobrze. A takimi rzeczami się nie przejmuj.. [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trąbią o tej sytuacji w tv. Udusila to dziecko z premedytacją, takie sa fakty. A dla takiej morderczyni nie powinno być żadnej taryfy ulgowej. Całą ciążę piła, paliła i bezczelnie mówiła sąsiadom ze bachor nie będzie miał lepiej od niej. Ja bym ja ćwiartowala i sypala sola. O! Tyle w tym temacie.
Ja o tym nie słyszałam, nie zmienia to faktu że takie oceny mogą okazać się bardzo krzywdzące. Nie znam sprawy tej konkretnie, tak włos się na głowie jeży ale....
Nie namawiam nikogo do zmiany zdania ale sama miałam w bliskim otoczeniu dziewczynę z depresją i malutkim dzieciakiem. Nikt kto nie widział tego z bliska lub nie przeżył nie zrozumie.

[emoji127] 28.10.2017
 
Ja o tym nie słyszałam, nie zmienia to faktu że takie oceny mogą okazać się bardzo krzywdzące. Nie znam sprawy tej konkretnie, tak włos się na głowie jeży ale....
Nie namawiam nikogo do zmiany zdania ale sama miałam w bliskim otoczeniu dziewczynę z depresją i malutkim dzieciakiem. Nikt kto nie widział tego z bliska lub nie przeżył nie zrozumie.

[emoji127] 28.10.2017
O co chodzi? Ja ostatnio slyszalam tylko o 21 letniej matce ktora znecala sie nad 2 latka

10.10.2017 [emoji480]
 
O co chodzi? Ja ostatnio slyszalam tylko o 21 letniej matce ktora znecala sie nad 2 latka

10.10.2017 [emoji480]
To ostatnio dość mocny naglasnany temat. Jak dziecko ma 2 latka to już ciężko mówić o depresji poporodowej. I tak jak ta bladź, która wykapala dziecko we wrzątku czy "szanowny " ojczym uderzając dzieckiem o futryne drzwi to moim zdaniem inny temat. Z nimi ja reż wiedzialabym co zrobić. Ah cholera może się mylę, może faktycznie każdy kto krzywdzi dziecko powinien dostać kulkę w łeb. Nie wiem, trudny temat.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Ja o tym nie słyszałam, nie zmienia to faktu że takie oceny mogą okazać się bardzo krzywdzące. Nie znam sprawy tej konkretnie, tak włos się na głowie jeży ale....
Nie namawiam nikogo do zmiany zdania ale sama miałam w bliskim otoczeniu dziewczynę z depresją i malutkim dzieciakiem. Nikt kto nie widział tego z bliska lub nie przeżył nie zrozumie.

[emoji127] 28.10.2017


Ja rozumiem, depresja, tyle nowych obowiązków, obaw, wyzwań... to naprawde może przytłoczyć świeżo upieczona mamę... Ale jak słyszę wypowiedzi sąsiadów, że cała ciążę palił a, piła i śmiała się, że bachor nie będzie miał lepiej niż ona kiedyś, to mi się nóż w kieszeni otwiera... co takie Maleństwo zawinilo? Płakało i nie dało spokojnie libacji dokończyć, więc trzeba je było uciszyć. Psycholog stwierdził, że mimo alkoholu działała świadomie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry