reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam się i ja dziewczyny.
Nie śpię od 6, ostatnio wcześnie się budzę i czytam książkę, ale już tak głodna jestem że muszę zaraz wstać, ale zaraz potem wracam do łóżka. Dzisiaj nic mi się nie chce, chociaż pogoda ładna. Na obiad będę gotować gulasz z kasza i kiszony ogórek. Popołudniu przejdę się tylko do sklepu po chleb i coś na chleb. A tak to dzisiaj dzień piżamy!
 
Cześć Dziewczyny :-)
Ja juz do pracy wychodzę, ale dzis do 12. Jutro tylko na 3 lekcje po 30min plus jajeczko, pewnie najem się jak szalona, w zeszlym roku byly takie pyszności :-)
A od czwartku wolne, ide dopiero 19.04.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :-)

Pisala do mnie sąsiadka przed chwilą, jest w 23tc, wczoraj na usg wyszlo ze dzidzia ma cos z serduszkiem, oby bylo dobrze.

Pozdrawiam
 
Hej Wam [emoji5] ja też już dawno nie śpię bo mi osa wpadła do mieszkania i się wystraszylam. Wiecie co czyt przed chwilą o matce która udusils 2.5 miesięczne dziecko poduszka. No dla mnie takie suki to powinni torturowac tak jak one te swoje dzieci traktują. Ludzie się latami o dzieci starają A taka patologia ma i jeszcze taka krzywdę robi [emoji22]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili też to właśnie dziś z rana czytałam. Straszne to, ale widziałam też, ze pila i paliła w trakcie ciąży, a potem dalej pila. W takie sytuacji, to powinni zabrać dziecko juz w szpitalu. A potem sterylizacja. Naprawdę okropne to.

Ja tez właśnie w drodze do pracy. Do 17-18, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Jeszcze pokłóciłam sie przez maila z baba z personalnego. Wiec jeszcze z nią bede mieć przeprawę, a naprawdę nie mam na to ochoty. [emoji20]

Evi, super to zdjęcie w 3D - taka kijanka troche, ale w tym wieku tak wyglądają. Super widać. Szkoda, ze buzie schował. :) słodki maluch :)

Trzymam kciuki za wizyty! [emoji4]

Ja w pierwszej ciąży ruchy czułam w 20tyg i moja doktorka uważała, ze to jest normalne. Na poczatku powiedziała, ze tak bedzie. [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny :) ja dzis wieczorem usg 3d, a teraz czekam w kolejce bo robie badania, mam niedoczynnosc tarczycy i musza mi pobrac krew, a potem jeszcze ide na usg tarczycy. Kolejka taka, wszyscy "mezczyzni" porozsiadani a ja przykucam obok bo nic nie moglam zjesc i jestem strasznie slaba :( Evi55 sliczny bobasek! :) widze ze przewaga chlopczykow :D milego (niestety u mnie deszczowego) dnia :)

10.10.2017 [emoji480]
 
reklama
Hej Wam [emoji5] ja też już dawno nie śpię bo mi osa wpadła do mieszkania i się wystraszylam. Wiecie co czyt przed chwilą o matce która udusils 2.5 miesięczne dziecko poduszka. No dla mnie takie suki to powinni torturowac tak jak one te swoje dzieci traktują. Ludzie się latami o dzieci starają A taka patologia ma i jeszcze taka krzywdę robi [emoji22]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ostrożnie z taką oceną. Może matka jest suka a może ma depresję poporodowa i nikt w otoczeniu nie chciał tego zauważyć i jej pomóc . Nie znasz szczegółów a tak łatwo przychodzi ci wyrok i tortury.

[emoji127] 28.10.2017
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry