reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny,ja juz po pobraniu krwi do testu Nifty,wyniki za tydzień.Zobaczymy jak będzie.:eek:

Ja tez oddałam dziś krew na te badania nifty - u mnie one są tak jakby w pakiecie :), wiec stwierdziłam, ze zrobię dla pewności. Ale wyniki dopiero za 10 dni, jeszcze święta, wiec pewnie będzie po świętach.

Moja teściowa jest super, do rany przyłóż, jeszcze mi tłumaczy, że mój to miał wielkie szczęście, że mnie spotkał [emoji12] ale ona sama nie lubi, jak jej sie ludzie do czegoś wtrącają. Ma domek letniskowy na południu i tam sie ukrywa miesiącami. Mówi, ze w jej rodzinnym mieście denerwuje ja, ze wszyscy ja znają i ze wszystkimi musi gadać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beczulinda super spacerek w ZOO
Evi kciuki zaciśnięte za dobre wyniki testów
Justa jutro skończysz drugą, teraz idzie wieczór to już tylko odpoczynek nam pozostał ;);) a mi dodatkowo wielka sterta prasowania :szok:
 
O właśnie... "mamo"... jesteśmy już prawie 2 lata po ślubie a ja nadal nie umiem tak do niej powiedzieć. Jak muszę i zaplanuje to wcześniej to jakoś pójdzie, ale na ogół staram się mówić bezosobowo. Też tak macie? :(
Ja do mojej teściowej zaczęłam mówić "mamo" gdzieś po 8 latach małżeństwa [emoji23] Wcześniej też bezosobowo [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Jeju! Ale się dziś rozpisałyście [emoji16]
Jelitówka pokonana[emoji123][emoji123][emoji123]
Ja dziś kiepski dzień psychicznie mam, ale już odpuszcza i będzie lepiej. Tyle, że wykończona jestem niemiłosiernie...
Więc życzę Nam wszystkim udanej nocki i do jutra!!!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry