reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Natasza Twoja córeczka piękna :) :)
Fajnie ze takie bóle są normalne, mnie tez czasem zaboli ale delikatnie
Ja dzisiaj takie leniwe popołudnie mam, nic mi się nie chce, czytam Was cały czas a nawet pisać mi się nie chce. Idę się wykapać i kładę się spać, mam nadzieje ze jutro będę miała lepszy dzien
Miłego wieczorku :)
 
reklama
Mi mój ginekolog już na pierwszej wizycie powiedział, że może mnie boleć brzuch i mogę czuć bóle jak przed okresem i że to normalne bo macica się rozciąga jak mięsień i mam się tym nie martwić chyba, że by bolało tak bardzo to mam do niego dzwonić to przyjedzie o każdej porze..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie właśnie dziś pobolewa brzuch u dołu. Jak zaczęło mocniej boleć, to wzięłam nospe, teraz jest już troche lepiej. Idę zaraz spać, bo dziś w dzień nic nie spałam ;-)
 
Witajcie dziewczyny!

W końcu jestem po wizycie. Z Małą wszystko dobrze. Ma już 8,5cm. :)
Lekarz mówił, że bóle brzucha, kłucia itp. są normalne na tym etapie ciąży. Jak macica cała "wyjdzie" na zewnątrz to kłucia zamienią się w ciągnięcie w pachwinach. Jeżeli złapie mnie ból niedowytrzymania to wtedy mam wziąć nospę, jeżeli po nospie nie przejdzie, lub zacznę plamić to wtedy mam do niego dzwonić.
Normalnie kamień spadł mi z serca.

Oto moja córeczka :D

Zobacz załącznik 801610
Jejku jakie piekne zdjecie:) gratuluję córeczki:)
 
Czesc dziewczyny
Przyszły mi wyniki z Pappa. Niby wynik prawidłowy. Ale czy potraficie zdiagnozowac te liczby?
Wolne Bhcg 19,7
Pappa 1,400
Przeziernosc karku 2,00mm
Wymiar dwuciemieniowy 19,0mm
Dł crl 60,0mm
?
Jakie są normy?bo nieznam sie.a u lekarza bede w pon.
 
Tysia ja tez bym z takim bolem poszla do lekarza
Alaris pieluchowanie naturalne jest bardzo dobre, zazwyczaj nie ma odparzen itd. Jak mlody mial sie urodzic to kupilam zwykla tetre ale tesciowa u ktorej mieszkalam miala inne zdanie (bez wnikania w szczegoly) i ostatecznie byl na pampkach. Jesli sie mi szczesliwie uda urodzic dzidziusia to chociaz czesc dnia bedzie na tetrze. Noc raczej na pampku. Beda domowe kaszki i obiadki, szare mydło i ogolnie po mojemu.

Natasza super, duzy juz jest Twoj dzidziuś

Tak odnosnie bolu to moge wam tylko doradzic ze jak zacznie bolec mocniej niz na @ to od razu nospa, leżenie i do lekarza. Klucia po boku sa ok ale takie jakby w pochwie to juz nie. Zreszta nie chce zadnej z Was straszyc mam zle doswiadczenia bo zignorowalam taki wlasnie bol.

Zatoki mi bardzo dokuczaja. Probowalam juz chyba wszystkiego co dozwolone. Dzis 3x lezalam z termoforem i jak by ciut puscily. Cos zaczelo splywac. W piatek mam endo i jedziemy do Krynicy wiec jutro pojade do rodzinnego może cos poradzi ale grzac bede nadal moze obejdzie sie bez lekow.
Przez te glupie zatoki nie moge spac bo tak mi trudno oddychac, albo spie z otwartymi ustami i budze sie z bolacym przygryzionym jezykiem.
@Spark uwazaj na temperature i kuruj sie jakos.
Evi nie crl to chyba dlugosc dziecka od glowki do pupci, reszte musisz poszukac w necie. Moje wyniki beda po swietach i nie czytalam o nich jeszcze za bardzo sie boje nakrecac.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :) jak nigdy witam się dzisiaj jako pierwsza!
Ostatnio budzę się jak dzwonią budziki Męża i już spać nie mogę, za to po obiedzie padam jak mucha.
Pogoda dziś paskudna, deszcz pada :( a miałam z mamą jechać do zoo za miasto. I będę musiała w domu siedzieć :(
Za wszystkie dzisiejsze wizyty jeśli są trzymam mocno kciuki !
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry