reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Igusiad powinnaś zrobić jak najszybciej badanie moczu i skonsultować się z lekarzem. To mogą być początku zapalenia pęcherza, lub jakieś bakterie. Zacznij jeść żurawinę suszoną, pij herbatę zurawinowa... miałam tak samo. Chodziłam co chwilę do łazienki, wróciłam do łóżka i znów czułam parcie na pęcherz, a sikalam po kilka kropli. Okazało się że mam bakterie w moczu, zapalenie pęcherza i przy okazji odezwały się moje kamienie w nerkach w tym samym czasie... Byłam 8 dni w szpitalu na antybiotyku .
 
reklama
Umówiłam się na środę do lekarza... tak fatalnie się czuję, że ogarnia mnie powoli panika, że coś jest nie tak z malutką. Jutro jadę zrobić badania krwi, aby jechać w środę z całym kompletem badań. Jak czytam, że Wasze samopoczucia się poprawiły a u mnie jest coraz gorzej.... Boję się, że znowu stracę dziecko.

U mnie z tym samopoczuciem bywa bardzo różnie... dziś rano wymiotowalam, byłam bardzo słaba, po spacerze się poprawiło i czułam się jak nowonarodzona :-) wczoraj rano też byłam dość słaba, miałam mdłości... ból piersi i pleców towarzyszy mi non stop. Ale dziewczyny też pisały, że raz sie czują lepiej, raz gorzej :-)
Mam nadzieje, że ze u Ciebie jutro będzie lepiej :-)
 
Natasza nie martw się, niektóre kobiety cała ciąże czuja się okropnie, przeważnie to mija w drugim trymestrze ale nie musi :) najważniejszy jest spokój i dobre nastawienie. Jak Ty jesteś spokojna to Twój dzidziuś tez :)
 
natasza nie martw się ! :) ja dziennie rano mam mdłości, puszcze pawia i jest lepiej + zmęczenie mam ogromne .... :*

Kochane , jak zna ktoś już płeć a nie ma w tabelce - proszę na privka o info :)
+ jak ktoś chce coś zmienić lub dodać się - WSZYSTKO NA PRIV LUB WĄTEK - TABELKA :)
 
Igusiad powinnaś zrobić jak najszybciej badanie moczu i skonsultować się z lekarzem. To mogą być początku zapalenia pęcherza, lub jakieś bakterie. Zacznij jeść żurawinę suszoną, pij herbatę zurawinowa... miałam tak samo. Chodziłam co chwilę do łazienki, wróciłam do łóżka i znów czułam parcie na pęcherz, a sikalam po kilka kropli. Okazało się że mam bakterie w moczu, zapalenie pęcherza i przy okazji odezwały się moje kamienie w nerkach w tym samym czasie... Byłam 8 dni w szpitalu na antybiotyku .
'
W zeszłym tygodniu robiłam i czekam czy lekarz zadzwoni czy coś tam wyszło. Bo tu wyników do ręki się nie dostaje. O tyle dobrze, że nic mnie nie boli.

Alpine ale że nie piszę czy że męczę doła??
 
Dziewczyny dzięki za dobre słowo :) Po tylu problemach i przejściach trudno jest mi zachować spokój... Ostatnio nie ma dnia, abym dobrze się czuła. Może taka moja "uroda", jednak dopóki nie upewnię się, że z malutką jest ok, to niestety nie będę spokojna.
 
Dziewczyny dzięki za dobre słowo :) Po tylu problemach i przejściach trudno jest mi zachować spokój... Ostatnio nie ma dnia, abym dobrze się czuła. Może taka moja "uroda", jednak dopóki nie upewnię się, że z malutką jest ok, to niestety nie będę spokojna.
Na pocieszanie moge ci jeszcze napisać , ze z małą moja zaczęło mi sie dopiero od 12tc a zaczęło dobre samopoczucie w 30tc , każda ciąża inna [emoji6]
Ja jakby nie te ranne mdłości , zmęczenie to jakby nie w ciąży [emoji1]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t6d [emoji271]
 
Anatka to widze zenie tylko u mnie pracuja niedouczone baby... Jak nie wiedza co znaczy kod B na zwolnieniu to niech sobie sprawdza...
Ja tez im nie podaruje nie dosc ze na konto mam tylko najnizsza krajowa bo reszte do pod stolem dostawalam...to jeszcze ponad 300 zl mniej dostalam...
A najlepsze to mowi mi ze z zusu dostane juz 100 procent...i gdzie tu kuzwa logika...ale mnie wnetwilo bobsko
Hehe no niestety, ja już ze swoimi walczylam jak uleglam wypadkowi w pracy, był sporządzony protokół powypadkowy gdzie stwierdzono wypadek na skutek przyczyny zewnętrznej i nie z mojej winy a i tak co miesiąc w dniu wypłaty na koncie 80% i wyrównanie kilkanaście dni później. Meksyk

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Na pocieszanie moge ci jeszcze napisać , ze z małą moja zaczęło mi sie dopiero od 12tc a zaczęło dobre samopoczucie w 30tc , każda ciąża inna [emoji6]
Ja jakby nie te ranne mdłości , zmęczenie to jakby nie w ciąży [emoji1]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t6d [emoji271]

Ja mogę się męczyć z bólami do października, byle tylko malutka była zdrowa.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry