reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ha to barwa dla sióstr ! Ja już ze trzy wory ubranek dostałam i to tak jak piszesz różowych [emoji23] a ja tak Kocham ten kolor [emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji23]
1489584009-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t1d [emoji235]
 
reklama
Moja siostra na początku też ubierała 90 procent tylko w różowy ale teraz już jej przeszło :-) mi nie przeszkadza ale jak go nie jest za dużo. Wózek dla dziewczynki też mam wybrany z akcentem różowym

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to dla dziewczynki miałabym problem bo nie lubię różowych ubrań dla takich maluszków. Pamiętam jak wychodziłam z Jasiem ze szpitala to moja sąsiadka z sali ubrała swoją kruszynkę calutką w taki perfidny róż. Od body po czapkę, kombinezon i kocyk. Od tej pory mam odrazę. Mój M także [emoji6]

[

Ja moja była mała to ja ubierałam mniej więcej naturalnie. Ale teraz ma te 2,5 roku i jej ulubionym kolorem jest różowy... nie wiem skąd jej sie to wzięło. Potrafi sama wybrać ubrania i jest wszystko na różowo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ha to barwa dla sióstr ! Ja już ze trzy wory ubranek dostałam i to tak jak piszesz różowych [emoji23] a ja tak Kocham ten kolor [emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja kuzynka tez dostała ubrania od sióstr i szwagierek, ale w większości po chłopcach. Urodziła dziewczynkę, a że oszczędzali bo chcieli jak najszybciej wykończyć dom i nic jej nie kupili nowego. Dopiero jak kilka razy w przychodni usłyszeli: "Jaki śliczny chłopczyk" kupili coś dziewczyńskiego [emoji4]

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Mój do tej pory był bardzo obojętny. Niby pytał jak się czuje ale głównie po przytulaniu z muszlą. Było mi przykro. Ale po wczorajszym usg gdzie zobaczył tego fikającego malucha odmienił o mu się o 180 stopni. Pyta czy czuje te ruchy. Kiedy je poczuje. Co chwilę z synem rozmawiają o dziecku że duże. Powiem Wam, że jestem w szoku.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ale to fajnie :) mój też był wczoraj oglądać i też mu sie podobało. Zaczął wczoraj tłumaczyć córce. I mówi do niej: to gdzie mama ma dzidziusia? I myślał chyba, ze nie będzie wiedzieć. A ta jakby było oczywiste "w brzuszku".



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie pomogę bo nigdy nie musiałam badań powtarzać. Dziewczyny ktoś? Coś?

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
Ja też nie pomoge [emoji17]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t1d [emoji235]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry