reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Co do zakupowego szaleństwa... daję sobie jeszcze miesiąc czasu. Wtedy zacznę kupować. Mam już nawet pewien plan w głowie żeby stopniowo kupować grupy potrzebnych rzeczy- choć za drugim razem jest już tego niewiele [emoji4]
Tak czy siak ubranka na początek mam po córce (dość neutralne). Ale wózek 3w1 musimy kupić bo pierwszy sprzedaliśmy (kupiliśmy używany i nie chcieliśmy żeby w piwnicy szlag go trafił)... ech, zobaczymy jeszcze!


Trochę wam zazdroszczę że większość rzeczy już macie po starszych dzieciach. Ja niestety muszę kompletować wszystko od najdrobniejszych rzeczy bo oprócz różowych ubranek (3wory) [emoji23] od siostry to nie mam nic. I aż się boję ile to będzie kosztować [emoji1] Ale cóż czego się nie robi dla wymarzonego dziecka [emoji4]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę wam zazdroszczę że większość rzeczy już macie po starszych dzieciach. Ja niestety muszę kompletować wszystko od najdrobniejszych rzeczy bo oprócz różowych ubranek (3wory) [emoji23] od siostry to nie mam nic. I aż się boję ile to będzie kosztować [emoji1] Ale cóż czego się nie robi dla wymarzonego dziecka [emoji4]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom


Nie martw sie kochana ja tez nic nie mam...moj syn w tym roku 10 lat konczy i wsztstko po nim wydalam...
Ja jeszcze tez czekam z kompletowaniem wyprawki...nie powiem przegladam rozne strony i juz mam upatrzone kilka rzeczyym..alechyba dopiero po polowie ciazy cokolwiek zamowie..
 
Hej mam pytanie jestem w 10 tygodniu i dziś mam dzień zmartwień [emoji17] bo w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży [emoji17] brzuszka tez nie widać bardzo się boje [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mam pytanie jestem w 10 tygodniu i dziś mam dzień zmartwień [emoji17] bo w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży [emoji17] brzuszka tez nie widać bardzo się boje [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się. Ja w poprzednich dwóch ciążach też nie czułam, że jestem w ciąży i wszystko było ok. Ciesz się, że ciążowe objawy Cię omijają. A brzuszek w pierwszej ciąży było u mnie widać dopiero w 5 miesiącu.
Uszy do góry! Kiedy masz wizytę?

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ja tez mam dzisiaj jakieś dziwne myśli :-( doszukuje się niepokojących objawów :-(

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
Jest i serduszko pika [emoji171]
Tydzień nadgonil misiaczek, wiec mamy 10t1d
1489597316-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t1d [emoji235]
 
reklama
igusiad trochę jak obcy wyszedł [emoji38][emoji169]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t1d [emoji235]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry