reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny! Wczoraj tu w ogóle nie zaglądałam, bo miałam jakieś bólowe apogeum, ale wszystko nadrobilam... :) Dzisiejszą noc przespalam w miare spokojnie, ale rano znów mnie złapało... zastanawiają się, czy nie założyć mi cewnika w nerce, ale to już bylaby ostateczna ostateczność, bo to znieczulenie do zabiegu moze maluszkowi zaszkodzic... poza tym ten cewnik trzeba zmieniać co 8 tygodni, wiec chca to jak najbardziej odwlec w czasie, zeby jak najmniej razy to powtarzać. .. od niedzieli nie wiem nic o maluszku... nie robili mi USG i boję się czy te kroplowki i zastrzyki nie zaszkodziły mojemu maleństwu...

Wisna bardzo wspolczuje... najgorsze co może sie przydarzyc...
 
reklama
Cześć dziewczyny! Wczoraj tu w ogóle nie zaglądałam, bo miałam jakieś bólowe apogeum, ale wszystko nadrobilam... :) Dzisiejszą noc przespalam w miare spokojnie, ale rano znów mnie złapało... zastanawiają się, czy nie założyć mi cewnika w nerce, ale to już bylaby ostateczna ostateczność, bo to znieczulenie do zabiegu moze maluszkowi zaszkodzic... poza tym ten cewnik trzeba zmieniać co 8 tygodni, wiec chca to jak najbardziej odwlec w czasie, zeby jak najmniej razy to powtarzać. .. od niedzieli nie wiem nic o maluszku... nie robili mi USG i boję się czy te kroplowki i zastrzyki nie zaszkodziły mojemu maleństwu...

Wisna bardzo wspolczuje... najgorsze co może sie przydarzyc...


No hej wlasnie myslalam..co sie nic nie odzywasz...
Nie martw sie z dzieckiem mapewno wszystko ok..
Trzymaj sie i miej pozytywne musi musi byc dobrze...
 
Ja też po genetycznym zacznę sie rozglądać :) chociaż też mam wszystko po córci.

VanjaLind, daj znać jak poszła wizyta z córka. Ja bym moja chciała zabrać na genetyczne, bo nie mam jej poprostu z kim zostawić... ma prawie 2,5 roku. Chyba, żebym jeszcze teściowa zatrudniła, ale nie chciałam jej jeszcze nic mówić o ciąży, bo rozgląda po całej rodzinie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, że dam znać [emoji6] sama jestem trochę w stresie jak mój dr Ziomek zareaguje, ale nie mam wyjścia. Liczę na to, że młodą wryje na widok lekarza i będzie grzecznie siedzieć... Ma 23 miesiące [emoji6]


 
Ewa o Fasolkę się nie martw, bo na pewno jest silna! Teraz myśl o sobie- skup się na pozytywnym myśleniu o swoim zdrowiu i zdrowiej jak najszybciej!


 
Co do zakupowego szaleństwa... daję sobie jeszcze miesiąc czasu. Wtedy zacznę kupować. Mam już nawet pewien plan w głowie żeby stopniowo kupować grupy potrzebnych rzeczy- choć za drugim razem jest już tego niewiele [emoji4]
Tak czy siak ubranka na początek mam po córce (dość neutralne). Ale wózek 3w1 musimy kupić bo pierwszy sprzedaliśmy (kupiliśmy używany i nie chcieliśmy żeby w piwnicy szlag go trafił)... ech, zobaczymy jeszcze!


 
Ewka na pewno nie podali Ci nic co może zaszkodzić dziecku :)


Om 10 tc 3 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272]
Usg 9 tc 2 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Hej, ja z córką byłam na tym pierwszym usg dowcipnym w 6 tc ale ona ma roku i 4 m-ce więc siedziała grzecznie w wózku, chyba głos lekarza poznała [emoji6]
Co do ubranek to ja staram sie unikac różu i jak ktoś pyta co kupić to mówię ze nie róż i nie czerwony bo ciężko dopasować.
Ja kupuję lososiowe, szare, białe ewentualnie fioletowe bo łatwiej to dopasować do tego różu co dostałam od koleżanek po ich coreczkach.
Też kiedyś mnie raził ten róż jak urodzilam syna ale mozna przywyknąć [emoji38]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Pewnie macie rację, ale uspokoje się dopiero po USG :-) Mam nadzieję, że już mi przejdzie i mnie wypuszcza, chociaż z drugiej strony, tutaj mam dobrą opiekę a w domu sobie nie zroboe takiego zastrzyku...

Co do zakupów, to ja zamierzam sie jeszcze wstrzymac... przynajmniej jeszcze ze 3 miesiące. Nie powiem, wertuje wszystkie sklepy internetowe, ale narazie zapisuje, czytam opinie i internecie i nic jeszcze nie zamawiam. Za to jak zacznę. .. to kurierzy mnie będą bluźnić:-)
 
reklama
[emoji23]
1489584009-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t1d [emoji235]
Jejku jaka Cudowna ! Zazdroszczę !

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry