reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oj tak, schizy mam tez niestety :( wkurzam sie na siebie wtedy ale i tak sie boje zeby maluch zdrowy byl.

Dzien dobry. Ja dzis do gina na 11. Pewnie opoznienie bedzie i zejde z nerwow w tej kolejce :( do tego brzuch mnie wczoraj bolal wieczorem.

Spark jak tam? To wyglada na infekcje jakas. Przejdz sie do lekarza.

Milego dnia dziewczyny!


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Daj koniecznie znać jak wizyta poszła, trzymam kciuki by było ok!
 
reklama
Po nocy temperatura nadal niższa niż zwykle. Najgorzej, że to po dawce luteiny, dlatego się stresuje... może faktycznie jakiś wirus, sama nie wiem... jadę do pracy a wiem, że pewnie o niczym innym myśleć nie będę
 
Hej dziewczyny :) Co prawda rzadko piszę, ale jestem z Wami na bieżąco.
Gratuluję udanych wizyt i witam nowe październikowe mamy :)
Spark po nocy już lepiej?
Dziewczyny też macie takie schizy, że coś jest nie tak, że serduszko przestanie bić albo że dziecko urodzi się bardzo chore? Mnie strasznie męczą takie myśli :( Boję się bardzo. Umówiłam się dzisiaj prywatnie na wizytę, żeby się trochę uspokoić. Może to dlatego, że większość objawów już minęła? Ale to chyba normalne w 11 tc?
Baslan ja tez 11 tydzien i wiekszosc objawow minela. Nie jestem taka senna, mam wrecz bardzo duzo energii, mdlosci nie mecza, jedynie piersi sa duze i obolale no i siku non stop. Ale samopoczucie o niebo lepsze niz tydzien temu!
I tez niestety mam takie mysli, ze cos tam nie tak, ze bedzie chory, ze sie nie rozwija itp. Ale to chyba normalne... nigdy sie jeszcze tak nie martwilam o kogos kogo nawet nie znam :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry dziewczeta...jak wam nocka minela...ja dzis budzilam sie co chwile i spac nie miglam...wczoraj moj m cismienie mi podniosl...bo ogladalam swoje seriale w tv...a on nie mogl jakuegos durnego filmu..id slowa do slowa i nie poklocilismy..glupie co...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty...
 
Cześć dziewczyny. Mnie też coś dopadło. Wczoraj ból gardła ale wypiłam dużo soku malinowy go i dzisiaj dużo lepiej ale i tak czuję że katar jest blisko [emoji21]
Kolejne usg mam za miesiąc i nie wiem jak wytrzymam czy wszystko jest ok do tego czasu. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i żebyśmy się już dobrze czuły

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
Ja juz po wizycie [emoji4] dzidziuś w stadium Gumisia. Ma 2 cm. Dobry sprzęt, wiec było super widać jak bije serduszko.
Pobrali mi tez chyba 10 litrów krwi na wszelkie badania. Usg genetyczne mam za 3 tyg. [emoji4] bardzo jestem zadowolona. Termin tez narazie zostaje na 16.10. Jeszcze ktoś w tym terminie?
I sweet focia:
197a87af1a17dd5ea7fc352ec551a5c2.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Xjennyx ale fajny Gumiś. Ja z tego stresu bardzo źle spałam w nocy do tego ząb mnie bolał nie mocno więc nie brałam tabletki ale tak uciążliwe. No i brak snu odbija się teraz w pracy. Nie mam siły do tego słabo mi i na wymioty mi się zbiera. Ehhh. Kciuki za wszystkich, którzy dzisiaj też mają wizyty. :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igusia, Ty masz dopiero o 15.00, nie?
Bedzie dobrze i jeszcze popołudniu tez bedziesz wrzucać sweet focie [emoji4]
I moze zapytaj sie odrazu doktora co zrobić z zębem, bo jak raz zaczął bolec to nie wiem czy to bedzie lepiej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też tak mam, mimo że widziałam, że jest ok w zeszłym tyg, to brak kontroli nad tym czasem mnie przeraża;) Ale staram się myśleć pozytywnie i ufać intuicji, że jest dobrze. Ostatnio serce biło jak dzwon, czemu by miało przestać? Tak sobie tłumaczę a wizyta kontrolna w czwartek...

Co do śluzu, jeśli nie jest przezroczysty/biały lub lekko żółtawy to koniecznie do ginekologa!

Ja wczoraj dostałam pierwszą ciążową sukienkę, nie mogę doczekać się lata^^

Jak się czujecie po nocy? Ja miałam apogeum bólu krzyża, nie mogłam się wcale a wcale przekręcić, tak mnie bolało... Zapytam znów: polecacie coś na taki ból? A tak to wszystko ok, nowy dzień nowe siły!

Witamy nową mamę!

Witaj Meggiee, Jestem tu dość nowa ,także rzadko się odzywam. Ale czytam na bieżąco wasze posty. Napisz mi proszę coś więcej o śluzie. Wiem że to głupio zabrzmi ale jestem w 9tc i od początku mam upławy, bardzo różne. Tak jak napisałaś czasem jest to bardzo biały wodnisty śluz czasem źółtawy ,innym razem przypominający kosystencją żelatynę czy galaretę. Problem w tym że nie wiem czy to jest normalne i naturalne :( Po za tym raz miałam sytuację że był to taki "glut" troszkę w barwie różowej. Od tamtej pory się martwię . Pomożecie?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry